Telesystem TS6820 T2 HEVC Twin - kas keegi omab sellist?

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
Välek
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 17:15, 29 Dets 2010
    Windows 10 Chrome

Telesystem TS6820 T2 HEVC Twin - kas keegi omab sellist?

PostitusPostitas Välek » 17:32, 10 Juun 2024

Tere!
Kas kellegil juhtub olema selline digiboks? Kas sinu tüüneri EPG toimib normaalselt (kanalit vahetades saadete info uueneb alati)?
Olen lugenud läbi itaallaste foorumi google tõlke abil :) seal see teemaks pole. Tüüneril on peal viimane tarkvara, tehase reset proovitud, vooluvõrgust eemaldatud, EPG endiselt ei tööta normaalselt. Ehk siis ma tahaks teada, et kas tegemist konkreetselt minu aparaadi veaga või siis antud tüüner millegipärast meie DVB-T/T2 süsteemis ei toimi normaalselt? Kuna kasutan seda tüünerit juba pea aasta, siis olen aru saanud, et EPG info vahetub kenasti seni kuniks ma klõpsin HD-kanalite vahel (ETV/ETV2/ETV+), juhul kui valin aga kanaliks mõne SD kvaliteedis kanali, siis peale seda EPG info enam ei uuene. SD-kanaleid vaadates siis sama teema, EPG saate info vahetub seni kuni ma klikin SD-kanalite vahel ETV/ETV2/ETV+/France24 jne), valin aga mõne HD-kanali, siis tekib mingi tõrge. Vahel juhtub siiski ka seda (aga harva siiski), et EPG läheb lolliks ainult HD kanaleid vaadates või siis vastupidi. Menüüdes olen mänginud ajavööndite ja kõige võimalikuga, tulemus null. Ainus mida ma proovinud pole on seadme tarkara "uuendamine" kuna aparaadil istub juba peal viimane tarkvara versioon!

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14554
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 148 korda
On tänatud: 386 korda
Kontakt:

Re: Telesystem TS6820 T2 HEVC Twin - kas keegi omab sellist?

PostitusPostitas tigekala » 17:59, 10 Juun 2024

alati peab EPG uuenduma kui lülitad tuuneri välja ja sisse tagasi, HEVC 265 TWinvõi triple tuunerid on kõikEnigma 2 tarkvaraga Dreamboxid ja Vu plussid ja vaevalt keegi meist oskab Sind aidata kuna me ei tea, millise odavtuuneri oled ostnud...
Viimati muutis tigekala, 18:20, 10 Juun 2024, muudetud 1 kord kokku.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3215
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows 8 Internet Explorer
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 163 korda

Re: Telesystem TS6820 T2 HEVC Twin - kas keegi omab sellist?

PostitusPostitas Scott » 18:19, 10 Juun 2024

Käimasoleva ja järgmise saate info peab tulema kohe kanalile minnes. Nädalakava uueneb umbes kolmeminutilise intervalliga ühe muksi piires. Seega HD kanalit vaadates SD kava ei tule ja vastupidi. Nii ka erinevate SD mukside vahel liikudes.

Boks peaks EPG mällu lugema ehk kui on ühel muksil kava sisse loetud, siis järgmisele muksile minnes peaks see säilima kuni boksi väljalülitamiseni. Aga mõned boksid kustutavad mälu kohe, kui teisele kanalile minna.

Kasutaja avatar
Välek
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 17:15, 29 Dets 2010
    Windows 10 Chrome

Re: Telesystem TS6820 T2 HEVC Twin - kas keegi omab sellist?

PostitusPostitas Välek » 15:31, 13 Juun 2024

Nädalakavaga (EPG nuppu vajutades) on kõik korras, probleem ongi käesoleva saate ja sellele järgneva saate info kuvamisega.
Näide: kell võib olla juba 01:30 ja reaalsuses jookseb ETV kanalil ERR uudised teletekstina, boks aga kuvab:
Now: Aktuaalne kaamera
Next: Sport
Arusaamise järgi hakkab see juhtuma siis kui valin mõne kanali mis asetseb teisel mux-l, aitab ainult boksi sisse/välja lülitamine või meediapleieriga mõne faili käivitamine ja väljumine...
Paigaldasin ka uuesti viimase tarkvara, sama mis boksil juba peal, välistamaks väikese võimaluse, et tarkvara paigaldamisel midagi viltu läinud.
Teoretiseerima võibki siin jääda, et miks ja millest :roll: , seepärast ootangi vastust foorumi kasutajalt kes kasutab sama digiboksi. Juhul kui loed seda teemat aga pole foorumi kasutaja, siis kriba lühidalt sarcasm(ät)email.ee

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3215
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows 8 Internet Explorer
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 163 korda

Re: Telesystem TS6820 T2 HEVC Twin - kas keegi omab sellist?

PostitusPostitas Scott » 15:56, 13 Juun 2024

Sel juhul boksi softikala. Arendaja veel uuendab boksi tarkvara?

Kas Soome, Läti või Vene kanalite levipiirkonnas saad proovida, kuidas nende kavaga käitub?

Kasutaja avatar
Välek
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 17:15, 29 Dets 2010
    Windows 10 Chrome

Re: Telesystem TS6820 T2 HEVC Twin - kas keegi omab sellist?

PostitusPostitas Välek » 16:25, 13 Juun 2024

Scott kirjutas:Sel juhul boksi softikala. Arendaja veel uuendab boksi tarkvara?

Vaevalt, viimane tarkvara versioon on kuupäevaga 15.01.2019. TS6822 on neil uus mudel, sellele ilmselt tehakse.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14554
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 148 korda
On tänatud: 386 korda
Kontakt:

Re: Telesystem TS6820 T2 HEVC Twin - kas keegi omab sellist?

PostitusPostitas tigekala » 17:32, 13 Juun 2024

osta normaalnekaasaegne tuuner, mida on võimalik teleka alla paigaldada ja vaadatatelekast, kanalite pilti, mitte arvutist,milliste tarkvara uuendatakse lausa iga päevkahjuks suurem osameist siin ei saa aru, miks on alati vaja oma isiklik jalgratas aretada...ehksiis sind suunati veidi valele Eesti satifoorumile, kus arvutituuneritestmitte midagi ei teatagi, mul üks satifoorum on, kusräägitakse arvutituuneritest kuid seal kirjutatakse ainult venekeeles/kirillitsas + see ei töötaFirefox brauseriga
+ Scottil on arvatavasti õigus = selliseid tuunereid toodetaksegi ,sellepärast , et kui enam ei tööta täisväärtuslikult siis tuleb uus osta
:smile219
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist