Freextv

Siia võid lisada netist leitud uudise
Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 20:37, 07 Juun 2007

Mitut piraatkaarti sa kasutad, ilmselt mitte ühtegi.
Seal kogu point. See ei ole päris intellektuaalse omandi vargus. Ja karistada ei saa sind keegi, kui sa suudad avada kuidagi kanali, mille ametlikku kaarti või muul moel vaatajaõigust sa meil ausalt muretseda ei saa. Nii kui sa lähed selle freextv või mõne muu kanali kallale, millel meil ametlik esindaja kes vaatajaõigust müüb, on kuri karjas. Kui sa aga algulnimetatud kanali said lahti (st. sellise, mida meil ametliku kaardiga näha ei saa) ja avaldad oma saladuse teistele ja veel hullem kui teatud meelehea eest, on asi kuri. Aga proovigu tõestada, et ma ise nii tark ei olnud ja seda kanalit lahti ei saanud. Miks firmad nii õelad selle vaatamise vastu:
Filmi ja saadetelevitajatel jagatud maailm ära. Enamus meie litsentse, mida siin näidata võib on venelaste käes, kuna meie nii väikesed ja läänemaailmal puudub huvi meie vastu (KURB!). Muide, ka SKY UK vaatamine meil on kudiga keelatud, kuna juba olemas firma, kes neid kaarte esindab meil!
Kuigi kudi eraldi teema.
Rahunege!:
Aga ma ei poolda piraatlust, kuna tegelen ka ise vahel selle int. omandiga!
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 20:46, 07 Juun 2007

aandra kirjutas:Ja karistada ei saa sind keegi, kui sa suudad avada kuidagi kanali, mille ametlikku kaarti või muul moel vaatajaõigust sa meil ausalt muretseda ei saa.
:lol: Kui ma suudan avada Aandra maja ukse, mille võtit ta mulle ei müü ja kõik ta ärisaladused pihta panna, siis karistada ei saa mind keegi kuna Aandra oma kodu võtmeid Eestis ei müü!

Aardra, see on eneserahustamine. Vargus on vargus.
Viimati muutis tigekala, 20:56, 07 Juun 2007, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
mairo22
Edasijõudnu
Postitusi: 67
Liitunud: 02:00, 09 Mär 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas mairo22 » 20:56, 07 Juun 2007

See teema tundub väga sarnane DVD-de divx-ks konverteerimisega dvdcssi dekrüptimise softi abil. Legaalne võimalus lihtsalt puudub, et dvd-lt film enda jaoks arvutisse saada.
Enne tagame kvaliteedi, alles siis hakkame raha küsima. Seni lasen laias kaares igasuguste nõudmiste peale, mis keelavad hobikorras enda jaoks tasulisi asju tarbida.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 21:09, 07 Juun 2007

tigekala kirjutas:
aandra kirjutas:Ja karistada ei saa sind keegi, kui sa suudad avada kuidagi kanali, mille ametlikku kaarti või muul moel vaatajaõigust sa meil ausalt muretseda ei saa.
:lol: Kui ma suudan avada Aandra maja ukse, mille võtit ta mulle ei müü ja kõik ta ärisaladused pihta panna, siis karistada ei saa mind keegi kuna Aandra oma kodu võtmeid Eestis ei müü!


Toodud näide ei ole päris täpne ning osav advokaat "jookseb" sellisest analoogist koheselt üle.
Pigem oleks tegu toiminguga, kus Tigekala saab Aandra arvuti kõvakettale või muule andmekandjale mingi trikiga ligi ning kopeerib sealt kõik ärisaladused ära, kasutades neid siis oma huvides.
NB! Aandrale jäävad ka kõik tema ärisaladused alles ning ta saab neid endiselt edasi kasutada.

Hakake nüüd Tigekala selle eest karistama (eriti kui ta seda ise "suure kella" külge ei pane, vaid kasutab pisitasa omandatud ärisaladusi...)

Vahe füüsilise sissemurdmise-varguse (objekt kaob ning omanik seda enam üldjuhul ei näe), kus tegu on füüsiliselt tuvastav ning info kopeerimise/kasutamise (omanikule mittesobival ning mitte kokkulepitud/tasustatud meetodil) vahel on üsna suur.

On siin mõni jurist, kes asjakohase kommentaari annaks :roll: ?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 21:17, 07 Juun 2007

Henkka kirjutas:Pigem oleks tegu toiminguga, kus Tigekala saab Aandra arvuti kõvakettale või muule andmekandjale mingi trikiga ligi...
Ütlen ausalt, käisin seal juba, aga midagi huvitavat peale räige porri
(teema siin selline :lol: ) sealt ei leidnud. Nii et isegi midagi pihta ei pannud...No hea küll, natsi kiikasin kah, polnud enne sellist asja näinud... Ega esimest korda eriti veel ei muukinud kah! Aga käisin! Aandra, kas mind karistada siin Eestis ei saagi? :shock: Kui tõesti ei saa, tulen varsti sirge seljaga uuesti ja siis läheb juba tõsisemaks muukimiseks. Jällenägemiseni! :lol:

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

PostitusPostitas karla » 21:42, 07 Juun 2007

tigekala kirjutas:
aandra kirjutas:EV territooriumil võib vaadata kõiki kanaleid ametliku kaardita, mille ametlikke vaatajakaarte meil ei müüda.
Heh... Ega ikka ei või. Kui nad on kodeeritud.
Kuidas jääb intellektuaalse omandi vargusega ja autoriõigustega? Sinu jutust võib jääda arusaam, et kui ametlikult ei saa, siis sina lähed omal käel seda infi otsima. Kusagil pole öeldud, et seda infi on lubatud ka varastada.

Sa püha müristus!!! Kas tõesti see hägune asi mis tundub läbi lukuaugu ülesvõetud (kusjuures kardin oli kah veel ees) on intellektuaalne omand??? :shock: No vahest ehk info mõnele nohikule...
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 22:55, 07 Juun 2007

[/quote]
Sa püha müristus!!! Kas tõesti see hägune asi mis tundub läbi lukuaugu ülesvõetud (kusjuures kardin oli kah veel ees) on intellektuaalne omand??? :shock: No vahest ehk info mõnele nohikule...[/quote]


Miks kohe nii klõpsid kanaleid hetkeks ikka vaatad mis "näitlejad" teevad.Ennast küll fänniks ei pea aga kui sõbrad külas ja väike naps siis ikka teemaks kas multika kanaleid on kui mudugi naisi kaasas pole.Ja eks kuskilt peab ju see raha tulema millega satilt ülekanded kinni maksta.Ja las siis olla juba panemine kui lihtsalt näitamine.Aga las ta olla muidu siin saad veel perverdi tiitli külge.Ja Karla mõni viasatilt tulev film vahest kehvem kui multika kanalid kvaliteedi poolest.Nüüd vist kõik teeks rahu selles asjas ja kui midagi uut ikka kirjutame.Näiteks praegult tv 2 filmil mingi vertikaalne triip vahest ja värvid hägused jne.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 08:26, 08 Juun 2007

Tigekala:
Kui sa käid mu majas ilma võtmeta ja ainult vaatad veidi ringi ja jätad kõik samasse paika ja absoluutselt aru ei ole saada, et sa seal käisid ja ka tegelikult midagi kaasa ka ei võtnud, siis sind Tigekala keegi ei karista. Öeldakse, et olid paha poiss ja kõik. Sama on ise ja üksinda nonde eelpoolmainitud meil mitte esindust omavate ja mittemüüdavate kanalipakettidega. Ei ole ilus aga karistada ei saa. Peale selle enamus meist ei tegele peaaegu üldse selle kraami vaatamisega, vajalik vaid võimalus, et saaks selle ja teise kanali lahti. See on rohkem hasart. Paljud aga kasutavad seda teiste hasarti aga ära ärilistel eesmärkidel ja see on juba KURITEGU.
Kõigile:
Satindus on väga kallis hobi ja paljud püüavad oma kulusid ka kuidagi katta oma hobi tulemusi edasi anda kompensatsiooni eest.
Kuna mul on õnnestunud sellest müügivajadusest pääseda, tegelen selle alaga vaid enda rõõmuks ja aitan ka sõpru ja seda tasuta, nagu nii mõnigi selle foorumi liige on tunda saanud. Nüüd aga ärge tormake abi saama, sest valiku teen ise.
Viimati muutis aandra, 09:36, 08 Juun 2007, muudetud 1 kord kokku.
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
Inq
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Inq » 09:00, 08 Juun 2007

Ei ole mõtet ilma ametliku kaardita vaatamist võrdsustada vargusega. Näide: Kui ma kellegi autolt varastan rattad, siis saab kannatanu sellega materiaalset kahju, kui ma aga vaatan tuhandete ametlike kaardiostnutega koos mingit kanalit ja selle eest raha ei maksa, siis on see operaatorile "saamata jäänud tulu", keegi otsest kahju sellega ei saa.
Seega:

Lähtume ühe kiilaka mehe kuldsetest sõnadest "KUNST KUULUB RAHVALE". :D

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 09:35, 08 Juun 2007

Õigus Inq. Sa ei võtnud ju midagi materiaalselt sellelt operaatorilt ära. Kui võtad on varastamine.
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 937
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

jur

PostitusPostitas Radionov » 09:44, 08 Juun 2007

On siin mõni jurist, kes asjakohase kommentaari annaks



§ 2251. Infoühiskonna teenuse ja ringhäälingu ebaseaduslik vastuvõtmine
(1) Tasulisele infoühiskonna teenusele või tasu eest edastatavale televisiooni- või raadioprogrammile või -saatele või nendele juurdepääsu võimaldavale teenusele ebaseaduslikku juurdepääsu võimaldavate seadmete või tarkvara ärilisel eesmärgil valmistamise, edasiandmise, paigaldamise, hooldamise, omamise või reklaamimise eest – karistatakse rahatrahviga kuni 300 trahviühikut.


Ma ei näe siin eriti vaidlemisruumi. Seni kuni asi ei toimu ÄRILISEL EESMÄRGIL - ei ole tegu karistatav. Nii võin ma väita ka, et kudistage terviseks, seni kuni te selle eest pappi ei korja. Vot nii, sõbrad.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 09:47, 08 Juun 2007

Täna on mul sellest juba täitsa poogen (muud peavalud), kuigi olen ikkagi eriarvamusel.
to Radionov: väga ilus paragrahv, tuju läheb kohe paremaks. Aga...
Otsi ülesse ka intellektuaalse omandi vargus ja autoriõigused.
Mitteärilistel eesmärkidel, s.t. enda jaoks varastamine. :wink:
Tahtsin süüa, läksin varastasin poest leiva, tahtsin filmi vaadata, läksin varastasin filmi vaatamise õiguse... jne.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 09:56, 08 Juun 2007

Radionov:
See on kõik, nagu kirjutasid "ärilisel eesmärgil..." ja nende programmide kohta, millel meil näitamise õigused. "Äriline eesmärk" käib kõigi programmide kohta. JA AITAB JAMAST!
JA PIDAGE TE KÕIK MEELES, ET KARISTATAKSE MITTE TEO VAID VAHELEJÄÄMISE EEST
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 10:19, 08 Juun 2007

Tra... nüüd ma alles hakkan seda udust (või spermast?) porri seal vahtima
nii et ila tilgub! :lol:

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 10:30, 08 Juun 2007

Anna aga minna kui "meeldib". Ja elagu roska sugused "moraalijüngrid", kes väga erapoolikult asjadele lähenevad!
Aga nüüd vist on oodata politsionääri minu kodu ukse taha. Õnneks ei leia ta mu kodust aga midagi, kuna kasutan vaid legaalselt muretsetud "subscriptione". Ja ülejäänud on mul minu enda suure peaga kaasas.
Edu soovides A.A

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Majestic-12 [Bot] ja 67 külalist