A/V kaabel ei tööta?

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 00:03, 04 Juul 2007

ei tea selle kopsiku sisust midagi, aga arvestades minu laiskust siis tarvitaksin olemasoleva kopsikuga juppi ja lihtsalt RCA pikendust. Selline asi peaks ju toimima (saab ju neid rca juppe pea igast sobivast poest).

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas kain » 01:46, 04 Juul 2007

makirisu kirjutas:ei no laiskusest nagu ei viitsigi jupitada aga point polegi nagu selles, need din otsad kipuvad purunema aga ja siis oleks nagu hea kohe uus varnast võtta aga mis vigur seal kopsikus on , on yx suur :?: praegu vaatasin et ps2 e-port kablal on sama kopsik vahel, ja sellega pilt liigub ka, hmm


Ei saa probleemist aru, kuna ma ei mõista, mis DIN otsadest Sa räägid, seal pole ju ühtegi DINi? Räägid vist RCA'dest... kuigi ma ei saa aru ka, kuidas need katki kipuvad minema? Pigem läheb juhe katki...

Nagu eelpoolkõneleja ütles, kompunni RCA pistikutega juhtmepikendused selle oma "lühikese" otsa ja asi ants.

Ma usun, et seal on mingi muu jama Sul, vaata pigem, kas ikka on õigesti ühendatud ja võta kasvõi multimeeter ning kontrolli kaabel üle.

See "kopsik" on seal tõenäoliselt ainult varjestuse eesmärgil ja selles võid päris kindel olla, et ühtegi kohutavat takistit seal sees pole :)

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas kain » 02:00, 04 Juul 2007

makirisu kirjutas:no ikka on midagi kyll, kui ei oleks, siis ma ei kysiks


Mis DVD mängija see on?

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas kain » 02:25, 04 Juul 2007

makirisu kirjutas:http://www.precos.iol.pt/product/11-450841/


Tõstan käed aga keeldun uskumast :)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas kain » 02:28, 04 Juul 2007

makirisu kirjutas:mõni mees 20juuni öösel keeldus ka uskumast aga ikka juhtus 67a tagasi


Nii vana pleieriga pole siis küll midagi teha :) Või räägid enda sünnist?

Foorumil
Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3190
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 158 korda

PostitusPostitas Scott » 04:51, 04 Juul 2007

Seal junni sees on ferriitrõngas, millest juhe läbi läheb. Selle ülesandeks on väljakiirguvate häirete vähendamine. Võid osta ka sellise juhtme, kus seda junni ei ole, kaabel töötab ikkagi. Kui mõni kuri naaber tuleb kiruma, et häirid tema telkut või muid seadmeid, saad uuele kablale selle rõnga ka eraldi osta.

Kasutaja avatar
mairo22
Edasijõudnu
Postitusi: 67
Liitunud: 02:00, 09 Mär 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas mairo22 » 10:42, 04 Juul 2007

makirisu kirjutas:nu kas te olete pimedad ve??????????? lugege esimest posti ja vaata piliti, ei tule pilt tavalisest läbi, aga kopsikuga kablast mis kaasas oli , tuleb


Mõõda iga juhtme takistus eraldi ära ja pane siia üles. Siis räägime edasi.

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas kain » 10:49, 04 Juul 2007

makirisu kirjutas:nu kas te olete pimedad ve??????????? lugege esimest posti ja vaata piliti, ei tule pilt tavalisest läbi, aga kopsikuga kablast mis kaasas oli , tuleb


Ma julgen ühte varianti veel välja pakkuda. Äkki selle playeri 3,5mm ots on teises järjekorras... ehk siis proovi oma uue kaabli punast või valget RCA otsa teleka kollasesse pessa pista.

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas kain » 10:55, 04 Juul 2007

makirisu kirjutas:vaata eesti mees on taibukas, selle proovisin kohe järgi juba alguses


Ok :)
Siis on tõesti abiks Mairo22 soovitus.

Kasutaja avatar
a1
DigiTVfänn
Postitusi: 646
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: JƤrvamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas a1 » 13:26, 04 Juul 2007

makirisu kirjutas:1. juhe töötab, videokaameraga testitud


Kas see "junniga" juhe ka videokaameraga töötab?

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 13:31, 06 Juul 2007

mulle meenub esimese asjana et tegemist on miskise digikaamera AV kaabliga. Pilti vaadates on aru saada, et üks kaablitest on mõeldud otse kaamera ja teleka ühendamiseks, teine aga jätkamiseks. Jätkamise puhul peaksid ostma sellise RCA kaabli millel kõik kolm otsa olemas on. Tõenäoliselt on probleemiks varjestus. Varjestusega kaabel töötab nende seadmetega mis on varjestuse suhtes tundlikud. ILma varjestuseta kaabel töötab nende seadmetega kus selle olemasolu pole esmatähtis. Seega, esimese kaabliga peaksid ükskõik mis seadme sisendisse pildi saama, teisele kaablile osta selline jätkukaabel millel varjestus olemas. Võimalik, et üleminekul varjestatud osalt varjestamata osale tekitab häireid, st signaal surutakse maha.

Kolmas asi, kontrolli üle et su kaamera ja teleka TV standardid (NTSC ja PAL erinevad versioonid) kattuksid settingutes. Mõned telekad ei oska telereziimi ise ära tunda ja tulemuseks on must ekraan.

Kasutaja avatar
a1
DigiTVfänn
Postitusi: 646
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: JƤrvamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas a1 » 14:34, 06 Juul 2007

Energizer kirjutas:Tõenäoliselt on probleemiks varjestus. Varjestusega kaabel töötab nende seadmetega mis on varjestuse suhtes tundlikud. ILma varjestuseta kaabel töötab nende seadmetega kus selle olemasolu pole esmatähtis. Seega, esimese kaabliga peaksid ükskõik mis seadme sisendisse pildi saama, teisele kaablile osta selline jätkukaabel millel varjestus olemas. Võimalik, et üleminekul varjestatud osalt varjestamata osale tekitab häireid, st signaal surutakse maha.


Mull.
Varjestuse olemasolu või puudumine ei oma seal küll tähtsust. Hullemal juhul avaldub see häiretes. Iseenesest tundub mulle kahtlane, et selle "junni" sees on rohkem inteligentsi kui ferriitrõngal.

Minnes tagasi algse pildi juurde tekib mul kahtlus, kas need pistikud lähevad ikka mõlemad oma aukudesse ilusti ja põhjani sisse? Äkki on põhjus selles, et 1 on sabast veidi jämedam ja teine 90 kraadise nurga all?

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 16:40, 06 Juul 2007

Ja ühest junnist juba jahutud 2 lehte täis. Ju siis tuleb junn avada, kuigi seal rõngasferriit, milles kabla läbi keeratud ümber ferridi. Ju ikka mõni pistik vigane või vale.
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
ragnar
Entusiast
Postitusi: 285
Liitunud: 15:28, 26 Juul 2003
Asukoht: TLN Pääsküla
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas ragnar » 17:55, 06 Juul 2007

makirisu kirjutas:
aandra kirjutas:Ja ühest junnist juba jahutud 2 lehte täis. Ju siis tuleb junn avada, kuigi seal rõngasferriit, milles kabla läbi keeratud ümber ferridi. Ju ikka mõni pistik vigane või vale.
oh sina tarkpea, muide mul on 3 juhet 2 uut ja 1 videokaamera oma. mida kyll sööma peab, et tarkust saaks
Vanasti oli Tallinnas Paldiski maantel rohelise plangu taga üks väike kena kohakene.Ma arvan et sealt saad seda sööki,mis Sind "targaks teeb" :lol:

Foorumil
Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 937
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Lahe

PostitusPostitas Radionov » 21:38, 06 Juul 2007

Kift foorum, kus spämmeritel nagu Makirisu vaba voli on ....Palun bännige see vaimuhaige ükskord ära!

Lp admin, respekt !sic võiks olla kahepoolne. Sul võiks olla respekt ka foorumi mittespämmeritest kasutajate vastu... Ja palun vasta sellele pöördumisele avalikult, mitte ära kustusta seda posti argpükslikult, eks? Kes adminni meili või pm-i teab, palun edastage see teade.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 132 külalist