Canal Digital 1W HD

HDTV - HDTV
Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 22:35, 21 Juun 2007

aandra näed kuis pisiasjast tüli tuleb lambist :D Las olla nüüd :) muidu homme jäksa lugeda kui loll oled :)

Kasutaja avatar
puurmaa
Edasijõudnu
Postitusi: 72
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas puurmaa » 08:22, 22 Juun 2007

Hehe :) Mina olen vaba inimene ja loodan et ka vabal maal ning ei ütle küll kõvasti aga sülitan kõrges kaares nii mõningatelegi autorikaitse ja muudele jaburdustele , mis on puhas selleala ülikasuahnete ärikate lobitöö ( loe - seaduseandjate rahaga kinnimaksmise ) tulemus. Seda enam , mis käivad risti vastu sellelesamale teenuste ja kaupade VABALE levikule EU-s . Ma ei levita, teeni ega röövi kedagi. Mõningatel ülalmainitud tegelastel jääb võibolla vaid natuke lisatulu saamata. Keegi krt. neist ei muretse kas minu pirukapoes õhtuks on kõik pirukad müüdud või pean ma nad välja viskama , miks pean mina muretsema nende SAAMATA jäänud tulu pärast. Seda püütakse vägisi kahjumiks defineerida aga minu ülehinnatud ja selle tõttu hapuks läinud pirukad on ikka saamata tulu aga mitte kahjum. See selleks ja kaalun tõsiselt võimalust endale kellegi soome härra ( või proua :) ) abiga mingi normaalne tasuline pakett osta niikaua kui viasati absoluutselt mittekonkurentsivõimelist kaupa siin pähe määritakse.

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1098
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 207 korda

PostitusPostitas roska » 10:23, 22 Juun 2007

Vabandage, et Teid ärritasin. Ma ei kavatse kedagi hakata kiusama, ega ka politseid millesegi segama. Lihtsalt juhtisin Teie tähelepanu, ma ei süüdistanud ju kedagi otseselt, aga millegipärast tundsid väga paljud ennast puudutatuna.
Keda huvitab minu tegevus, siis olen seotud Wide Media OÜ-ga, kes esindab Baltikumis, Soomes ja SRÜ riikides järgmisi kanaleid: NASN, STAR!, VOOM HD, LUXE.TV, B4U Movies, B4U Music, Free-X TV, Free-X TV2, X-DREAM TV ja ilmselt peagi veel uusi kanaleid. Minu kohustus on jälgida nende kanalitega seoses turul toimuvat, samuti informeerida kanalite omanikke võimalikest ebaseaduslikest vaatamistest ja kui kanali omanikud seda soovivad, siis ka võtta ebaseadusliku tegevuse vastu midagi ette.
Ma ei tööta ei Leviras ega ka Starmanis. Leviraga on Wide Media lepingulistes suhetes. Starmaniga on kokkupuude väga minimaalne.

Mis puudutab Canal Digital-i HD-boxi, siis on tegemist igati normaalse seadmega. Mul on see olemas juba umbes pool aastat ning pole siiani mitte ühtegi halba sõna öelda, kui välja arvata see, et ta on CD jaoks tehtud ja teiste kanalite vaatamine, teistelt satelliitidelt on raskendatud. Töötab väga hästi nii CD kaardi kui ka Zuumi omaga. Minul pole box veel kordagi kokku jooksnud. Muidu on tegemist Sagemi STB-ga. Kellel veel huvi võin pikemalt rääkida.

Kasutaja avatar
raivo-ViasatNDS
Entusiast
Postitusi: 129
Liitunud: 03:00, 19 Juul 2005
Asukoht: EU-PƤtaka valla mees
    unknown unknown

PostitusPostitas raivo-ViasatNDS » 10:36, 22 Juun 2007

Mis puudutab Canal Digital-i HD-boxi, siis on tegemist igati normaalse seadmega

Mis normaalne riist see on?Leiab 1W pealt ainult 90 kanalit ja selle sees on veel raadiokanalid.Teistelt sattidelt ei leia see midagi olgugi et näitab signaali tugevust ja laadu.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 10:33, 23 Juun 2007

Roska:

kõik, mis venelaste kanaleid ja väljaspool EU-d toodud eraisikute ja firmade poolt, anna minna. Aga kui sa ostad ausalt EU-st vaatajakaardi või dvd ja ise kodus vaatad ja ei jaga seda kellegagi (eraisikuna ainult), siis selle kohta kehtivad EU seadused kaupade ja teenuste ja tööjõu vaba liikumise kohta ja kedagi ei saa karistada. Teine asi, kui Sa firmana näitad veel kaabelvõrgus või veelgi hullem "eetris" ja ka oma pubis (või ka eraisikuna, FIE on firmaga võrdne), siis oled rängalt seadust rikkunud.
Igal legaalsel dvd-l on sellise tegevuse kohta ka vastav märge!
Siin foorumis on kõik registreerunud eraisikutena!
Head Jaani!
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 10:38, 23 Juun 2007

raivo-'''':
Pane transponderi täpsed parameetrid paika manuaalsel otsingul, siis leiab. automaadil ei leia midagi, kuigi näitab, et kõik OK!
Edu soovides A.A

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist