Palju Õnne!

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Vasta
Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma

Re: Palju Õnne!

Postitus Postitas aandra »

Ka minu poolt hilinenud õnnitlused!
Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3485
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005

Re: Palju Õnne!

Postitus Postitas Scott »

0000, õnne ja edu!

:smile82
News feeds junkie
Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3488
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita

Re: Palju Õnne!

Postitus Postitas 0000 »

Aitäh! :)
Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4363
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala

Re: Palju Õnne!

Postitus Postitas faas »

0000 palju õnne ja tervist.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V
Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 7106
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin

Re: Palju Õnne!

Postitus Postitas mustkass »

Sorry,magasin maha,hilinenud õnnesoovid,Urmasele ka minu poolt :smile27
AmikoViper4KDreambox900Vu+Solo4K PhilipsCinema21:9 LGOLED65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E-30W

Pilt
Pilt
Pilt
Vasta

Mine “Muidujutt”