Kas tegemist Jacobson T3 CX eripäradega või seade on vigane?

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
satter
Entusiast
Postitusi: 233
Liitunud: 02:15, 03 Mär 2011
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Kas tegemist Jacobson T3 CX eripäradega või seade on vigane?

PostitusPostitas satter » 10:55, 13 Mär 2011

Uus Jacobson's T3 CX PVR.

1. Kas selle on puldiga vaja esmalt harjutada või on eksemplaril midagi viga?
Hetkel puldi ühekordsele tavalisel vajutusele vahel ei reageeri ja vahel reageerib 2-3 korda korraga (näiteks nooltega). Eraldi olen täheldanud ka tagantjärgi reageerimist, see on siis ilmselt juhul, kui aparaadi CPU võimsust napib, et kohe käsku täita.

2. Kas PVR funktsioonis kerimine on jooksva pildita? See tähendab pärast puldist nooltega edasikerimise positsioonile navigeerimist ja seejärel OK nuppu allhoides jätkub vana pilt ja ainult ajaskaalal võib näha jooksvaid numbreid, kuni OK nupu vabastamiseni ja edasikerimise peatumiseni, seejärel läheb ekraan mustaks, kuni kuvatakse pilt uuelt positsioonilt. Kaunis ebasõbralik lahendus, kui eesmärk on ainult reklaamipaus mööda lasta…. Proovisin nii USB pulga kui ka välise HDD kettaga.

Sellist lahendust pole ma varem näinud, kas see on ainult konkreetse pilli tarkvara eripära või on see laiemalt levinud „kiiresti edasi“ lahendus, millega tuleb Eesti Digi TV ajal ümber harjuda?

3. Pill jookseb kohe lolliks, kui minna vaataja kaardita kodeeritud kanalile, seejärel kuvatakse ka vabakanalitel musta ekraani tekstiga – see kanal pole enam saadaval.
Kinni on jooksnud 2 päeval proovimise jooksul ka muudel puhkudel.

4. Kas Jacobsoniga T3-ga on üldse mõtete aega raisata või on tegemist lootusetu odavpilliga, millest enamat loota narr?


Mudel on Mergest:
TV 1.4.2
RV 1.5.7
10:00 02/03/11

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Kas tegemist Jacobson T3 CX eripäradega või seade on vigane?

PostitusPostitas Siidiuss » 11:41, 13 Mär 2011

No aga kui seade tööle panna ja pilt ees on siis töötab ju. Kui puldiga edasi tagasi koguaeg lõksutada siis jooksevad ka kallimad lõpuks kokku. Tegemist ei ole muidugi mingi high end tootega. Ja mina vist lepiks sellega kui seade puldist vajutades tööle jääb ja pilt ka ees telekas. Ega neist odavatest ja kõige odavamatest asjadest midagi väga loota ei ole ka tavaliselt.

kasu-taya
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 18:58, 23 Juul 2010
    unknown unknown

Re: Kas tegemist Jacobson T3 CX eripäradega või seade on vigane?

PostitusPostitas kasu-taya » 17:06, 13 Mär 2011

ta töötas päris kenasti varasema tarkvaraga, millel oli vähem lisasid, mingi kanalilukk ja nipet-näpet pildiformaadis 16:9 oli veel olemata, letterboksi näitas ka varasem kenasti nende jaoks, kel 4:3 telekas. Tarkvara oli 1.2.8. minu mäletamist järgi. Olin väga rahul aga siiski proovisin uut, sedasama 1.4.2.. Tekkisid erinevad probleemid, kinnikiilumine sealjuures läks tunduvalt tihedamaks. Samuti mingi väike ajanihe pildis ja helis, päris ebameeldiv, mõne kanali juures vähem märgatav. Palusin Mergest, et tektaksid mulle kuidagi võimaluse taastada 1.2.8, aga siiani ei ole reageeritud, ju see tagurpidi upgreitimine pole enam nii lihtne.
Ilma pildita kerimine käib vist kõikide tarkvaravariantide juurde ja see mind ei häirinud, hangumine on juba tõsisem probleem. Loodan, et lahendus saab olema parandatud uus soft Merge kodulehel.

Kasutaja avatar
victor
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Kas tegemist Jacobson T3 CX eripäradega või seade on vig

PostitusPostitas victor » 19:23, 03 Aug 2011

Ostsin paar nädalat tagasi lisaboksiks Jacobson T3. Selle raha eest ajab asja ära küll aga avastasin sellel sihukese anomaalia, et Soome YLE kanalitel (YLE1, YLE2 jt) hangub boks ära, pult enam ei reageeri. Minu diagnoos - boks ei saa hakkama nende kanalite subtiitritega. Kui boksile restart teha ning vajutada mõne muu muxi kanalit, siis on jälle OK. Huvitav kas see on tüüpviga või on see ainult minu isendil?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
pint
Entusiast
Postitusi: 260
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: p2rnu
    unknown unknown

Re: Kas tegemist Jacobson T3 CX eripäradega või seade on vig

PostitusPostitas pint » 21:51, 29 Aug 2011

See T3 jupsis mul puldiga samamoodi. Lisaks oli LCD teleri taga miski anamaalia, kus aeg ajalt pildi korraks mustvalgeks viskas - CRT'ga seda häda nagu ei olnud.
Igatahes selle puldi kammaijaa peale prooviti Merges tarkvara ka uuendada, kuid kasu sellest mitte miskit.
Asi lõppes sellega, et küsisin asemele T5 Jacobsoni (mis peaks olema karmid testid läbinud Läti või Leedu nn. zuumbox) ja probleemid kadusid..
;()

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 150 külalist