1. leht 1-st
IP-aadressi peitmine
Postitatud: 23:16, 12 Mär 2010
Postitas Pärtel
Kas on mingi softiga võimalik kuidagi oma IP-d peita, et saaks vaadata videoid saitidelt, mis eestlastele tegelikult keelatud? Antud juhul tahaks näha MTV3 katsomost üht-teist.
Re: IP-aadressi peitmine
Postitatud: 09:22, 13 Mär 2010
Postitas xxmen
Uuri nt. seda:
http://www.topbits.com/proxy.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: IP-aadressi peitmine
Postitatud: 09:23, 13 Mär 2010
Postitas jyrts
kasuta otsingusõna "anonymous proxy" vms
Re: IP-aadressi peitmine
Postitatud: 11:14, 13 Mär 2010
Postitas zoom
Pärtel kirjutas:Kas on mingi softiga võimalik kuidagi oma IP-d peita, et saaks vaadata videoid saitidelt, mis eestlastele tegelikult keelatud? Antud juhul tahaks näha MTV3 katsomost üht-teist.
Kas siin lihtsalt keelamisega tegemist on. Minu kogemuste järgi need Soome telekanalid näitavad ainult Soome IP omavatele kasutajatele noid telesaateid.
Seega pead hoopis petma seda failiserverit võlts Soome IP aadressiga. Seda tehakse küll, ning teatud programmide abiga saad ennast suvalisse riiki "sisse kirjutada" kuid praktilised kogemused puuduvad.
Re: IP-aadressi peitmine
Postitatud: 03:02, 14 Mär 2010
Postitas tramm
Kasuta tasuta programmi TOR. Veebibrauser xB on samuti 30 päeva tasuta.