AAF image anomaalia

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

AAF image anomaalia

PostitusPostitas aandra » 21:26, 23 Jaan 2008

Juhtus minu Katiga (ühega kahest praegu kasutada olevast), millel oli peal AAF1.1 image ja mis töötas ideaalselt sihuke lugu:
Seda Katit ma ei ole nädal aega torkinud. Toite sisselülides teatas ta rõõmsalt, et on Rudbox 1.04 !!!. Käima läks rõõmsalt ja weebi interfeisi kaudu teatas ka rõõmsalt, et on ikkagi AAF1.1. Kõik uunedused webi kaudu ka toimisid. Probleem tekkis uue 1.2 image pealelaadimisel- jäi jälle eesli järjekindlusega seisma emergency... juurde. Võtsin siis jälle appi tuntud reanimeerija ning saigi see uus emu aaf1.2 peale ja nüüd teatab juba, et on AAF 1.2. See on seesama Kati, mida ka enne reanimeerisin. Kõige naljakam, et Rudbox-i imaget pole tal kunagi sees olnud!?
Kas ei ole aaf mehed teinud spiooni tööd rudboxi meeste juures ja ehivad ennast võõraste sulgedega. Ainuke, mida tegin selle aaf1.1 image Katiga oli see, et sorkisin seal sees Totalcommanderiga.
On kommentaare? Kel midagi öelda, avaldage arvamust. Bolthergeisti Katiga ma ei usu!

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: AAF image anomaalia

PostitusPostitas Henkka » 23:04, 23 Jaan 2008

Minul on kommentaar - AAF team ei ehi ennast võõraste sulgedega, nad on avalikult ja kogu aeg teatanud, et nende töö on Rudbox 1.04 baasil tehtud.
Üksvahe nimetati mingit algset AAF versiooni kui AAF3 , (muide, ma ei teagi, mis see Sinu poolt kasutatud AAF 1.1 peaks siis tegelikult olema :roll: ),
aga see kõik on ainult imagete nimetuste küsimus, seega mitteoluline antud teema osas.

Mis juhtus, on ilmselt see, et Totalcommanderiga "sorkides" läks mõni AAF meeste täiendustest paigast ära, ei muud.

Olin AAF esimese versiooni ilmudes ülitänulik, sest nad olid ka root userile lisaks vaevunud passwordi kathrein sinna sisse kirjutama.
Rudboxi vendadel lihtsalt passwordi ei olnudki :x , ja lihtsaid abivahendeid nagu DCC minusugune dumbuser kasutada ei saanud.
Arvan et need minu kurtmised on veel ka kuskil selle foorumi hämarustes tallel.

Muidu Rudbox 1.04 oli ju täitsa asjalik.

Aga AAF (hetkel siis 1.2) ruulib täiega, eriti igasuguste softitäiendustega üle webinterfeisi :D :D :D

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: AAF image anomaalia

PostitusPostitas aandra » 10:56, 24 Jaan 2008

Ma ei vaidlegi, et see image väga hea on. Imelik oli, et nad seda rudbox-i ära ei kustutanud!
Lisan nüüd veel juurde, et pean iga kord seda reanimeerimist kasutama, kuna ilma selleta ta USB unustab täielikult ära. Aga minul see tükki küljest ei võta, kui lasen softi arvuti ja usb pulga abil Kathreinconfig proge abil. KatiUp-ga ei saa hakkama millegi pärast. Ju see vanem KAti ikka väga kannatada on saanud (14W).

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist