viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Vasta
Kasutaja avatar
Dijital
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 18:58, 03 Juul 2008
Asukoht: Tallinn

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas Dijital »

Ise mõtlesin, et tegu vinüülikirjutajaga, ent tundus siiski veidi kahtlane ajastu kohta. Googel andis õige vastuse, päris huvitav.
Soovin saada väikest SAT-TV offset antenni
Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 7105
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas mustkass »

Dijital kirjutas:Ise mõtlesin, et tegu vinüülikirjutajaga, ent tundus siiski veidi kahtlane ajastu kohta. Googel andis õige vastuse, päris huvitav.
Mis vastuse google andis või on tegemist sügava saladusega :?: :smile319
AmikoViper4KDreambox900Vu+Solo4K PhilipsCinema21:9 LGOLED65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E-30W

Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Dijital
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 18:58, 03 Juul 2008
Asukoht: Tallinn

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas Dijital »

Ei ole saladus, aga vbl keegi tahab pusida ja seepärast ei pannud vastust siia. Peidetud teksti funktsiooni siin foorumis kahjuks pole.

Kes tahab, saab SIIT lugeda.
Soovin saada väikest SAT-TV offset antenni
Kasutaja avatar
tigekala
In Memoriam
Postitusi: 14554
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
Kontakt:

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas tigekala »

Jah, see oli raadiote "Ameerika Hääl", "BBC", "Raadio Vaba Euroopa" ja "Deutsche Welle" saadete segamise seade.
Vene keeles saab lugeda siit - http://www.radioscanner.ru/forum/topic42531.html
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix
Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8796
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas peeter3000 »

ma pole ise sellist asja näinud..
panen huupi: algne stereo

edit
arvata võis, et panen täitsa mööda
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922
Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8796
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas peeter3000 »

kes on see (ebakaine?) mees pildil?
ei suuda pidutsemist lõpetada..
Pilt
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922
Kasutaja avatar
erik25
Entusiast
Postitusi: 238
Liitunud: 12:15, 18 Mai 2009
Asukoht: Kõrvemaa

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas erik25 »

eks see Bolt ole.. :wink:
Pana TX-P50GT50E, TX-P50ST60E ja TX-P42S10E; ZgH7S, Vu+ Duo², AmikoV4K, DM800HDse; 0.8W;4.8;7;9;10;13;19;23;28;31,5E,27.5W
Kasutaja avatar
tigekala
In Memoriam
Postitusi: 14554
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
Kontakt:

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas tigekala »

Mis on plakatil valesti ?

Pilt
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix
Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8796
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas peeter3000 »

tankid ja laev "vastakuti"?
või siis lennukite taga on punane- valge toss vales järjekorras..
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922
Kasutaja avatar
tigekala
In Memoriam
Postitusi: 14554
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
Kontakt:

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas tigekala »

Vale vastus... Aga, tasub pöörata tähelepanu konkreetselt lennukitele...
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix
Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8796
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas peeter3000 »

mis, need pole vene lennukid? mingi su-27 sarnased nad vähemalt tunduvad.. veidi on osasid puudu, aga..
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922
Kasutaja avatar
tigekala
In Memoriam
Postitusi: 14554
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
Kontakt:

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas tigekala »

Peaaegu...
Noh... Plakatil on hüüdlause - Teenime Venemaad ! Ja ka Vene Föderatsiooni vapp.
Aga, lennukid plakatil on - USA F viieteistkümned, "kunstniku" ( võib olla tahtlik) apsakas...
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix
Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8796
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas peeter3000 »

nojah, nii on

F15
Pilt
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922
Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8796
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas peeter3000 »

Kimi Räikkönen pidas F1 sõitjate koosolekul pika kõne.
Kui pikk oli see "haruldaselt pikk" kõne?
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922
Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970

Re: viktoriin_rasked-kerged küsimused..

Postitus Postitas kkrahv »

Vasta

Mine “Muidujutt”