HDtest ETV

Leidsid mõne huvitava HDTV kanali
Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 12:30, 24 Dets 2007

pork kirjutas:Kas tavalise lihtsa käsurea ftp kliendiga ei oska siis alla laadida?

Ka see ei aita. Failide nimekirja annab ette, aga edasi ei saa midagi teha.

Kasutaja avatar
ENSV
Edasijõudnu
Postitusi: 84
Liitunud: 03:00, 06 Okt 2005
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

PostitusPostitas ENSV » 15:08, 24 Dets 2007

pork kirjutas:Võrdluseks nn. kodukasutaja ~15kEEK maksva kaameraga saadud pilt:
mms://video.eenet.ee/720p/test-4m.wmv

mis kaameraga see tehtud on ? oleks pilt sellinegi, oleks juba suur samm edasi (y)

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 16:53, 24 Dets 2007

buhh kirjutas:See, mis on näha HDtest ETV kanalil on Levira poolt kasutatud profiseadmete tulemus.
hmm ... kas neid peldikuakna lillasid raame ei anna ära koristada nende profiseadmetega :lol:

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 17:04, 24 Dets 2007

Ma olen näinud 1080i kaamera pilti siin ühel kasutajal ja mis salata pisar tuleb silma kui mõtled mis pilti "proffi seadmed"edastavad ja krt küll ma ei saa aru milleks neil see HD buss?Aga see vist arusaamutu neile endile :) Jõulu rahu kõigile ja selget pilti ETV kanalil tulevikus.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
TarmoTanilsoo
Digivanake
Postitusi: 1071
Liitunud: 02:00, 25 Jaan 2007
Asukoht: Laguja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 52 korda
Kontakt:

PostitusPostitas TarmoTanilsoo » 18:36, 24 Dets 2007

valgekotkas kirjutas:
buhh kirjutas:See, mis on näha HDtest ETV kanalil on Levira poolt kasutatud profiseadmete tulemus.
hmm ... kas neid peldikuakna lillasid raame ei anna ära koristada nende profiseadmetega :lol:

Mis teler sul on? Ahjaa, minul on pigem selline fenomen, et ekraani äärtes toimuv märkamata jääda. Alljärgnevalt pilt ekraani paremast ülaservast HD ülekandes:
Pilt
Leia ETV logo sellelt pildilt(märkus, tehtud 10 meetri kauguselt digitaalse zuumiga, sellest ka ähmasus). Nagu näha, on märkimisväärne osake vähemalt 14'tollise CRT teleriga vaadates puudu, samal ajal kui SD ülekandel on täiesti pilt olemas olemas(kusjuures zuumboxi programminimekirjast pisipilti vaadates on logo pea et täielikult näha. Vaataks muidu hea meelega HD ülekannet allpool toodud põhjusel). Samuti võiks teletekst olemas olla.

Samas ütlen HD ülekande kiituseks, et sellel on analoogiga võrreldes väiksem viivitus kui SD ülekandel :)

Aga jah, praegu veel on tegemist testiga nii, et loodan, et "bugid" kõrvaldatakse.

Kasutaja avatar
Peep
Edasijõudnu
Postitusi: 40
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Trt/Tln/Rapla
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas Peep » 23:15, 24 Dets 2007

Endal toimib küll 1080i telkuga ETV HD väga hästi. Pildikvaliteet on selgelt parem, kui SD-na levitatav.
Ei ole ei lillasid raame näha ja pilt on ka kenasti tervenisti vaadatav.
Tõsi, ei saa aru, miks peab signaal vahepeal katkema (mitte ainult ETV-l), kuigi pidevalt on S: 80-90, Q: 95-100.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 23:19, 24 Dets 2007

faas kirjutas:Ma olen näinud 1080i kaamera pilti siin ühel kasutajal ja mis salata pisar tuleb silma kui mõtled mis pilti "proffi seadmed"edastavad ja krt küll ma ei saa aru milleks neil see HD buss?Aga see vist arusaamutu neile endile :) Jõulu rahu kõigile ja selget pilti ETV kanalil tulevikus.

Aga mina arvan, et see HD buss edastab 1080i pilti küll, aga kahjuks Rovaniemist Jaapanisse NHK-le, mitte meile siia Eestimaale Eesti asjadest.
Rahulikke jõule ja selget pilti! Soome telekanalilt The Voice vaatan praegu Soome rockbände. Päris hea.

Kasutaja avatar
tom1245
Entusiast
Postitusi: 174
Liitunud: 03:00, 22 Sept 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas tom1245 » 11:49, 25 Dets 2007

Peep kirjutas:Endal toimib küll 1080i telkuga ETV HD väga hästi. Pildikvaliteet on selgelt parem, kui SD-na levitatav.
Ei ole ei lillasid raame näha ja pilt on ka kenasti tervenisti vaadatav.
Tõsi, ei saa aru, miks peab signaal vahepeal katkema (mitte ainult ETV-l), kuigi pidevalt on S: 80-90, Q: 95-100.

hmm, kuid mul 24" fullHD monitori pealt hauppauge hvr4000-ga vaadates on ikka see lillakas-pruun raam ümber :roll:

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 17:36, 25 Dets 2007

tom1245 kirjutas:
Peep kirjutas:Endal toimib küll 1080i telkuga ETV HD väga hästi. Pildikvaliteet on selgelt parem, kui SD-na levitatav.
Ei ole ei lillasid raame näha ja pilt on ka kenasti tervenisti vaadatav.
Tõsi, ei saa aru, miks peab signaal vahepeal katkema (mitte ainult ETV-l), kuigi pidevalt on S: 80-90, Q: 95-100.

hmm, kuid mul 24" fullHD monitori pealt hauppauge hvr4000-ga vaadates on ikka see lillakas-pruun raam ümber :roll:


Tavalise zuumboksiga Tallinnas vaadates ei ole mingit lillat raami näha, aga pildi geomeetria on ikka p..s küll :cry:
Kõik raffas on kuidagi väga heas toitumuses (nagu pühade aegu isegi olen :lol: )

Kasutaja avatar
Peep
Edasijõudnu
Postitusi: 40
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Trt/Tln/Rapla
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas Peep » 18:04, 25 Dets 2007

Mis mõttes geomeetria?
Mul oli ka logo poolenisti nähtav, aga seda ainult seni, kuni component kaabli külge ühendasin.
HDMI-ga ei tea rääkida.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 18:41, 25 Dets 2007

Peep kirjutas:Mis mõttes geomeetria?
Mul oli ka logo poolenisti nähtav, aga seda ainult seni, kuni component kaabli külge ühendasin.
HDMI-ga ei tea rääkida.


Mul on zuumbox HDMIga teleka küljes ja minule näiv (ilmselt se ei ole tõsi :? )geomeetria probleem on selles, et originaal 4:3 pilt on ikka suht jõhkralt laiemaks venitatud, et 16:9 kenasti täidetud oleks.
Sellest ka telestaaride "hea toitumus" :lol:

Kasutaja avatar
TarmoTanilsoo
Digivanake
Postitusi: 1071
Liitunud: 02:00, 25 Jaan 2007
Asukoht: Laguja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 52 korda
Kontakt:

PostitusPostitas TarmoTanilsoo » 18:57, 25 Dets 2007

Oot... oot... Pilt on vertikaalselt venitatud? Tegelikult jah, kui hdtest kanalil lülitada teler 16:9 re¸iimi, on pilt päris vaadatav. (minul ühendub Zuumbox teleriga läbi SCART ühenduse, ainuke ühendusviis peale koaksiaalkaabli).

Kasutaja avatar
pork
Edasijõudnu
Postitusi: 49
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas pork » 19:19, 25 Dets 2007

ENSV kirjutas:mis kaameraga see tehtud on ? oleks pilt sellinegi, oleks juba suur samm edasi (y)


Canoni HG10
http://www.canon.ee/products/about.asp?id=2122

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas buhh » 22:00, 25 Dets 2007

- pole mõtet vaadata ja võrrelda HDtest-i CRT ekraanilt läbi RGB või, mis veel hullem, läbi komposiitsisendi

- uskuge mind, suvalise teleri 4:3->16:9 ümberkonvertimine toimub palju brutaalsemalt kui seda on tehtud HDtesti puhul

- kui "täissöönud" kujud ei meeldi või tundub pildikvaliteet niru, siis palun pöörduge otse ETV poole
Miks neil ei väljastata 16:9-le signaali?
Miks neil ei ole digitaalset väljastust?

- minu hilinenud jõulusoov oleks ETV2 asemel hoopis uus, digitaalne ja 16:9-le väljastus ETV põhikanalile

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 22:24, 25 Dets 2007

buhh kirjutas:"täissöönud" kujud ei meeldi või tundub pildikvaliteet niru, siis palun pöörduge otse ETV poole
Miks neil ei väljastata 16:9-le signaali?
Miks neil ei ole digitaalset väljastust?

- minu hilinenud jõulusoov oleks ETV2 asemel hoopis uus, digitaalne ja 16:9-le väljastus ETV põhikanalile


Saan ma siis oma plasmateleka ekraanilt zuumboxist ETV HD testi vaadates ikka õigesti aru, et tüübid on natuke "täissöönud"? Otseselt keegi ei ei ütle???

Mida pean aga kindlasti rõhutama - minu subjektiivse arusaama järgi on vähemalt Tallinnas nähtavate multiplekside pilt oluliselt paranenud ja formaadi ümberlülitamine on ka täitsa OK (noh, vaatan ju ainult ETV, KalevSport ja MTV3 ning Nelonen, muud hoolikalt valitud kanalid jätavad suht külmaks :wink: ja muidugi Digita, nii palju kui see kohale jõuab).

Üks üllatav asi veel - Digita on vist lõpuks midagi ette võtnud kanal 32 signaaliga - mis enne oli nagu kuuvarjutus (on ja ei ole), tuleb nüüd samas asukohas Männikul, sama (ja väga kehva) antenniga täiesti stabiilselt.
Seda ei saa aga 44 ja 46 kanali kohta öelda...

Kui jõulud läbi saavad, peab uurima, mida rahvas Digitas räägib :roll:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist