Palju Õnne!
Re: Palju Õnne!
Ka minu poolt hilinenud õnnitlused!
Re: Palju Õnne!
Aitäh! 
Re: Palju Õnne!
0000 palju õnne ja tervist.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V
Re: Palju Õnne!
Sorry,magasin maha,hilinenud õnnesoovid,Urmasele ka minu poolt 
AmikoViper4KDreambox900Vu+Solo4K PhilipsCinema21:9 LGOLED65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E-30W



T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E-30W


Re: Palju Õnne!
Tänan!
Re: Palju Õnne!
Sorry, et nii hilja aga õnne ja rõõmu ka minu poolt!