1. leht 2-st
Gemini v4.00
Postitatud: 13:04, 02 Sept 2007
Postitas yess
http://www.dreamboxworld.com
New:
* Search EPG of all channels for an Event or a String and set timers directly (press MENU in EPG window or go to BP -> Extras)
* EPG-Infos of all recorded movies can be showed without starting the record.
* Infoszeile im Sendermenü jetzt wie in Enigma2.
* Infobar in the channelmenu is now like in E2.
* Changed the addon routines. There will be a preview available by many addons and skins (due to the new structure of the addons we also did the version jump)
* own RSS und Weather Plugin (for 7000 and 500 you have to install it)
* eTorrent - a torrent client based on ctorrent. Can be managed completly over the OSD
* disable the TV-out (scart out) while you take a record (onle makes sense with the 500)
* Completely reworked DreamNetCast
* ECM-Expert+ now using a separate window
Postitatud: 07:42, 03 Sept 2007
Postitas kastiauto
Kuidas saab kollase nupu alla Start/Stop Ngrab'i tagasi? Peale update kargab teletext lahti.
dm500s
Postitatud: 11:29, 03 Sept 2007
Postitas snakefan
Kas keegi viitsib aidata dm'i seadistamisel või viidata ingliskeelsele manualile kuidas seda karpi confida. ka keygenid ja keygrabberid.
või on keegi kes müüb juba valmiskonfitud karpi.
Ettetänades,
Martin
Postitatud: 11:36, 03 Sept 2007
Postitas andres66
kastiauto kirjutas:Kuidas saab kollase nupu alla Start/Stop Ngrab'i tagasi? Peale update kargab teletext lahti.
Oled ise ära muutnud siis kiirkäivitamise alt.
Vajuta SININE > Quickbutton settings > mine Plugin Tools peale ja vajuta OK. Exit-iga välja ja olemas algsed settingud Kollase nupu jaoks.
Postitatud: 12:34, 03 Sept 2007
Postitas kastiauto
Ei ole ise midagi näppinud.
~3.50 - 3.90 ajal oli kollase all:
Teletext
>Start Ngrab< default valik
Stop Ngrab
Peale update 4.0 avaneb kollasele vajutades ainult Teletext.
(DM500).
Proovisin ka seda Quickbuttons>Plugin Tools, kuid ei muutunud midagi.
Postitatud: 13:38, 03 Sept 2007
Postitas andres66
kastiauto kirjutas:Ei ole ise midagi näppinud.
~3.50 - 3.90 ajal oli kollase all:
Teletext
>Start Ngrab< default valik
Stop Ngrab
Peale update 4.0 avaneb kollasele vajutades ainult Teletext.
(DM500).
Proovisin ka seda Quickbuttons>Plugin Tools, kuid ei muutunud midagi.
??? - DM7000-ga kõik seal algselt olemas nagu 3.6-ga.
Vaata DCC-ga, kas var/tuxbox/plugins kaustas on 4 Ngrab start-stop faili algselt 4.0-ga ikka olemas. Proovi testiks tõmmata alla Tuxcom_1.16 plugin, see käivitatakse samuti KOLLASE nupuga.
Postitatud: 13:52, 03 Sept 2007
Postitas kastiauto
var/tuxbox/plugins on tühi. Ju siis läks kaduma.
Tuxcom lisandus ilusti.
Mis plugina alt ma selle ngrab feature leian, hetkel ei hakanud Addons alt silma.
Postitatud: 14:02, 03 Sept 2007
Postitas andres66
kastiauto kirjutas:var/tuxbox/plugins on tühi. Ju siis läks kaduma.
Tuxcom lisandus ilusti.
Mis plugina alt ma selle ngrab feature leian, hetkel ei hakanud Addons alt silma.
Addonsite all pole, saada PM meiliaadress, panen need 4 ngrab-faili teele, kui mujalt ei leia, 7000 omad peaks sobima.
Postitatud: 14:12, 03 Sept 2007
Postitas kastiauto
Leidsin need neli failid var_init/... kaustast ja copy'sin üle.
Tänks, vihjete eest. Asi korras.
Postitatud: 21:06, 03 Sept 2007
Postitas sniff01
sai kah seda gemini nelja proovitud aga komistasin ühe nähtuse peale, millega seoses ehk keegi teab ka vastust.
Milline oleks lollikindel moodus kanalilisti saatmisel driimi.
Gemini 2.xx puhul piisas täiesti dreamediti nimelisest progest.
Gemini 3.xx puhul dreamedit enam ei toiminud miskipärast, küll aga sai asi aetud flashwizardi või DCC-ga.
Gemini 4.xx puhul aga ei toiminud ükski eelnevast ja suurest laiskusest saatsin dreami gemini 3.6 tagasi.
Point siis selles, et failid jõuavad driimi kuid driim neid omaks ei võta s.t. ehk näitas ikka ei midagi. Üks asi jäi küll proovimata ehk sati seadistus eelnevalt paika panemata ja ehk sellega seoses 4.0 ei söönud listi (3.xx puhul ei pidanud sati häälestusega vaeva nägema, lihtsalt vanad failid tegid asja ära).
Postitatud: 20:08, 07 Sept 2007
Postitas Marxist
Kuidas on Gemin 4.0 stabiilsusega? Osade Imagedega (Näit: Pli Helenite) olen märganud, et kohati läheb dream hullult aeglaseks ja mõtleb kaua, kuid peale restarti on jälle kõik ok!
Postitatud: 20:36, 07 Sept 2007
Postitas andres66
Marxist kirjutas:...olen märganud, et kohati läheb dream hullult aeglaseks ja mõtleb kaua, kuid peale restarti on jälle kõik ok!
DM 7000 peal jookseb 4.0 norm. ; var kaust on USB-l ja swap-file 16MB on igaks juhuks samuti USB-le tehtud.
Võib-olla kui tuuner aeglaseks läheb, siis tal ongi mälupuudus ja tahaks swapfaili appi saada. Eriti veel kui igasugu pluginaid on Dreami tõmmatud. Omal on ainult Tuxbox commander "kollase" all ja 1 skin - X Line lisatud.
Postitatud: 20:51, 07 Sept 2007
Postitas Marxist
Kasutan imaget CF peal (7020), võib olla sellest ka see uimasus...
Postitatud: 00:08, 08 Sept 2007
Postitas andres66
supervhs kirjutas:milleks kaustu usb peale toppida??? pane terve image sinna jooksma, et ta ei peaks filesi mööda maailma taga ajama ja näed kui siva jookseb
Ma pole kurtnudki, et aeglaselt jookseb. FlashWizardiga pandud ka tervelt pulgale, töötasid korralikult, mingi Gemini versiooniga kadusid siis lihtne PC kaustade automount ja veel miskit ära.
Ainult var/ USB-l seetõttu, et saatanafoorumis oma kümnekonnale isikule vaja olnud mõne kuu jooksul nn. algõpetust anda ja seda in english.
FlashWizardist siis parem mitte juttu teha, hea kui muud algtõed selgeks saavad ja 2 cammi tööle ning võtmevahetuse selgeks.
Postitatud: 17:52, 08 Sept 2007
Postitas Marxist
Katsetasin veidi GP 4.0-i ja avastasin mis ka vanematel versioonidel oli, et kanaleid järjest vahetades kibub vahele osasi jätma, st hüppab mõnest kanalist üle. Pli'ga seda jama ei olnud...