Väike on parem kui suur (Siidiuss vs Tigekala)

Siin saate arutleda ja vaielda SAT-TV teemadel
Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas Siidiuss » 11:52, 03 Jaan 2014

Su jutust paistab läbi, et midagi muud on su hinges mis sind rahutuks teeb. Üritad seda rahaga kompenseerida ja keskmisest kallimaid asju osta. Aga usu see rahu su hinge ei too. Hinge eest tuleb hoolt kanda. Inimestes on rahutus ja rahulolematus iseendaga. Soomlane on ehe näide selle kohta. Arvas, et käib teleka eest suure nutsu välja ja õnn tuleb ka tema õuele. Aga saatuse iroonia, juhtus vastupidi:) õndsaks kallite asjadega ei saa. See on nii petlik ja ajutine. Neist inimestest on suisa kahju kes ostavad nime mitte asja. Arvatakse, et rohkem makstes saab oluliselt parema asja aga ei saa. Inimestel ei ole teadmisi, ostekase huupi.
Minu digiboks maksis ca 150 ja monitor 260, kõiga soodsamatest interneti poodidest. Poest saab neid mõlemaid ka 100 eurot kallimalt osta kui see enesetunnet parandab. Kusjuures ei ole tegu kõige odavamate asjadega ja säästumarketi digiboksid maksavad ca 30 eurot. Seega olen ka pisut üle maksnud. Ja võib vabalt kasutada kasutatud asju, saab veel odavamalt läbi ajada.

Usu, selleks,et õnnelik olla ei pea olema õuel ferrari ja 80 tolline telekas. Pigem toob see rikkus rumalale vaid häda kaela.
Viimati muutis Siidiuss, 12:05, 03 Jaan 2014, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14463
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 129 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas tigekala » 12:00, 03 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Soomlane on ehe näide selle kohta. Arvas, et käib teleka eest suure nutsu välja ja õnn tuleb ka tema õuele. Aga juhtus vastupidi:)
smile133
Sa vist ei saa soome keelest üldse aru...
Soomlane tahtis osta Panasonic TX-P60ZT60E, 60 tollist Panasonic-u lipulaeva, mille hind koos sisseehitatud
DVB-S2/T2/C tuuneritega ( veel topelttuunerid), on meil 3300€. Aga abikaasa nõudis hästi õhukest LCD paska.
Vähe sellest, et Sa soome keelt ei mõista, mulle jääb vägisi mulje, et Sa oled kah naissoost smile171
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
vip00
Entusiast
Postitusi: 111
Liitunud: 14:30, 06 Veebr 2011
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas vip00 » 12:02, 03 Jaan 2014

päris tase, 100m2 tuba ja seal seisab tv alusel 22tolline monitor ja ümber selle kogunenud 10 meest kes vaatavad OM hoki finaali :D

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas valgekotkas » 12:03, 03 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Mul ei ole lcd pasatelekat. On ainult kvakiteetne monitor.


Siidiuss kirjutas: Minu digiboks maksis ca 150 ja monitor 260, kõiga soodsamatest interneti poodidest


tuli ikka ära smile176
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14463
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 129 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas tigekala » 12:10, 03 Jaan 2014

Vähe sellest, et Sa soome keelt ei mõista, mulle jääb vägisi mulje, et Sa oled kah naissoost smile171
Sellisel juhul, ma täitsa usun, et Sa, Siidiuss, tõesti tead, mis asi on raha.
Kuna Sul on ju seal, teatud kohas pirukas, kuhu on mahtunud ja ka kadunud laevad, riigid jne.
Ainult, et oled maksimaalne koonerdis. Sinu elu, ise tead, mida teed, oma kaifi abil teenitud rahaga.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas Siidiuss » 12:13, 03 Jaan 2014

Mulle jällegi tundub, et sul on mõlemad. Nii pirukas kui banaan. Sel jhul on su jutt tõesti veenev :lol:

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas Siidiuss » 12:16, 03 Jaan 2014

valgekotkas kirjutas:
Siidiuss kirjutas:Mul ei ole lcd pasatelekat. On ainult kvakiteetne monitor.


Siidiuss kirjutas: Minu digiboks maksis ca 150 ja monitor 260, kõiga soodsamatest interneti poodidest


tuli ikka ära smile176



Mis asi sul ära tuli? Püksi tuli või :lol:

Kahju on inimestest kes arvavad, et vaid kõige suurem ja kallim on kõige parem. See on nii lapsik...

See ammu teada, et tähtis ei ole suurus vaid see mida ja kui kvaliteetselt sellega teha saab.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas valgekotkas » 12:22, 03 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Mis asi sul ära tuli? Püksi tuli või :lol:

Kahju on inimestest kes arvavad, et vaid kõige suurem ja kallim on kõige parem. See on nii lapsik...

See ammu teada, et tähtis ei ole suurus vaid see mida ja kui kvaliteetselt sellega teha saab.

ära tuli see, et ainuke argument mida sa oma "kvakiteetmonitori" iseloomustamiseks suutsid tuua on hinnasilt :lol: ja see ütleb tegelikult kahjuks kõik ...
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14463
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 129 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas tigekala » 12:22, 03 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Mis asi sul ära tuli ? Püksi tuli või :lol:
Sul on täielikult õigus - valgekotkal tuli tõesti püksi kui nägi, millise lukuaugu suuruse LCD tehnoloogia pasamonitori
ja millise ökonoomtuuneri abiga, Sina satelliit TV-d vaatad.
applause
Ja veel propageerid, normaalseid inimesi, ka samuti käituma.
Su kirsikivike, Siidiuss, Su pöönigul, töötab ainult ühes suunas - kus saaks midagi odavalt osta ja kokku hoida.
Seda Su kirsikivike ei jäga - et ise rohkem teenida ja osta seda, mida ostavad kõik normaalsed inimesed siin maailmas.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas Siidiuss » 12:31, 03 Jaan 2014

valgekotkas kirjutas:
Siidiuss kirjutas:Mis asi sul ära tuli? Püksi tuli või :lol:

Kahju on inimestest kes arvavad, et vaid kõige suurem ja kallim on kõige parem. See on nii lapsik...

See ammu teada, et tähtis ei ole suurus vaid see mida ja kui kvaliteetselt sellega teha saab.

ära tuli see, et ainuke argument mida sa oma "kvakiteetmonitori" iseloomustamiseks suutsid tuua on hinnasilt :lol: ja see ütleb tegelikult kahjuks kõik ...



Näed rääkisidki end sisse. Oled ka selline kes ostab hinnasilti mitte toodet. Hind peab kõrge olema siis ostetakse.

Mina erinevus on see,et ma oman mõtlemisvõimet ja analüüsin mida ühel või teisel tootel mulle pakkuda on. Ei jookse pea ees kõige kallimat ostma lootes parimat saada. Kallimatel asjadel maksab poole nimi. Seega suht mõttetu viimast taga ajada lihtsurelikul. Või on siin surematud kes ostavad 8k 80 tolliseid sest alla selle on jama ja odav. Me lihtsalt ei piirdu vähemaga. Oleme niivõrd nõudlikud ja väärime vaid parimat.b

Tigekala. Ma ei tahagi olla nii normaalne inimene kui sina seda oled. Tahan olla erinev ja eristuda, mitte joosta halli massiga kaasa, mõistad? Ei, sa ei mõista seda ka miks energiline fta hd kanaleid vaatab. Aga see on juba sinu kui normaalse inimese probleem.
Viimati muutis Siidiuss, 12:37, 03 Jaan 2014, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14463
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 129 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas tigekala » 12:33, 03 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:See ammu teada, et tähtis ei ole suurus vaid see mida ja kui kvaliteetselt sellega teha saab.
Ja-jah. Me juba kuulsime, kuidas Sa 22 tollise LCD tehnoloogia pasamonitori HD pilti sati pealt, kaifuitad binokliga 5-6 meetri kauguselt.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas Siidiuss » 12:36, 03 Jaan 2014

Jajah kaifutan küll. Ma ei väidagi, e ma nii normaalne inimene olen kui sa. Sinnani on mul veel aega :lol:

Ja tegelikult on muidugi see teema, et mis kellele meeldib. Mõni vaatab laptopit tekekat ja filmegi. Teiene vaatab pcga suuremalt monitorilt. Vaatab, et laptopist filmibvaataja on veidrik. 40 tollise teleka omanik vaatab, et pc omanik on veidrik oma 23 tollisega. Kes projektoriga vaatab siis see vaatab, et telekast filmi vaataja on veidrik. Ja kes kinos vaatab... selle jaoks on kõik eelnevad veidrikud.

Vahet ei ole millega keegi vaatab. Kasvõ nutitelefoniga. Peaasi, e ise rahul ollakse. Absoluutset tõde mumeelest ei ole. Mulle meeldib loodus. Ja mu silmad näitavad seda suurimal võimalikul resolutsioonil tera hd formaadis. Ekraanid on kõik selle kõrval pullikaka.
Viimati muutis Siidiuss, 12:50, 03 Jaan 2014, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14463
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 129 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas tigekala » 12:43, 03 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Tahan olla erinev ja eristuda, mitte joosta halli massiga kaasa...
Jah, mõistan küll. Aga Sa pole isegi mitte hall mass, Sa oled hallist massist veel tunduvalt allpool.
Ütleks nii - Sa oled pruunikas mass, mis maitseb miljonitele kärbsetele väga maitsvalt. Ja miljonid ei saa ju eksida.

Tänan Sind.
Oli väga meeldiv hommikupoolik, kuulates ära ühe miljonite kärbeste, arvamustest.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas valgekotkas » 12:49, 03 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Näed rääkisidki end sisse. Oled ka selline kes ostab hinnasilti mitte toodet. Hind peab kõrge olema siis ostetakse.

Mina erinevus on see,et ma oman mõtlemisvõimet ja analüüsin mida ühel või teisel tootel mulle pakkuda on.

tore - mina ilmselt sinu arvates mingit mõtlemisvõimet ei oma :lol: lihtsalt sinu mõtlemisvõime ergutamiseks: täiesti ilma igasuguse mõtlemisvõimeta on 2007 aastast saadik töös rakendus mille kasutajaliidese resolutsiooniks 3600 x 1980 ... üks vihje veel - ära pea oma oponenti vaikimisi endast lollimaks ;)
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2054
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: DVD-mängija ekraaniga ühendamine läbi digitüüneri

PostitusPostitas Zuumbox » 12:50, 03 Jaan 2014

Halloo seltsimehed :shock: Kas see on tehnikafoorum või delfi peldikusein?
Minuarust võiksid moded 99% sellest teemast vabalt prükkarisse saata.
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist