Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
kevku
Edasijõudnu
Postitusi: 98
Liitunud: 19:17, 04 Apr 2008
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas kevku » 15:39, 10 Juun 2008

Mediaportal on tasuta ja peaks mängima ilusti kõike enamike kaartidega.
http://www.team-mediaportal.com/

Kasutaja avatar
pioneer
Entusiast
Postitusi: 200
Liitunud: 02:00, 04 Veebr 2007
    unknown unknown

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas pioneer » 20:50, 10 Juun 2008

Tere.
Olen siin teemas siis uurinud usb-TV kaarti, et siis ilmselt kas Hauppauge Nova-TD või AVerTV DVB-T Volar X aga siis kumba nendest eelistada.
Või mida arvata näiteks sellest AVerTV DVB-T USB 2.0 kaardist http://www.avermedia.com/avertv/Product ... 3&device=2

Ja siis veel kust neid üldse osta saab, meie poodides neid nagu ei ole, leidsin ainult selle http://www.pixmania.com/ee/ee/817783/ar ... ner-u.html


Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas faas » 12:51, 14 Juun 2008

Ei hakka uut teemat tegema tundub,et sobib siin küsida.Kuna ise ei tea midagi usb-tv tüüneritest siis küsiks mis oleks parim Soome ja Eesti DVB-T vabade kanalite vaatamiseks,sõber sõidab soome ja eesti vahet ja tahaks midagi läpakasse panna(mitte sõidu ajal vaid seistes) ööbib tihti soomes autos ja kohalik kodus vajalik kuna zoom-boxsi ega muud DVB-T võimelist pilli pole.Kui kellegil mõni pakkuda on siis pm kui hind sobilik peaks kaubale saama. :) Ka soovitused ja isiklikud kogemused oleksid teretulnud. :)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas sniff01 » 16:30, 14 Juun 2008

http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arv ... bCatID=458

vaata sealt, valikut justkui oleks, mõnel ehk ka kommentaar lisatud.

kozmo
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 14:18, 21 Juun 2008
    unknown unknown

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas kozmo » 13:41, 22 Juun 2008

kas keegi on saanud PowerCinema 5 eesti pildi ette? hääl on aga pilti pole. Samas soome kanalid sain selle programmiga hästi tööle.
Kasutan Gigabyte GT U8000 USB kaarti.
Viimati muutis kozmo, 22:09, 02 Juul 2008, muudetud 1 kord kokku.

DVDRW
Edasijõudnu
Postitusi: 29
Liitunud: 13:52, 07 Mär 2008
    unknown unknown

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas DVDRW » 16:49, 01 Juul 2008

Palun andge nõu kuidas salvestada võimalikult valutult eesti dvb-t kanalit happuage HVR-1300 kaardiga. Pilti pole vaja seega dekodeerimist pole vaja, ainult maha salvestamine nö rippimine. Kas kuskil ei leidu selle jaoks pisikest programmikest, sobib kasvõi käsurida.

Kõrini juba sellest pidevast pangestumisest ja ebastabiilsusest progdvb-ga vms. :evil:

Ja kas Wintv-ga on võimalik DVB-T eesti kanaleid vaadata? :?

Kasutaja avatar
descite
Entusiast
Postitusi: 380
Liitunud: 19:05, 05 Jaan 2008
Asukoht: Pangodi lähedal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas descite » 16:57, 01 Juul 2008

tsreader. suudab salvestada nii tervet transpondrit kui ka etteantud pide, nii ühe failina kui ka pidide kaupa laiali. dvbwiever on enamasti olnud suuteline taasesitama. saab ka käsureaga käima tõmmata.

Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas tonuj » 18:43, 01 Juul 2008


pmorris1
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 00:39, 19 Mai 2008
Asukoht: Rapla
    unknown unknown

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas pmorris1 » 20:42, 01 Juul 2008

Mina olen jäänud TS salvestamise osas peale paljusid katsetusi pidama DVB Dreami peale. Tundub kõige stabiilsem. Lisaks saab ta lihtsalt lülitada "renderless mode'i" (crtl+k). Siis ei koorma proset ja läpaka tarbitav võimsus väheneb umbes 5W võrra! ;-)
Kui juhtumisi kasutad BDA pulka, siis viimase versiooniga, 1.4i kaasas olev bda.dev ei tööta. Tuleb leida mõni muu. Mul toimib hästi bda_all.dev ver 1.0.7.

Ja kui on soov salvestatud striimi otse arvutis vaadata, siis sobib hästi Haali Media Splitter, mis teeb TS'i otse vanale heale Media Player 6.4'le "söödavaks".

BTW.
Progdvb'ga olen kokku puutunud juba DVB-S'i algusaegadest peale ja sellest progest püüan ka mina võimalusel hoiduda ;-)
DVB-S: SS1 + VDR-1.5.2 + 1,8m H-H + Vbox; SS2 + AltDVB. DVB-T: KWorld VS-DVB-T 323UR + DVBDream; ZUUMbox ver.1

Kasutaja avatar
vahur24
Edasijõudnu
Postitusi: 59
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas vahur24 » 12:46, 02 Juul 2008

Kas keegi A-Link DTU (USB) on proovinud tööle saada?

Leidsin juba Google abil siit samast foorumist selle kohta. Foorumi enda otsing millegipärast fraasi "a-link" peale vastust ei andnud.

Kasutaja avatar
pioneer
Entusiast
Postitusi: 200
Liitunud: 02:00, 04 Veebr 2007
    unknown unknown

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas pioneer » 09:03, 03 Juul 2008

Olemas siis see Hauppauge Nova-TD usb tüüner ja PowerCinema programmiga tegin siis proovi salvestuse aga seda faili ei näita VLC ega PowerCinema ise.
Ma ei saa aru mille viga see olla võib, kas äkki läpakas ise jääb lahjaks, et ei suuda salvestada või on selleks mõni parem tarkvara.
Ja kas WinTv programmile saab MPEG-4 tuge juurde panna. (WinTv-ga pilti pole)
Läpakal siis Intel processor 1.40GHz ja mälu 1,24 GB

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas valgekotkas » 09:32, 03 Juul 2008

PowerCinema on otse öeldes p.sk :mrgreen: ... ise soovitan Dvbviewerit (15€) kui digikaartidega on plaanis ka pikemas perspektiivis tegeleda - on ka alternatiivseid tasuta töötavaid progesid aga neid ei ole kasutanud ja seepärast jätan soovitamise teistele :P ja soovitan ainult otsingut kasutada sest neist on siin foorumis juttu olnud küll ...
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

serxx
Entusiast
Postitusi: 426
Liitunud: 03:00, 26 Sept 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas serxx » 09:51, 03 Juul 2008

HVR-1300 kaardiga olen katsetanud erinevat tarkvara.

ProgDVB näitab HD (mpeg4 avc) kanaleid ainult professional versiooniga, kuigi eesti digi ei ole HD, kasutab ta mpeg4 avc koodekit ja seega liigitatakse ta ikkagi HD alla ning progdvb standard neid ei näita. Ka muidu on ProgDVB-ga jama olnud ja väga ei soovita.

Pikka aega sai kasutatud Alt-DVB nimelist programmijuppi. Iseenesest see mulle täitsa meeldis, kõik vajalikud funktsioonid olemas. Probleemiks aga tihti kokku jooksmine. Teisiti öeldes siis lihtsalt stabiilsusprobleemid.

DVBDream, lühikest aega olen ka seda kasutanud. Mpeg4 tuge pole katsetanud, muidu töötas küll enamvähem, häris väga pikk kanali vahetuse aeg, seetõttu ongi seda väga vähe kasutatud.

Alles hiljuti ostsin omale DVBVieweri litsentsi ning nüüd kasutan seda. Ei ole ühtegi halba sõna öelda. Hetkel töötab stabiilselt, näitab kõiki kanaleid. Kuna mul on arvutis kaks DTV kaarti, SAT+Terrestrial, siis DVBViewer on üks väga vähestest, mis suudab nende kaartidega korraga majandada ja teha kanalilisti, kus on segamini DVB-T ja DVB-S kanalid. Minu arvates üks paremini paigutatud €15 investeering, eriti arvestades seda, et litsentsi ost on ühekordne, mille eest saad ka kõik tuleviku versioonid.

Igasugused TV kaartidega kaasatulnud takrvarad, nagu näitekd WinTV ja analoogsed ei ole suutelised näitama mpeg4 kodeeringus kanaleid, ei SD ega HD kanaleid. Need tarkvarad toetavad vaid mpeg2 kodeeringut. Eesti digitv-d nendega vaadata ei saa.
PowerCinema mingit versioonid peaksid teoreetiliselt küll selleks võimelised olema, kuid ise katsetanud pole ja kommenteerida ei oska.

Kasutaja avatar
descite
Entusiast
Postitusi: 380
Liitunud: 19:05, 05 Jaan 2008
Asukoht: Pangodi lähedal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

PostitusPostitas descite » 10:20, 03 Juul 2008

serxx kirjutas:
Igasugused TV kaartidega kaasatulnud takrvarad, nagu näitekd WinTV ja analoogsed ei ole suutelised näitama mpeg4 kodeeringus kanaleid, ei SD ega HD kanaleid. Need tarkvarad toetavad vaid mpeg2 kodeeringut. Eesti digitv-d nendega vaadata ei saa.



julgeks sellele vastu vielda. Out of box toimis koheselt Terrteci Homecinema (piranhja kaardiga) nimeline soft ja viimased versioonid kworldi Hyprmediasoftist.. ( minul küll peale updatemist netist... aga vst uuematel kaartidel kohe see ver kaasas :) ). Mõlemad installivad oma versiooni cyberlingi dekoodrist.. samas terrateci HC toetab ka aac heli.. Toimib peaaegu koheselt ka Pinnacle soft.( vajab h.264 codeki aktiveerimist online , ja kuna mul läpakas suht vanaaegne siis ka registris selle h.264 jõuga lubamist, muidu kurtis et vajab 3G proset :P)

seni kõige stabiilseml toimetanu ongi terrateci hc oma kaardiga.ja saab hakama ka nõrga ja mitte väga korraliku signaaliga.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 174 külalist