winamp-arvutialane teema

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
lentsora
Entusiast
Postitusi: 101
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

winamp-arvutialane teema

PostitusPostitas lentsora » 20:12, 14 Sept 2005

vale teema-vabandan,kuid äkki on siin foorumis ka targemaid päid.probleem selles,et kui winampi käivitan siis lööb korraks ekraani mustaks ja pärast seda värvid segamini.väga ebamugavon,kuigi lseenesest ta töötab.olen ka uuesti installinud,kuid ikka sama viga.on keegi kokku puutunud selle probleemiga?üks tuttav arvas,et mul on hulga programme arvutis,et seepärast.no ei tea,kui palju on palju.ootan arvamusi ja lahendusi oma probleemile ja vabandan veelkord vale teema pärast.tänud juba ette,kes vaevuvad vastama. :oops:

Kasutaja avatar
kristjan07
Edasijõudnu
Postitusi: 26
Liitunud: 09:52, 11 Okt 2003
Asukoht: JƵhvi
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas kristjan07 » 20:34, 14 Sept 2005

mis versioon winampist on?

kui ta ekraani mustaks lööb ja värvid segamini siis võib mingi kala olla seoses Visualization-idega ja see on küll loll jutt et palju programme on arvutis :lol:
tune in...

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 22:41, 14 Sept 2005

proovi mõnd vana versiooni näiteks 2.9x. mul see jubin tänaseni kasutusel ja ei kavatse uute versioonidega sebima hakata. mängib kõike mida ma tahan sellega mängitada ja miskeid jurasid ega muidu segast ei peksa.

Kuigi see teema natuke vales kohas :roll:

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 23:40, 14 Sept 2005

No mis puudutab näiteks seda, kui palju progesid nn Backgroundis töötab ja mis puudutab arvutis olemasoleva RAMi suurust siis mõnel juhul on tõesti targem tiluliludest loobuda ning hoida arvutis vaid neid programme mida tõesti vaja läheb.
Konkreetselt just Winampi seda kala ma ei oska kommenteerida, aga oletame et su arvutis on integreeritud video või vana 8MB VGA kaart, mis kasutab osa RAMist n.ö jagatud mäluna, sul on palju programme, mis kõik hõivavad su põhimälust suurema osa, siis võib iga selline koormus ja füüsilise mälu puudus arvuti tööjõudlust vähendada.
Kas Winamp veateateid ei anna?
Proovi mõnda vanemat Winampi versiooni.
Võib ka nii olla et sul on vigased visualizationi pluginad.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist