ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

Räägime siin HDTV vastuvõtuseadmetest
Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas karla » 13:15, 20 Juul 2010

Hmm... minul näitab PGI 0.7.1 küll maapealsetel sagedustel signaali ja mingit keemiat pole ma selleks teinud, ainus et käsitsi otsingu reziimis kanalinumbreid vahetades ei näita signaali sest järgnevas reas ei muutu sagedus, kui klõpsida sageduste real siis muutuvad ka kanalinumbrid ja näitab signaali. Kummaline on aga see, et maapealne signaal peab olema teatud kindla tugevusega, kui signaal on sellest väärtusest madalam, siis loeb küll kanalid sisse aga tugevust ja kvaliteeti ei näita.
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
trip24
Edasijõudnu
Postitusi: 70
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2005
    unknown unknown

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas trip24 » 23:42, 20 Juul 2010

gasth404 kirjutas:NLB12413r2 näitab signat ilusti, mul samuti kaks panni, üks mootoriga teine 2 peaga ja pole probleeme töötab korralikult. Kui kunagi E2-te veel viitsisin proovida siis sellel disceq 1.2 ei tahtnud töötada sai ainult 1.3-ga SATid kätte. Kuid sellel PGI 7.1-l võib küll mingi jama signa näitamisega olla, teisel maapealse tüüneriga 250HD-l on mul see peal ja ühegi sageduse pealt signaali pole samas kanalid loeb sisse küll. Mõtlesin et peaks talle kõigpealt originaal DGSi peale panema ja siis alles PGI softi-ga selle üle kirjutama. Igasuguste anomaaliate juures on see aidanud tundub, et need softi arendajad unustavad vahel midagi vajalikku lisada.
Sellest HotBirdi kanalite veast on foorumites juttu olnud probleem pidi olema, et originaalsofti NIT-s on mingid sagedused valesti ja tüüner jookseb seal kinni. Aitab kui kui need ära kustutada või manual otsinguga transporteri kaupa otsida. Transporterite listi on tegelikult õigem PCeditoriga korrigeerida ja kui jätad alles ainult need mida vaja on ka pärast vähem jama ära kustutada.

Mul tekkis küsimus kas kasutad kahte DVB-S2 tüünerit. Mina tahan seda kõike ühe DVB-S2 tüüneri külge saada kuna mul on teine tüüner DVB-T. DVB-T leiab kõik üles ja töötab korralikult. Kuid need kolm pead ja neljas pea mootoril ei taha kuidagi ühe DVB-S2 tüüneri all käima hakata. Tarkvaraks on hetkel NLB12413r2. Kui oled saanud sellise lahenduse kõik ühe DVB-S2 all käima siis selgita kuidas sa seda kõike seadistad? Olen kasutanud erinevaid tarkvarasi ja erinevaid seadeid aga ei midagi. Tüüner leiab ühe sateliidi kanalid teise alla, ei näita signaali ega pilti, otsides ei leia kanaleid. Mõistan, et asi ilmselt mingites tüüneri seadetes aga mis ja kus ma valesti teen...oleks nagu kõike proovinud juba muuta mis vähegi annab...

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas gasth404 » 11:03, 21 Juul 2010

Mul sama kooslus üks tüüner S2 ja teine DVB-T aga seal ei oleks ka vahet ka kahe s2-ga töötaks sama kanalite list. Mis koha peal sul probleem tekib?
Mootoriga pann peab olema diskeq otse augus (tavaliselt 1 või A). Võtad tüüneri menüü "Satellite Configuration" ja kõik SAT mis mootoriga pannilt tulevad panedki tüüneri seadistuses siis selle külge, need mis fixitud pannilt siis vastavalt B;C;D (DISEqC Parameter). Siis võtad tüüneri menüüst "DiSEqC 1.2" (või "USALS") ja otsid need SAT id mis mootorist ning salvestad asukohad. Ning asi töötab.
Kui fixitult mootoriga SAT -le liigud tasub kõigepealt minna selle SAT peale tagasi kus viimati mootor suunatud oli muidu ta vahel ei taha panni keerama hakata. Ma pole ka kunagi proovinud kas ta kõik SAT-d automaatselt läbi otsib vaid olen seda ühe kaupa teinud.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
trip24
Edasijõudnu
Postitusi: 70
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2005
    unknown unknown

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas trip24 » 23:44, 21 Juul 2010

Enda arvates olen kõik sedasi teinud. Kas ma eksin või mootorit ei sa tüüneris eraldi A sisendiks märkida...võtab selle automaatselt usalsis 1.3-ks? Saan selle süsteemi tööle ka aga siis kui mootorilt lähen fixitud pannile ja siis tagasi mootorile on mootorilt tulevate kanalite pilt läinud. Paigalseisva panni kolm pead töötavad ilusti. Mootori tagasi tööle saamiseks pean lülitama fixitud pannilt tulevad LNB-d välja.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas gasth404 » 10:27, 22 Juul 2010

Kui ta sul samale SAT-le tagasi minnes kus ta enne mootoriga seisis ka signat ei näita siis kõige tõenäolisem et viga kuskil rauas kas diskeq, juhtmed või mootor. Teoreetiliselt ka võimalik et fixitud settingutes kuskil viga ja ta keerab panni isegi kui sinna peale lähed (power=ON, teised NO) Mul küll enamus satte 1.2 peal kuigi USALS -iga sai osa otsitud tegin pärast ikka nad 1.2ks
trip24 kirjutas:Mootori tagasi tööle saamiseks pean lülitama fixitud pannilt tulevad LNB-d välja.
Teoreetiliselt peaks tüüner ise seda tegema kui power ON peal on.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
trip24
Edasijõudnu
Postitusi: 70
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2005
    unknown unknown

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas trip24 » 15:08, 25 Juul 2010

Olen siis lõpuks tüüneris kõik vajaminemava käima saanu. Mõnevõrra algeline see mootori juhtimine siiski on, ei taha alati järgi võtta kui minna mootori peale. Kuid mul tekkis selline küsimus, et mis programmiga oleks kõige mugavam läbi arvuti neid kanaleid vaadata. Kui panna http reale tüüneri ip, siis sealt vaadates ei sa teha pilti täisekraaniks.
Kas seda pilti tüünerist oleks võimalik vaadata ka suvalises punktis kus on internet. Võtsin üle võrgu tüünerist pildi arvutisse ja saatsin selle skype kaugtöölauda kasutades teise arvutisse läbi interneti. Kas seda on kuidagi lihtsamat viisi võimalik teise punkti läbi interneti saata?

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas MultiUser » 20:16, 25 Juul 2010

trip24 kirjutas:küsimus, et mis programmiga oleks kõige mugavam läbi arvuti neid kanaleid vaadata. Kui panna http reale tüüneri ip, siis sealt vaadates ei sa teha pilti täisekraaniks.
Kas seda pilti tüünerist oleks võimalik vaadata ka suvalises punktis kus on internet. Võtsin üle võrgu tüünerist pildi arvutisse ja saatsin selle skype kaugtöölauda kasutades teise arvutisse läbi interneti. Kas seda on kuidagi lihtsamat viisi võimalik teise punkti läbi interneti saata?

Veebilehe abil saab normaalselt pildi täisekraani. Topeltklikk pildiaknas.
E2 softiga on palju rohkem võimalusi aga kuna Sa just äsja said ilmselt DGS softiga asjad käima siis vaevalt tahad alfastaadiumis E2:ga sama kordama hakata :roll:
Korralikku pilti suvalisse internetiühendusega kohta ei tasu loota. Selleks peab tuuneri juures upload olema sama suur, kui kanali bitrate (>2 MBit/s). Max. ADSL upload on 768 kBit/s, kui ma ei eksi. Igasuguste "kaugtöölaudade" abil saad heal juhul slaidishou :lol:

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas gasth404 » 11:41, 26 Juul 2010

Värske manual CubeRevo ( IPBox) erinevatele mudelitele on saadaval siin. Need kes alustavad peaks küll sellest vastused erinevatele küsimustele leidma :!:
Viimati muutis gasth404, 14:44, 26 Juul 2010, muudetud 1 kord kokku.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas karla » 12:36, 26 Juul 2010

gasth404 kirjutas:Värske manual CubeRevo ( IPBox) erinevatele mudelitele on saadaval siin. Need kes alustavad peaks küll sellest vastused erinevatele küsimustele leidma :!:

Link ei toimi.
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas gasth404 » 14:37, 26 Juul 2010

karla kirjutas:Link ei toimi.
:oops:
Tundub et ei saa seda siia üles riputada, leiab ta küll denktenk downloadist, faili kohta inf selline:

Kood: Vali kõik

CubeRevo_Series_manual_crystal_black.pdf
Usermanual for all cuberevo models
Released:   2010-07-25
For firmwares r.12947 or higher


Mõeldud siis uue versiooni 12947 jaoks, pole seda ise veel katsetanud, kuigi asi tundub toores olen lugenud ta kohta ka palju kiitvaid hinnanguid.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas karla » 14:47, 26 Juul 2010

Lasin selle 12947 prooviks peale, asi suhtkoht toores veel aga juurde on tekkinud palju huvitavaid asju, image ise on kiirem, Onu Fjodor PGI teamist lubas et hiljemalt septembri alguses on sellel põhjal olev PGI image väljas, niikaua peab PGI 0.7.2a versiooni kasutama.
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
trip24
Edasijõudnu
Postitusi: 70
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2005
    unknown unknown

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas trip24 » 15:55, 26 Juul 2010

Veebilehe abil saab normaalselt pildi täisekraani. Topeltklikk pildiaknas.
See ei toimi. Seal all on nupp fullscreen ka aga see ka mitte. Ehk ikka on mingeid lahendusi. Väike probleem aga proovi kuidas tahad, suureks see ei lähe. Kas pean ehk arvutis mingeid seadeid muutma?

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas MultiUser » 17:30, 26 Juul 2010

trip24 kirjutas:Veebilehe abil saab normaalselt pildi täisekraani. Topeltklikk pildiaknas.
See ei toimi. Seal all on nupp fullscreen ka aga see ka mitte. Ehk ikka on mingeid lahendusi. Väike probleem aga proovi kuidas tahad, suureks see ei lähe. Kas pean ehk arvutis mingeid seadeid muutma?

Võiksid igaksjuhuks viimase VLC installida. Äkiste on abiks...

Ja ome probleemide korral võiksid täpsustada oma arvuti / softi konfi (OS, veebisirvik) ning seadme tarkvara versioone. Ega me siin päris kõik mõtetelugejad pole ;-)

Minul jookseb kõik üsna edukalt XP, W7 ja ubuntu(de)ga (alates 9.04 kuni 10.04), kasutades erinevaid DGS:il põhinevaid seadme softiversioone. Paraku olen enamusjuhtudel ka VLC oma arvutitesse eraldi installinud. Ning sirvikutest eelistan FireFoxi.

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas karla » 21:56, 26 Juul 2010

MultiUser kirjutas:
trip24 kirjutas:Veebilehe abil saab normaalselt pildi täisekraani. Topeltklikk pildiaknas.
See ei toimi. Seal all on nupp fullscreen ka aga see ka mitte. Ehk ikka on mingeid lahendusi. Väike probleem aga proovi kuidas tahad, suureks see ei lähe. Kas pean ehk arvutis mingeid seadeid muutma?

Võiksid igaksjuhuks viimase VLC installida. Äkiste on abiks...

Ja ome probleemide korral võiksid täpsustada oma arvuti / softi konfi (OS, veebisirvik) ning seadme tarkvara versioone. Ega me siin päris kõik mõtetelugejad pole ;-)

Minul jookseb kõik üsna edukalt XP, W7 ja ubuntu(de)ga (alates 9.04 kuni 10.04), kasutades erinevaid DGS:il põhinevaid seadme softiversioone. Paraku olen enamusjuhtudel ka VLC oma arvutitesse eraldi installinud. Ning sirvikutest eelistan FireFoxi.


Multiuseri jutt on tõde, minul masinas win7 64bit, veebisirvik on Firefox, softiks PGI 0.7.2a ja näitab nagu mühin, installi viimane vlc player ning kõik hakkab ilusti toimima

Kasutaja avatar
pioneer
Entusiast
Postitusi: 200
Liitunud: 02:00, 04 Veebr 2007
    unknown unknown

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas pioneer » 07:35, 27 Juul 2010

trip24 kirjutas:Veebilehe abil saab normaalselt pildi täisekraani. Topeltklikk pildiaknas.
See ei toimi. Seal all on nupp fullscreen ka aga see ka mitte. Ehk ikka on mingeid lahendusi. Väike probleem aga proovi kuidas tahad, suureks see ei lähe. Kas pean ehk arvutis mingeid seadeid muutma?

Vaatasin, et mul täpselt sama, et ei saa täisekraani. Muidu on alati toiminud aga ei saa praegu aru kas on PGI 0.7 softist või on arvuti poolel viga.
Kust seda PGI 0.7.2a imaget saab, vähemalt siia http://www.denktenk.com/ ei ole veel pandud.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist