Qbox HD

Räägime siin HDTV vastuvõtuseadmetest
Kasutaja avatar
matu
Uudistaja
Postitusi: 20
Liitunud: 02:00, 27 Nov 2007
    unknown unknown

Re: Qbox HD

PostitusPostitas matu » 19:45, 16 Nov 2008

tigekala kirjutas:
faas kirjutas:... ka siin foorumis, miks muidu kära asja ümber tekkinud.
Ma ju räägin, 10 ostavad ja kukuvad galoppeerides softi arendama... Pilt



tige, natuke lühinägelik sinust.kas sa arvad, et Duolabs tõesti loodab nendele 10-20 esimesele
ostjale?? Pealegi oleks ammu aeg DMM le varvastele astuda, küsida 1000eur raua eest mis pole kaugeltki seda väärt on sigadus.Sina kõva müügitehingute kritiseerija peaks seda ju ometi tunnistama.Soft on ju kasutajate töö tulemus.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Qbox HD

PostitusPostitas faas » 20:03, 16 Nov 2008

Tigekala peaks oma jumalale kiriku ehitama :D päikselgi kiri DB kui Tigekala uskuda. :) Loodan poole aasta pärast kuuleme,et kah härra Tigekala kasutab teise partei tooteid. :) Qbox 1-ga 9E pealt praegult Kabelkiosk lahti ja lisa tuleb kui jutte uskuda.Ja softi pool kah ok seisus vaevalt uus viletsam või midagi erilist kaasa ei tule.... ei spekuleeriks asjadega mida ei tea aga elame näeme.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Qbox HD

PostitusPostitas valgekotkas » 20:38, 16 Nov 2008

igal peremehel on õigus oma jumalat kummardada :mrgreen: ... tegelikult kui puhtalt raua poolt vaadata siis DM toodang üldiselt on keskmine käsn aga see soft :P
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14441
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 119 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Qbox HD

PostitusPostitas tigekala » 20:46, 16 Nov 2008

matu kirjutas:Soft on ju kasutajate töö tulemus.
Selles Sa raskelt eksid. Dreami müügihinna sisse on juba arvestatud softi arendamise eest... Kathreinile tegid hobi korras, 14 kuud... Sa ise teeksid tasuta tööd, et minul hea oleks?
faas kirjutas:Qbox 1-ga 9E pealt praegult Kabelkiosk lahti ja lisa tuleb kui jutte uskuda.
See on kindlasti üks paremaid pakette, mida siin, Eestis, vahtida suu ammuli? :mrgreen:
See on vahva pakett, pole ühtegi HD kanalit. Aga, et seda vaadata, on vaja osta mingi X tuuner.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Qbox HD

PostitusPostitas faas » 21:09, 16 Nov 2008

:) Lootusetu värk Tigekala vaielda sinuga sa ei kuula ega ürita teisi mõista raiud oma.Kõik soliidsed tootjad arendavad oma softi poolt ja tasuta Emud,c* jne. on mitteametlik osa ja ükski tootja ei väida,et nende töö tulemus ja on ka entusiaste kes liigutavad tasuta.Mis 9E kanalitesse puutub siis las need olla,mina neid ei näe ja ei oska hinnata lihtsalt tõin välja vile mis on ja töötab Qbox-1 l .Ja keegi ei käsi Sinul osta ega kogu asjast midagi teada kui ei huvita ära loe ja ära kiida oma v...u.On väga häid tuunereid mis töötavad väga hästi ja oma pildi,heli jne.omadustelt ja kvaliteedilt ületavad sinu DB see,et kuhugi x servusse ei saa on juba teine teema ja sobimattu siia.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14441
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 119 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Qbox HD

PostitusPostitas tigekala » 21:12, 16 Nov 2008

Kuule Faas. Tootjad ise küll ei arenda mingeid emulaatoreid, kudi... jne. See oleks kiire tootmise lõpp. Aga teid on juba ette ära ostetud mingi Kabelkiosk'iga... :mrgreen:

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Qbox HD

PostitusPostitas aandra » 21:19, 16 Nov 2008

Ootame selle päeva ära, kui ta siis müüki tuleb ja vaidleme siis ta vooruste ja... üle aga mina, kui tarbija tahaks, et asi ka välja näeks, ilu on vaataja silmades, ehk minu meelest on ta üks väga õnnetu välimusega pill, eestpoolt lausa KOLE. Muu üle pole siin praegu ju vaielda, sest välimust on ainult näidatud, paberile kirjutet andmed on.... (paber kannatab kõike). RAHU!

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Qbox HD

PostitusPostitas faas » 21:32, 16 Nov 2008

Tigekala Sa ikka loed mida ise kirjutad ja teised :) Loe see leht uuesti läbi ja ka oma kirjutis ja saa aru mida mõtlesin ja mida ise kirjutasid.
sina kirjutad. Dreami müügihinna sisse on juba arvestatud softi arendamise eest...
mina. Emud,c* jne. on mitteametlik osa ja ükski tootja ei väida,et nende töö tulemus.

Sa oled ikka jäärapäine ja noppid tekstist välja asju mis tegelikult tervet postitust lugematta on jama.Mis Katisse puutub siis 14 kuuga on tasuta asja armastajad pilli enamvähem saanud ja tehase käsi siin mängus pole kui Henkka juttu uskuda.Krt ei saa kohe sinuga sõdimatta hakkama,kui ajad oma jura. :)

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14441
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 119 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Qbox HD

PostitusPostitas tigekala » 21:39, 16 Nov 2008

faas kirjutas:Mis Katisse puutub siis 14 kuuga on tasuta asja armastajad pilli enamvähem saanud ja tehase käsi siin mängus pole kui Henkka juttu uskuda.
Ühesõnaga... Kui võrrelda QBox'i Kathreiniga - ühesugused odavad pasad mõlemad, softi arendamist müügihinna sisse pole kindlalt arvestatud. Siis on 16 - 18 kuu pärast oodata ka normaalset softi QBox'ile?

Näed siis, leidsime ikkagi ühise keele Sinuga. Vahe minu ja QBox'i austajate vahel on selles,
et mina tahan ostetud HD tuuneri võlusid, peale tema soetamist, kohe kasutama hakata.
Mitte oodata v***u horisondil.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Qbox HD

PostitusPostitas faas » 21:51, 16 Nov 2008

:) Kust sa tead,et pask.Jätaks katki selle vaidluse ja ootame :) Risustame mõttetu vaidlusega korraliku teema ja jahume asjadest mida täpselt ei tea.Ja usun paljud teised on minuga nõus. :) Rahu nüüd :!: ja punkt. Kui kellegil ilmub info täpse hinna ja softi kohta siis postitused siia teemasse ja arvustused jätame pärastiseks kui pill müügis ja käes,sorry aga muidu see vaidlus lõppe :)
Minu meelest ta kole pole(kui kõik must oleks), Displei võiks olla suurem, Aandra imestama paneb jahutuse puudulikus :) kas kuri saatus või mis aga minul ei ole ükski pill ilma modimatta toiminud.
Palve oleme mõistlikud(kuigi ise läksin keema :oops: ).

Ma naudin kah HD võlusid ja kohe peale ostmist ilma DB-ta ja 2 aastat juba. :) Kuss nüüd :D

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14441
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 119 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Qbox HD

PostitusPostitas tigekala » 22:22, 16 Nov 2008

faas kirjutas:Lootusetu värk Tigekala vaielda sinuga sa ei kuula ega ürita teisi mõista raiud oma.
Ja...
faas kirjutas:Ma naudin kah HD võlusid ja kohe peale ostmist ilma DB-ta ja 2 aastat juba.
Tra Sa kiidad, siin võõras teemas, oma HD Box'i... Pilt QBox HD, horisondil, on nüüdsest JUMAL.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Qbox HD

PostitusPostitas faas » 22:35, 16 Nov 2008

:D Sa oled parandamatu Tigekala.Jah nüüd on jumal Qbox ja DB on troonilt tõugatud ja kes ei usu siis küsigu Tigekala käest. :)

:) Vähemalt tantsud tähtedega mõõdus lõbusalt.Aga jätame nüüd.
Satikas võiks oma teemat kaitsta ja mula kustutada.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14441
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 119 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Qbox HD

PostitusPostitas tigekala » 22:52, 16 Nov 2008

faas kirjutas:Satikas võiks oma teemat kaitsta ja mula kustutada.
Heh. Tundes Satikat, vaevalt ta seda imeJUMALat... ja veel horisondil, kaitsma hakkab. Pilt

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Qbox HD

PostitusPostitas faas » 23:09, 16 Nov 2008

This is why they say it is not a Dream but reality! :D :D :D .Jõudu oma unelmatega ja ma enam ei viitsi vastu seina joosta peaga,paadunud DB fänniga mõttetu vaielda ja küüraka parandab haud kui hasti läheb. :) Jõudu kes jäksab minul viitsimine otsas.Ööd ja unista edasi Tigekala.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14441
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 119 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Qbox HD

PostitusPostitas tigekala » 23:41, 16 Nov 2008

Unistada pole mul midagi... nagu juba kirjutasin, unistused softipoolelt lõppesid 5 - 6 aastat tagasi. :mrgreen: Kuigi, ma ise, jõudsin sellest arusaamisele natuke hiljem. Aga Sinusugused, tainapead, pole sellest arusaamisele, jõudnud siiamaani.
Aga edu muidugi, kõigile tainapeadele, v**u ootamisel horisondilt. :mrgreen:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist