TasutaTV.ee

Siia võid lisada netist leitud uudise
Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas Henkka » 14:38, 03 Juun 2014

roska kirjutas:Kui te pole tähele pannud, siis müüdi ERSK juba aastaid tagasi...millega koos andis riik ära kõik õigused Levira tuleviku suhtes.


Minu teada oli TDF tehing nii et Eesti riigile jäi 51% aktsiatest.
Aga muidugi võin ma eksida, kuna ise selle tehingu juures kindlasti ei olnud...
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 955
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    unknown unknown
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 39 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas arkoko » 14:52, 03 Juun 2014

2000
Télédiffusion de France S.A. (TDF) omandab erastamise käigus 49% ERSK ASi aktsiatest
http://www.levira.ee/firmast/alamleht/alamleht-2/
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1098
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 207 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas roska » 11:33, 04 Juun 2014

Jaa, aga sele tehinguga anti kõik õigused TDFi kätte. Nad võiksid vabalt müüa torni täna Gazpromile maha, Eesti riigil pole ei eelisostuõigust ega ka veto panemise õigust.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas Henkka » 12:20, 04 Juun 2014

roska kirjutas:Jaa, aga sele tehinguga anti kõik õigused TDFi kätte. Nad võiksid vabalt müüa torni täna Gazpromile maha, Eesti riigil pole ei eelisostuõigust ega ka veto panemise õigust.


Eks Sina tead paremini,
Sa vist olid sel ajal Leviras ametis?
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas satik » 13:02, 04 Juun 2014

roska kirjutas: Nad võiksid vabalt müüa torni täna Gazpromile maha, Eesti riigil pole ei eelisostuõigust ega ka veto panemise õigust.


Lahe, eks nad siis müüvadki! Nagu Mistralid.

Vaadake kui hea on rääkida asjadest kui ei pea vastutama, "nad võiksid"... keegi kolmas, kuskil kaugel, ei tea miks või milleks...

Aga kui paneks need tollased sellisele tehingule takkakiitjad kõik sinna masti otsa ilma vahtima - on paha. Kui sealt mastist aga meile kahjulikku paska pähe määritakse - on poogen. Nendel on poogen...

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas siil udus » 14:10, 04 Juun 2014

Loodame tuua TasutaTV klientideni peagi uusi huvitavaid lahendusi ja uut sisu...

Vähemalt on neil endil lootused.
http://www.levira.ee/uudised/tv3-lopeta ... iperioodi/

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas Martini » 20:00, 04 Juun 2014

satik kirjutas:Ma vist olen ka juba vana, sest olen Henkkaga sama meelt - kommunikatsioon on riikliku tähtsusega asi ja seda kellegile suvalisele maha müüa on kuritegu - ja huulit keegi selle raha eest sotsmaju ehitaks :lol: .


Ma olen ka põhimõtteliselt nõus, ilmselt ka vanainimesena, aga samas annan ma endale aru, et televisioon pole enam ammu mingi kommunikatsioon. Ma olen vana, mitte seniilne. Selleks, et keegi saaks mulle ETV kaudu mingit riiklikult tähtsat infot edastada, peaks keegi mulle kõigepealt helistama või meilima või FB sõnumi saatma et "õu kuule pane telekas käima ja otsi ETV üles". Tulge mõistusele, see aeg on möödas.

Ma räägin seda nagu endine ETV töötaja. Ma olin seal oma töölaua taga nii õndsal rublaajal kui ka äreva putši ajal. Minu laua taga kirjutas Ülo Nugis viimased täiendused oma teksti enne 5. stuudios eetrisse minekut. Tol ajal pidin ma tööle minemiseks näitama töötõendit valvurimutile lisaks kahele püssiga tüübile. Jah, siis oli televisioon kommunikatsioon ja iga meie poolt eetrisse paisatud sõna küljes riputi. "siis" oli paraku üle 20 aasta tagasi ja me ei ela enam selles maailmas.

Minu jaoks on tele kui strateegiliselt olulise riikliku infokanali teema jutlustamine täpselt sama kui väita, et Elron peaks kiiremas korras auruvedurid kasutusele võtma, kuna see on ainukene piisavalt pikaajaliselt tõestatud raudteetranspordi tehnoloogia.

Samas olen ma 100% ja kui saaks siis ka rohkem selle poolt, et Eestis toodetud saadete alla peaks saama digis venekeelseid supakaid valida. Ma ise oskan suht talutavalt vene keelt, aga ilma supakateta vaadata eriti ei viitsiks (kuigi raadiot olen nõus kuulama). Tänu supakatele olen mitu venekeelset asja ära vaadanud, mida muidu ei oleks viitsinud. See toimib kindlasti ka teistpidi. Riiklik info on absoluutne hobusefekaal, see ei huvita kedagi. Kui supakate abil saaks massikultuuri fusiooni tekitada, oleks selle kasutegur mäekõrgune. Ma pole kindel, kas ma saadete osas ajakohane olen, aga piltlikult öeldes võiks venelased Kättemaksukontorile samamoodi kaasa elada nagu eestlased Venemaa Selgeltnägijate Tuleproovile.
Martini

DVB-T/S: Golden 9060 & CT5000Cplus & HTPC

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas satik » 21:11, 04 Juun 2014

Ma nüüd saan süüdistuse et rebin kontekstist välja aga siiski "Riiklik info on absoluutne hobusefekaal, see ei huvita kedagi." on mõnevõrra kõnekas lause kestahes tegelase poolt, saati veel ETV endise töötaja poolt.

Jah, riiklik info ei huvita kedagi. Miks ei huvita, on eraldi teema. Millal ei huvita... seda sobib küll natuke puudutada. Ei huvita n.ö. rahuajal. Ei huvitanud ka Ukrainas, kus aga hakkas huvitama kui era ja kommertskanalid plaksust kinni pandi. Sama on siin - kui peaks minema nii et inimeste tavapärased infokanalid on blokeeritud, hakkab ta IGAL JUHUL otsima mujalt infot, sest ta on harjunud olema (vähemalt enda arvates) värske infoga kursis. Mõnikord võib see olla lausa eluliselt tähtis. Küll ka ETV endine töötaja hakkaks otsima oma ETVd taga kui ühel päeval ja siis ootamatult ka järgmisel päeval, nädalal nett ei tööta :wink:.

Ükski erakanal ei pea enda kohustuseks hoida oma saatevõrk töös eriolukordades. Kui pole kedagi kes levisolekut peab tagama, ei taga seda mitte keegi, nii "igaks juhuks".

See et 20 aastaga on maailm muutunud, on tõsi. Kahjuks aga sõjastrateege see ei huvita. Nad leivad võimaluse meie nett külili lükata üsna kergesti, mingi kohalik "telekompanii" arvutivõrk maha tõmmata seejuures on vaid kõrvalepõige. Ja olemegi ilma nii netist, ETVst, raadiost kui ka kõnesidest mis oleks soovitanud ETV sisse lülitada. Seda enam, kui kogu see kompott on maha parseldatud mingitele kolmandatele isikutele, keda ei huvita ei äri asukohamaa ega nende naabrid.

Liigne mugavus on meie ohutunde nulli viinud. Me ei saa asjade väärtusest enne aru kui need kadunud on.

Tänane artikkel suht selles plaanis millest räägin - http://www.postimees.ee/2817030/kuberka ... ju-tugevam

See et riiklik ja seda enam muu informatsioon on "absoluutne hobusefekaal", selles on süüdi fekalistid ise. Kindlasti oskate neid rohkem nimetada kui mina.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14450
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas tigekala » 21:19, 04 Juun 2014

Martini kirjutas:Samas olen ma 100% ja kui saaks siis ka rohkem selle poolt, et Eestis toodetud saadete alla peaks saama digis venekeelseid supakaid valida. Ma ise oskan suht talutavalt vene keelt, aga ilma supakateta vaadata eriti ei viitsiks (kuigi raadiot olen nõus kuulama).
Tänu supakatele olen mitu venekeelset asja ära vaadanud, mida muidu ei oleks viitsinud. See toimib kindlasti ka teistpidi.
Et kohalikud vandid mitte kunagi ei õpiks ära riigikeelt ?
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas Henkka » 21:57, 04 Juun 2014

tigekala kirjutas:
Martini kirjutas:Samas olen ma 100% ja kui saaks siis ka rohkem selle poolt, et Eestis toodetud saadete alla peaks saama digis venekeelseid supakaid valida. Ma ise oskan suht talutavalt vene keelt, aga ilma supakateta vaadata eriti ei viitsiks (kuigi raadiot olen nõus kuulama).
Tänu supakatele olen mitu venekeelset asja ära vaadanud, mida muidu ei oleks viitsinud. See toimib kindlasti ka teistpidi.
Et kohalikud vandid mitte kunagi ei õpiks ära riigikeelt ?


@tigekala - otse vastupidi, nad saavad siis tuge enda alustatud õpingute tulemusele.
Enda arust oskan mingil moel inglise keelt, aga kasutan alati võimalust kui saan ka subtiitrid pildile alla...
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas satik » 22:04, 04 Juun 2014

Henkka kirjutas:@tigekala - otse vastupidi, nad saavad siis tuge enda alustatud õpingute tulemusele.


Juhul kui... on alustatud... :wink: .

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas Henkka » 22:09, 04 Juun 2014

satik kirjutas:
Henkka kirjutas:@tigekala - otse vastupidi, nad saavad siis tuge enda alustatud õpingute tulemusele.


Juhul kui... on alustatud... :wink: .


Nuh nagu öeldud, olen mina paadunud optimist.
Seega arvan et üldjuhul on alustatud.

Muideks, kas see igivana anekdoot optimisti ja pessimisti vahest on ikka meeles???
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14450
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas tigekala » 22:12, 04 Juun 2014

Henkka kirjutas:@tigekala - otse vastupidi, nad saavad siis tuge enda alustatud õpingute tulemusele.
Enda arust oskan mingil moel inglise keelt, aga kasutan alati võimalust kui saan ka subtiitrid pildile alla...
Sina oled hoopis teine frukt.
Aga need kohalikud vandid elavad oma kookonis ja kas panna alla kirillitsa subtiitrid või mitte panna, ei muuda
nende vantide puhul mitte midagi.
Nende hing on ikka veel - "Россия, Россия... Всё вокруг наше ! ja nad vaatavad ikkagi kaablist ainult Venemaa kanaleid.
Kuna nende arust Eesti kanalid valetavad ja Venemaa omad näitavad ainult sulatõde...
Siin on selle kohta hea tsitaat
У нас тут тоже, как заходит разговор про "крымнаш", я спрашиваю, а что раньше-то мешало туда ездить ?
Границ никаких не было, цены ниже чем в Геленджиках и прочих Сочах ! Внятного ответа не могу добиться.
Пусть плохо, пусть дорого, пусть нет воды и прочее - зато КРЫМ НАШ !
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas Martini » 22:24, 04 Juun 2014

satik kirjutas:Liigne mugavus on meie ohutunde nulli viinud. Me ei saa asjade väärtusest enne aru kui need kadunud on.


Vabandust, aga sa ei saanud minust päris hästi aru. Ma olen, nagu öeldud, korra juba nn "heitlikud ajad" läbi elanud ja tean väga hästi, mida tähendab, kui päevapealt kaob kogu harjunud infrastruktuur ja kindlustunne, millest sõltuvad ollakse. Samuti on minus peidus hirm selles ees, et sarnased sündmused võivad lähitulevikus uuesti aset leida. Ma pidasin lihtsalt silmas seda, et kui see aeg kätte jõuab (mida loodetavasti kunagi ei juhtu), ei pöördu rahva pilgud enam esmase info saamiseks teleka poole. Täpselt samamoodi, nagu 1991. aastal ei vaadanud kodanik uudistejanus esimese asjana tänavale, et ega seal ei jookse räbaldunud pükstes ajalehepoissi, kes karjub "Ekstra! Ekstra! Gorbatšov ei pääse suvilast välja!"

Tookord olin mina nende pseudokangelaste (pseudo- seetõttu, et suurema hirmu tundjad ja riski võtjad olid siiski mujal, siis kui meie stuudios nuppe keerasime) hulgas, kes tõde rahvani tarnisid, järgmine kord on keegi teine, aga ma olen suhteliselt veendunud, et see keegi teine pole enam teletöötaja. Sellest ka mu umbusk televisiooniedastuse riiklikult strateegilise väärtuse kohta.
Martini

DVB-T/S: Golden 9060 & CT5000Cplus & HTPC

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas siil udus » 23:33, 04 Juun 2014

Praegune teletöötaja arvab:
"Subtiitrid kahjuks ei tööta venekeelse publiku peal," kõneles Taklaja. "Kuna Venemaal dubleeritakse kõik saated ja seal ei ole kinos ega teles ühtegi subtiitritega filmi. See on lihtsalt selle kultuuri osa ja subtiitritega ei saa panna venekeelset publikut saateid vaatama, ükskõik kui huvitav see saade ka ei ole."

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=68565541

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist