DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas valgekotkas » 23:29, 30 Dets 2010

Opo kirjutas:Ma pole väliste kõvaketastega kokku puutunud aga 2.5" ja 3.5" ei tohiks toite seisukohast vahet olla kui nad digiboksi üle 1000mA ei koorma.
no on ikka küll vahe: 3,5 saab toiteplokist 5V ja 12V ning USB on ainult andmevahetuseks aga 2,5 saab USB-st nii data kui ka toiteks 5V, küll ei ületa see spinnis 1000mA aga käivitusvoolu piigid võivad saada komistuskiviks ...
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
kalvis
Entusiast
Postitusi: 499
Liitunud: 11:26, 13 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas kalvis » 09:40, 31 Dets 2010

Strongi taga sai katsetatud.
Asi on kinni ketta voolutarbes. Reeglina ei võta box taha 2,5" sata kettaid ilma välise toitega kui just ei ole mingi energiasäästlik variant. 2,5" ide kettad tulid taha enamuses.

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas MultiUser » 15:25, 31 Dets 2010

kalvis kirjutas:Strongi taga sai katsetatud.
Asi on kinni ketta voolutarbes. Reeglina ei võta box taha 2,5" sata kettaid ilma välise toitega kui just ei ole mingi energiasäästlik variant. 2,5" ide kettad tulid taha enamuses.

Ketaste puhul sõltub ka USB->SATA adapterist (ketta "karbist"), mitte ainult kettast. Mul on kogemus selline, et üks 250GB Seagate 2.5" ketas ühe karbiga käima ei läinud (ilma välise toiteta) kuid teise karbiga polnud mineid probleeme.

Kasutaja avatar
Välek
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 17:15, 29 Dets 2010
    unknown unknown

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas Välek » 18:11, 31 Dets 2010

Mul oleks võtta selline ketas (hoian hetkel seal tagavarakoopiatena dokumente);
http://www.geeks.com/details.asp?invtid ... TN&cat=HDD
Passport Portable WD400U017-RTE 40 GB, 2.5'', IDE, 5.400 rpm, 2MB Cache (Chipsatz n/a)
Drive Maximum Power Draw (milliamps) 650 Ma !
Peaks justkui eelnevat lugedes ideaalselt sobima, 650 Ma ehk ei tapa NOT-i toiteplokki ka pikaajalisel kasutamisel !?
Kuna mul välist toiteallikat võtta niikuinii pole siis ühendan ilma toiteta, kui nüüd NOT mingi aja pärast saba annab siis annab...eks siis käin 3 päeva kurja näoga ringi ja soetan uue :lol:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas Sombi » 18:17, 31 Dets 2010

Täpsustuseks, et 650MA (mega-amprit) ja 650mA (milli-amprit) on tõsiselt erinevad suurused. Aga mis on 650Ma? Ei tea mina. Suured ja väiksed tähed mõõtühikutes on vägagi olulised.

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas Zuumbox » 20:22, 31 Dets 2010

Sombi kirjutas:Aga mis on 650Ma?

Mega-aastat :mrgreen:
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
Välek
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 17:15, 29 Dets 2010
    unknown unknown

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas Välek » 20:38, 31 Dets 2010

Zuumbox kirjutas:
Sombi kirjutas:Aga mis on 650Ma?

Mega-aastat :mrgreen:

kui juba "TÄHENÄRIMISEKS" läks siis olgu öeldud, et selline olematu väärtus tõesti ka eksisteerib...ja seda mitte ainult kõlupeade ringkonnas vaid suisa WD kodulehel, sealt ka copy-paste :lol:
http://wdc.custhelp.com/cgi-bin/wdc.cfg ... 1100043205

Kasutaja avatar
kalvis
Entusiast
Postitusi: 499
Liitunud: 11:26, 13 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas kalvis » 20:47, 31 Dets 2010

Võib õnnestuda, sest kuskilt netist jäi silma, et enamus digiboxidel on USB max voolutarve 500 mA. Ketta maksimum on siis kui mootor tuure koguma hakkab, kuid probleem pole mitte liiga paljudes mA-des vaid elektroonikal kukub pinge alla vajaliku. Ja siis tekib korraks error ning rohkem box ketast taha ei võta.

Kasutaja avatar
Opo
DigiTVfänn
Postitusi: 740
Liitunud: 13:01, 21 Juun 2008
Asukoht: keskmisest põhjapoole
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 30 korda

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas Opo » 15:32, 01 Jaan 2011

Välise kõvaketta kasutamine NOT boksiga (salvestiste vaatamine) on pehmelt öeldes ebamugav, vähemalt niikaua kui pildi suhet muudetakse. Iseasi kui kavatsed muu seadmega vaadata või siis arvutist enne läbilasta.
Amiko Mini HD + AOC e2450Swh.

Kasutaja avatar
Välek
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 17:15, 29 Dets 2010
    unknown unknown

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas Välek » 17:05, 02 Jaan 2011

Opo kirjutas:Välise kõvaketta kasutamine NOT boksiga (salvestiste vaatamine) on pehmelt öeldes ebamugav, vähemalt niikaua kui pildi suhet muudetakse. Iseasi kui kavatsed muu seadmega vaadata või siis arvutist enne läbilasta.

Huvitav kas "musta ekraani tõbi" iseloomustab üldiselt odavama otsa digibokse või on see ainult NOT-i omapära ? Ma loodan, et tarkvara uuendusega saab asja korda, sest nii menüüst kui aspect nuppu vajutades toimub formaadi vahetus silmapilkselt...

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1034
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas zoom » 19:40, 02 Jaan 2011

Välek kirjutas:
Opo kirjutas:Välise kõvaketta kasutamine NOT boksiga (salvestiste vaatamine) on pehmelt öeldes ebamugav, vähemalt niikaua kui pildi suhet muudetakse. Iseasi kui kavatsed muu seadmega vaadata või siis arvutist enne läbilasta.

Huvitav kas "musta ekraani tõbi" iseloomustab üldiselt odavama otsa digibokse või on see ainult NOT-i omapära ? Ma loodan, et tarkvara uuendusega saab asja korda, sest nii menüüst kui aspect nuppu vajutades toimub formaadi vahetus silmapilkselt...


Kas tarkvarauuenduse kirjutad ise ?
Või loodad sinisilmselt, et maaletooja maksab hiinlastele selle kirjutamise eest .

Kasutaja avatar
Välek
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 17:15, 29 Dets 2010
    unknown unknown

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas Välek » 20:03, 02 Jaan 2011

zoom kirjutas:Kas tarkvarauuenduse kirjutad ise ?
Või loodad sinisilmselt, et maaletooja maksab hiinlastele selle kirjutamise eest .


NOT väheke ikka erineb tüüpilisest hiinlasest (kuigi jah, eks seal ta kokku klopsitud on)!
Tegemist itaalia brändiga, esindatud 9 riigis (k.a Soome ja UK)
Olen nõus, et ehk väikese eesti pärast ei liigutata lillegi, suuremad turud (Saksamaa ja UK) sunnivad neid aga selleks, juhul kui tahetakse oma tooteid turustada ka edaspidi :!:
http://www.notonlytv.net/index.html

Kasutaja avatar
blas
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas blas » 17:02, 09 Jaan 2011

Välistest ketastest, mul on üks 2.5 sata ketas ühe ja sama kaabli otsas-läpakast saab ühe usbi kaudu piisavalt toidet ja toimib, vanas lauaarvutis tahab lisa. NOT toitis samuti ilma lisatoiteta ära.

Horvaadid nagu räägivad samm uuemast firmwarest http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna ... &view=flat

ABCDE
Uudistaja
Postitusi: 10
Liitunud: 14:54, 23 Juun 2010
    unknown unknown

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas ABCDE » 19:27, 22 Jaan 2011

aadu9 kirjutas:
ABCDE kirjutas:
ABCDE kirjutas:Onoffis jäi silma TVSTAR T1000 HD FTA.


Liiga vara hõiskasin.


Minu oma teeb tihti sellist trikki, et umbes 1 sekund peale uue saatelõigu (reklaami, jne) algust kaovad pilt ja hääl nii umbes kaheks sekundiks. Oskab keegi sellele anomaaliale seletust anda? Tagasi poodi viia ja teise samasuguse vastu vahetada? On sellele TVSTAR-ile alternatiivset softi olemas?

Ära sa märgi. Sitast võib siiski saia saada. Viisin tolle TVStari OnOffi garantiisse. Kurtsin, et lindistamisfunktsioonist pole kasu. Seal lasti uus soft peale ja voilaa! Nüüd töötab korralikult.

Kasutaja avatar
Välek
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 17:15, 29 Dets 2010
    unknown unknown

Re: DVB-T vastuvõtja/salvestaja+meediapleieri head omadused

PostitusPostitas Välek » 18:11, 09 Veebr 2011

blas kirjutas:Välistest ketastest, mul on üks 2.5 sata ketas ühe ja sama kaabli otsas-läpakast saab ühe usbi kaudu piisavalt toidet ja toimib, vanas lauaarvutis tahab lisa. NOT toitis samuti ilma lisatoiteta ära.

Horvaadid nagu räägivad samm uuemast firmwarest http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna ... &view=flat

Väline ketas "2.5 WD 40GB" täiesti toimib NOT-ga, lisatoidet polnud vaja..
Hea link, tegin softiuuenduse ära, musta ekraani tõbi (mis mind häiris) ei kadunud kuhugile. Saatsin siis Lifeview-le maili, kus kurtsin musta ekraani tõbe ja OSD-s leiduvat eesti ja läti keele "segasummasuvilat"... palusin juhul kui neil hetkel uuemat tarkvara pole saata mulle link, kust saaksin tulevikus laadida Balti riike sisaldava OSD-ga uuemat tarkvara
ps. horvaatia foorumis leiduval softil (5007.2838.1) puudub OSD-s eesti keel, seega sellega peab arvestama kui soovite tarkvara uuendada (inglise ja soome keel olemas)...samas eriline miinus see ei ole, arvestades senist "läti-eesti keele sümbioosi" menüüs :lol:
------------------------------------------------------------------------------------
Edit: Sain siis vastuse Lifeview-lt, allpool siis link NOT LV6TMPVR4 (menüüs olemas eesti, läti, leedu, inglise kui ka vene keel) uue tarkvaraga ! Lisan ka kohe, et endiselt läti ja eesti keel segamini, formaadivahetusel samuti paari sekundiline paus musta ekraani saatel...kes soovib see uuendab, numbrite järgi vaadates on veaparandusi-muudatusi kokku 32
http://www.notonlytv.net/download/other ... B_LAST.rar
Model: LIFEVIEW-B017
SW Version: LV6-OSD2-V2
HW Version: 5007.2838.1
Õpetus kuidas tarkvara uuendada;
1.Unzip and copy both files without the folder to empty USB device;
2.Power on the product and insert the USB device, then MENU-->MULTIMEDIA-->MUSIC-->file, press OK, then the unit will restart automatically (any operation is forbidden until the rate of progress appears);
3.The rate of upgraded progress will be shown on TV, after 100% upgraded, unplug the power line from the socket;
4.Power on the product again, then MENU-->SYSTEM-->FACTORY DEFAULT-->OK-->password 888888-->OK, then the software is upgraded completely.
Edit2: Katsetamise käigus selgus siiski, et kuigi 2.5" HDD toimib NOT-ga siis mingil teatud hetkel läheb niiöelda lolliks (videode puhul jääbki ette kiri initializing, kerimisel kiiremini kui 2x kas viskab välja või kerib üliaeglaselt, not supported file jne) ...kõik need anomaaliad esinevad videofailide puhul mida eelnevalt on suutnud ilma igasuguste tõrgeteta mängida, normaalse olukorra annab teinekord taastada vaid restore factory default, isegi sisse-välja lülimine ei aita ! Võimalik muidugi, et asi ei ole kettas vaid NOT boksis, vaja soetada mälupulk ja proovida...-> sellele sain nüüd pihta miks kõvaketas või boks nöökima hakkab, nimelt kui paigaldada kõvaketas töötava boksi taha siis töötab tõrgeteta senikaua kuni boks sees, järgmine kord käivitades jälle kerimine aeglane ja muud jamad...ilmselt siis NOT-i sisse lülides (kui ketas on ühendatud) ei jätku voolu kõvakettale või boksile endale ?!
Vaatasin, et format menüüs on võimalik kasutada ka NTFS failisüsteemi (esialgne soft võimaldas vist ainult FAT32-e) ...proovitud ja toimib !
Proovisin nüüd ka esmakordselt salvestada (muidu kasutan DVD-salvestajat), et selgitada välja mis juhtub siis reklaamipausi ajal kui formaat vahetub, salvestasin siis nii otse kui taimeriga, seda siis spetsiaalselt nii, et reklaamipausid jääksid sisse...mingeid jamasid ei olnud, salvestus ei katke, pilt ei kao...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 130 külalist