ON SEE FOORUM või LASTEAED!!

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

ON SEE FOORUM või LASTEAED!!

PostitusPostitas teekas » 02:50, 27 Nov 2005

Oleks huvitav teada ka teiste arvamust. Oleks tore kui asja-osalised siin vaikiksid!!!
http://www.digi-tv.ee/modules.php?name= ... pic&t=5253

http://www.digi-tv.ee/modules.php?name= ... pic&t=5261

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 13 korda

PostitusPostitas dreamants » 07:28, 27 Nov 2005

See küsimus hakkas ka mind üsna varsti peale liitumist kummitama, sest seostasin postituse arvu ja teadmiste taseme. Nüüd enam numbritele tähelepanu ei pööra kuigi mõnel juhul siin siiski mingi seos on. Loen seda foorumit teadmisega, et ka põhukuhjast võib terakesi pudeneda. Lootust, et siin kunagi kord majia luuakse enam ei hellita.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 08:56, 27 Nov 2005

Omalt poolt vabandan. Kõikide teiste ees v.a. videomakk/XXXNDSXXX/kaubik/trash/kruvvar ja kes ta veel kõik oli...
Kaalun tõsiselt siit lahkumist... :(
Mitte, et hiired lahkuvad uppuvalt laevalt, aga lihtsalt targem annab järele... :wink:

Edu teile kõigile (v.a. nimetatud persoon)!!!

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 12:03, 27 Nov 2005

Just sama pealkirjaga topicu alustamist plaanisin siin aga teekas jõudis ette.
Arvamus on selline, et lasteaed, kui on mingeid omavahelisi asju vaja seletada siis tehke seda foorumi väliselt. Kedagi teist peale teie endi ei huvita milliseid "armastusavaldusi" te üksteisele avaldate.
Siin lendab kivi ka nn "isakeste" kapsaaeda, kes on nõuks võtnud tonti näha seal kus seda ei ole (a la Ice eilse läbu alustamise eest), siis lambist sõimamise alustamine ("kuule pätakas" driimi foorumis), jne.
Selline tunne, et aastalõpu eel on mõnel mehel närvid nii läbi, et ilma solvanguteta kohe kuidagi ei saa.
Samuti oleks siis soovitav kuhugi suurelt ja punaselt kirja panna mis asi on legaalne ja mis asi illegaalne vaatamine. Pole vist mõtet üle rääkida, et kas c*, suvaline kaart, mingeid oma teid muretsetud legaalne kuid mitte eestis pakutav pakett jne on kõik see, mis on kaheldav. Muidu on nii, et ühe kanali mainimine võib nii palju vahtu tekitada ei millestki, samas võib lehekülgede kaupa lugeda kuidas TPSi ei näe, või varasemast ajast iganädalane teema CD kohta jne jne.
Samasse ritta läheb ka gboxi teema, et kui loojad/tegijad ei taha /tahtnud seda avalikustada ja ei soovi levitamist, kas see tähendab automaatselt ka seda, et seda sõna ei tohi suhugi võtta??!!

Lühidalt, on see foorum suht nutuseks kiskunud ja just nende mõttetute sõimamiste ja muu läbu kohalt.
Rohkem respecti üksteise suhtes ja kui midagi öelda pole peale sovangute siis parem jätta see ütlemata. Isiklikku antisümpaatiat avaldage foorumiväliselt.
PEACE
Viimati muutis sniff01, 12:12, 27 Nov 2005, muudetud 1 kord kokku.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 12:10, 27 Nov 2005

Eks te siis jääge tõesti oma lasteaiaga siia.
Muuseas, PM-is videomakk kirjutas mulle, et ta on kolmteist ja pool... nii, et sobiv koht.

Kohtumiseni uutel jahimaadel! :wink:

Kasutaja avatar
kruvvar
Edasijõudnu
Postitusi: 47
Liitunud: 03:00, 23 Aug 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas kruvvar » 13:09, 27 Nov 2005

Põhiseadusest tuleneb isikule kohustus mitte teotada kellegi au ja head nime (EV Põhiseaduse § 17) ning samuti kohustus mitte õhutada rahvuslikku, rassilist, usulist või poliitilist vihkamist, vägivalda ja diskrimineerimist (EV Põhiseaduse § 12).

Isiklike õiguste kaitset ning andmete avaldamisega seonduvat reguleerib ka võlaõigusseadus. Vastavalt võlaõigusseaduse § 1046 lõikele 1 on isiku au teotamine, muuhulgas ebakohase väärtushinnanguga, isiku nime või kujutise õigustamatu kasutamine, eraelu puutumatuse või muu isikliku õiguse rikkumine on õigusvastane, kui seadusega ei ole sätestatud teisiti.

Võlaõigusseaduse § 1047 lõike 1 kohaselt on õigusvastane ebaõigete andmete avaldamine, kui avaldaja ei suuda näidata, et ta ei teadnud andmete ebaõigusest ega pidanudki seda teadma.

Kasutaja avatar
oliyx
Entusiast
Postitusi: 192
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: kuu tagakülg
    unknown unknown

PostitusPostitas oliyx » 13:13, 27 Nov 2005

Infoks.
Eelmine nädal oli intsident, kus tigekala ja videomakk tundsid end kommenteerides ülivabalt. Ka minu kannatus katkes ja tegin siia uue teema. Admin reageeris, postitused kustutati ja asjaosalised kutsuti korrale.

IMHO
Tavaliikmel on mõtetu noortega vaielda ja sülge pritsida.
See tekitab läbu ja antud näite järgi ka sõja.
Moderaatorid võiksid käituda rangemalt, kui ikka jutt jookseb lubatu piiridest välja, siis tuleks julmalt maha kustutada ja PM teele.
Viimati muutis oliyx, 16:30, 27 Nov 2005, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
mell
Edasijõudnu
Postitusi: 64
Liitunud: 08:48, 24 Juul 2003
Asukoht: jƤrvamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas mell » 13:51, 27 Nov 2005

Ise ma ikka üritan kursis olla meie foorumiga aga paljud tuttavad sat-i huvilised on loobunud sellest vähemalt esialgu.Põhjuseks toodakse seda,et kas käib mõttetu kemplemine,kui ei tea midagi siis oled loll ja targemad kes midagi teavad siis vaikivad.Üldjuhul ongi nii,et algajad vastavad lihtsalt vastuse pärast ja targad on ülbed.Kisub sinnakanti,et postituste järgi on kõige suuremad sat-tv fännid hoopis lihtsalt viisakalt öeldes jutumehed ja sellest on kahju.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 14:47, 27 Nov 2005

Olen siin seda kemplemist mitu korda läbi lugenud ja leidnud samamoodi et läbule pole mõtet järge teha. KUi kahel või enamal foorumi liikmel on üksteisele midagi nii isiklikku avalikult öelda, siis on see nende asi, aga mitte ei pea mind see huvitama, kumma sõna peale jääb ja seetõttu on kahju et seda kemplemist avalikult esitatakse. Foorum näeks hulga viisakamalt välja kui selline isiklik "arutelu" jääks PM tasemele. Lootes, et PM pole tsensuuri all, võivad kõik neid keelatuid teemasid arendada seal.

Minul pole dreamboxi ja seetõttu ma ka ei tunne huvi nende gboxide jmt vastu, aga samuti pole mul ka mingit põhjust vahtu vahele pritsida kui ma asjast midagi ei tea. Küll aga olen ma üsna teadlik arvutitest. Nüüdsest olen teinud otsuse et igaüks kes tahab midagi saada peaks ise netis kaevama, nagu minagi seda teinud olen. Algajatele on näpunäiteid küllaga antud ja sügavamaks uurimiseks tuleb kasuks mr Google või alltheweb.com abi kasutamine. Alltheweb nimelt võib anda märksa paremaid tulemusi ,kui google, vähemalt minu puhul.
Linuxikasutajatel soovitan tungivalt uurida linuxi teemalisi foorumeid. Kasuks tuleb ka inglise keele oskus sest ainult tänu sellele on võimalik ingliskeelsetest näpunäidetest aru saada. MIna näiteks olen juba 2 aastat Fedora Core 2 kasutaja, kõik mis ma oma arvutile külge pookinud olen (ID kaardilugeja, TV OUT, multidisplay ja kaugjuhtimispult arvutile) olen teinud ise, uurides ja abi paludes välismaistes foorumites, kohalikest newsgroupidest. Peab ütlema et paljuski on mind hädast välja aidanud selline raamat, mille pealkiri on: "Linuxi käsiraamat algajatele ja edasijõudnutele". SElle raamatu abiga olen oma arvuti graafilise liidese käima saanud kui olin eksinud xorg-i konfigureerimisega.
Ma ei ole siia postitanud küsimusi enne kui ma pole netist järgi uurinud. KUi netist vastust ei leia siis otsin siit.
MInu meelest saab väga edukalt antud kanaleid kasutades ka satiprobleemidele vastuseid. Kohalikud targemad võib-olla oskavadki aidata, kuid kui kasutaja näitab ise aktiivsust üles,siis lihtsam ja palju parem aidata kui näed et inimene tõesti ise ka püüab probleemile lahendust otsida.MIna näiteks ei hakka enam pead vaevama kui avalehel vaatab vastu selline küsimus nagu "APPI; KUIDAS PAIGALDADA TEINE PEA HOTBIRDILE" . Teise pea lisamise kohta on siin tõesti poste küllaga ja isegi mina ei pidanud naabrimehe aitamiseks, olgugi et ma olen suht algaja satipaigaldaja, siia lisama uusi poste, selle asemel lugesin ma siin olemasolevaid õpetusi ja piinasin natuke viasati klienditeenindust. Sellest piisas.

Loomulikult võib-olla on nii mõnedki minu postitused ka kellegi meelest mõttetud, aga üldjuhul on meil kõigil oma arvamuse esitamise õigus olemas. Minu jaoks pole enam tähtis mitte postide arv vaid hoopis see kas vastus on adekvaatne. Kui keegi ei ole minu väidetega nõus, olgu olla, aga isiklikud nääklemised võiks avalikust arutelust puududa. Seetõttu ma ei vaidle ka, isegi kui keegi ütleb et "kle loll Energizer..." Igaüks pidavat mõtlema oma rikutuse tasemel.

PEACE!

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 15:39, 27 Nov 2005

Inimeseloom on imelik. Kui nende "kisklejatega" üks-ühele suhelda, ei ole täheldanud mingeid "anomaaliaid". Ilmselt ei sobi ühte ruumi teatud inimesed (isegi küberruumi mitte). Üks saksa sotsiaalteadlane ütles väga kuldse tõe: "Enne, kui kellelegi midagi halvasti ütled, loe aeglaselt kümneni ja tavaliselt sa enam selle järel ei soovi partnerile halvasti öelda. Kui siis veel soovi on, tee seda aga omavahel, mitte teisi inimesi häirides."
Kas tõesti meie ego on nii kõrgele kruvitud, et me suuda OMAETTE MÕELDA selle kohta, kes meid solvas, et kui RUMAL TA ON, et ta nii ütles.
Rahu, ainult rahu, nagu ütles Karlsson.
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 16:22, 27 Nov 2005

urmas kirjutas:Seoses pideva spämmi postitamisele oled ära teeninud spämmeri tiitli ja katseaja - mõlemad üheks nädalaks. Kui selle aja jooksul postitad veel mõne sõnumi mille võib lugeda spämmiks, kustutatakse sinu konto ette hoiatamata.
:evil:

URMAS
Võite kohe kustutada minu konto.
Ei kavatse enam selles foorumis osaleda, mille adminn ei oska õigeid IP aadresse bännida...

Edu Teile!
Võib olla kunagi tulevikus kohtume...

Kasutaja avatar
sharewithme
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas sharewithme » 16:33, 27 Nov 2005

tigekala kirjutas:
urmas kirjutas:Seoses pideva spämmi postitamisele oled ära teeninud spämmeri tiitli ja katseaja - mõlemad üheks nädalaks. Kui selle aja jooksul postitad veel mõne sõnumi mille võib lugeda spämmiks, kustutatakse sinu konto ette hoiatamata.
:evil:

URMAS
Võite kohe kustutada minu konto.
Ei kavatse enam selles foorumis osaleda, mille adminn ei oska õigeid IP aadresse bännida...

Edu Teile!
Võib olla kunagi tulevikus kohtume...

oioi oh seda õnnetust

Kasutaja avatar
oliyx
Entusiast
Postitusi: 192
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: kuu tagakülg
    unknown unknown

PostitusPostitas oliyx » 16:34, 27 Nov 2005

Inimene õpib kogu elu ...

Kasutaja avatar
guEST
Õpetaja
Postitusi: 156
Liitunud: 21:51, 26 Aug 2003
Asukoht: i-viru
    unknown unknown

PostitusPostitas guEST » 17:31, 27 Nov 2005

tigekala kirjutas:
urmas kirjutas:Seoses pideva spämmi postitamisele oled ära teeninud spämmeri tiitli ja katseaja - mõlemad üheks nädalaks. Kui selle aja jooksul postitad veel mõne sõnumi mille võib lugeda spämmiks, kustutatakse sinu konto ette hoiatamata.
:evil:

URMAS
Võite kohe kustutada minu konto.
Ei kavatse enam selles foorumis osaleda, mille adminn ei oska õigeid IP aadresse bännida...

Edu Teile!
Võib olla kunagi tulevikus kohtume...


pole küll minu otsustad aga mina annaks talle "Moderaator" mimetuse ja õigused oleks natuke puhtem ja kuivem tunne siin foorumis 8)

Kasutaja avatar
kruvvar
Edasijõudnu
Postitusi: 47
Liitunud: 03:00, 23 Aug 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas kruvvar » 17:32, 27 Nov 2005

tallalakkuja

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 143 külalist