elion ja linuxi viirus

Andmeside probleemidega pöördu siia
Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 13:22, 14 Juun 2007

Nu põhimõtteliselt liigub ka lunuxile viiruseid, aga seda väga vähe, võrreldes Windowsi viirusehulgaga on linuxi viiruste hulk peaaegu olematu.
Mis puudutab viirusetõrjeprogramme, siis on täitsa olemas ka linuxipõhiseid programme, kuid Norton vast ei paku linuxi versiooni.
Minu internetiühendus töötab tõrgeteta, aga on olnud ka juhuseid kus nende DSL jaam DNS serveri ära "kaotab".

Kasutaja avatar
FlezZ
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 03:00, 23 Apr 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas FlezZ » 15:58, 14 Juun 2007

njaa, mul viskas täna hommikul mõneks ajaks dns serveri ära. õnneks tuli ennem tagasi, kui helistada jõudsin.

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

PostitusPostitas karla » 16:24, 14 Juun 2007

Mnjaa...Elioni jaoks pole sind olemas, häireid pole netiühenduses ka olnud, et kisa veidi vähem oleks tehti selline ülestunnistus http://www.postimees.ee/140607/esileht/siseuudised/266373.php
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
satifenn
Entusiast
Postitusi: 232
Liitunud: 03:00, 15 Apr 2006
    unknown unknown

ehh

PostitusPostitas satifenn » 18:10, 14 Juun 2007

see ju elioni puhul täiesti tavaline et ikka kliendi poole peal alati viga-see nende arvates..
ja kui vista koha pealt küsid siis nemad pole sellisest asjast üldse kuulnud-pidi neil seal millalgi koolitus tulema....seal siis näidatakse mis see vista on.. :lol:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

Re: elion ja linuxi viirus

PostitusPostitas admin » 19:59, 14 Juun 2007

makirisu kirjutas:et neil kõik ok aga mul sisevõrgus viirus, kas ma ei tahaks omada nortonit? ma siis kysisin, et kuidas ma selle linuxile peale panen? lubasid päevajooksul uuesti helistada Laughing


Miks linux, postitused sul ju kõik win xp,IE7

Kasutaja avatar
jaanusj
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas jaanusj » 23:38, 14 Juun 2007

Elioni meestel nüüdsest uus hobi, kaardiservusid hakkatakse protokolli põhiselt blokeerima :D

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 01:20, 15 Juun 2007

jaanusj kirjutas:Elioni meestel nüüdsest uus hobi, kaardiservusid hakkatakse protokolli põhiselt blokeerima :D


Mis loll jutt see nüüd on!? Protokolli põhiselt!? Ma tahaks teada, kus on see protokoll defineeritud? Viited RFC'le teretulnud ;)
Teiseks on KÕIKIDE kaardiservude jutt klientidega SSL'itud (loe: krüpteeritud e. rahvakeeli salastatud). Viimati Telekom'i aktsionäride nimistut sirvides ei jäänud mulle silma CIA või NSA suurosalust seal ja seega ei ole reaalne, et Elion filtreeriks ja dekrüpteeriks TERABITTIDES infot, mis läbib nende trakti reaalajas! Kolmandaks on igal vähegi teadlikumal isikul õigus tõusta tagajalgadele ja nõuda õigust kui Elion või mistahes muu ISP hakkaks mu SSL'itud liiklus kuidagigipidi filtreerima või muul viisil piirama.

Küll aga on mõned teised riiklikud instantsid saanud hiljuti suht pädevat koolitust digitaalsete kuritegude vallas ja seda suuresti tänu kahele kodumaisele telekommunikatsioonituru tegijale (vihjena - mõlemad on börsiettevõtted). Oli au tutvuda nende koolitusmaterjalidega ;)
Kui nende ajupotentsiaali ristata mõne kinnipüütud pisitegija kogemuste ja teadmistega siis köetakse kohalikel kaardijagajatel varsti nahavahe üsna soojaks. Nimelt on kõik hetkel kasutatavad kaardijagamistehnikad ühe ühise ja olulise puudusega, mida õigesti ekspluateerides oleks võimalik suht lihtsate reeglitega suuremates TIX'ides võtta vahele 99% kõikidest kaardijagajatest ja nende klientidest...

Annaks jumal, et see päev on kaugel!

:lol:

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 07:39, 15 Juun 2007

ice kirjutas:
jaanusj kirjutas:Elioni meestel nüüdsest uus hobi, kaardiservusid hakkatakse protokolli põhiselt blokeerima :D


Mis loll jutt see nüüd on!? Protokolli põhiselt!? Ma tahaks teada, kus on see protokoll defineeritud? Viited RFC'le teretulnud ;)
Teiseks on KÕIKIDE kaardiservude jutt klientidega SSL'itud (loe: krüpteeritud e. rahvakeeli salastatud). Viimati Telekom'i aktsionäride nimistut sirvides ei jäänud mulle silma CIA või NSA suurosalust seal ja seega ei ole reaalne, et Elion filtreeriks ja dekrüpteeriks TERABITTIDES infot, mis läbib nende trakti reaalajas! Kolmandaks on igal vähegi teadlikumal isikul õigus tõusta tagajalgadele ja nõuda õigust kui Elion või mistahes muu ISP hakkaks mu SSL'itud liiklus kuidagigipidi filtreerima või muul viisil piirama.

Küll aga on mõned teised riiklikud instantsid saanud hiljuti suht pädevat koolitust digitaalsete kuritegude vallas ja seda suuresti tänu kahele kodumaisele telekommunikatsioonituru tegijale (vihjena - mõlemad on börsiettevõtted). Oli au tutvuda nende koolitusmaterjalidega ;)
Kui nende ajupotentsiaali ristata mõne kinnipüütud pisitegija kogemuste ja teadmistega siis köetakse kohalikel kaardijagajatel varsti nahavahe üsna soojaks. Nimelt on kõik hetkel kasutatavad kaardijagamistehnikad ühe ühise ja olulise puudusega, mida õigesti ekspluateerides oleks võimalik suht lihtsate reeglitega suuremates TIX'ides võtta vahele 99% kõikidest kaardijagajatest ja nende klientidest...

Annaks jumal, et see päev on kaugel!

:lol:


Siinkohal oleks huvitav teada mida ütleb maailma praktika. Siis, et kas seda kusagil juba praktiseeritakse ja kui siis millised on tulemused. Või oleme meie need esimesed katsejänesed. Kompaktne kooslus - hea katsetada.
Äkki on hoopis kellelgi huvi paanikat üles keerata.
Küsimusi tekib ridamisi. Jaanusj oskab ehk valgustada?

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 10:27, 15 Juun 2007

dreamants kirjutas:Siinkohal oleks huvitav teada mida ütleb maailma praktika. Siis, et kas seda kusagil juba praktiseeritakse ja kui siis millised on tulemused. Või oleme meie need esimesed katsejänesed. Kompaktne kooslus - hea katsetada.


Eks seda ole juba praktiseeritud kaa siin ja sealpool EU's. Maha on võetud ju ridamisi jagajaid ja spider-võrke. Viimased teated olid vist Portugalist kui ma ei eksi... Hoidke silmad-kõrvad lahti suuremates rahvusvahelistes foorumites ja näete ise kaa, et tegelikult ikka toimub küll võitlus kaardijagajate vastu. Peaasjalikult on selle taga mootoriks ja esmaseks uurimis-instantsiks just need samad telekommunikatsiooni hiiud, kelledel piisavalt motivatsiooni, kompetentsi ja ressurssi, et välja nuuskida nende kasumit ise jagama hakanuid. Enamasti piirdub see nõiajaht ikkagi legaalselt müüdaval turul tegutsevate 'ettevõtjatega'. Ma ei kujuta ette, et näiteks SkyUK tuleks siia püüdma neid 2...3 kaardijagajat, kes SkyUK'd vahendavad kolme-neljakümnele kohalikule huvilisele. Samas aga soovin jõudu näiteks Viasat Eestile kuna siin on neid jagajaid SITAKS ka meie endi hulgas ja see on juba otsene 'kasumijagamine' Viasat'i jaoks...

:lol:

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 16:33, 15 Juun 2007

makirisu kirjutas:pole me miskid jänesed, elion vaevleb lihtsalt tehniliste probleemidega. nii nagu oma digi tv ga alustas, nii nende nett sakkima hakkas

Seda on jah näha igal pool. Isegi meie kandis. Mõned majad eemal on naabrimees tihti hädas oma elioni tv'ga. Mul siin jälle netiga tihti probleeme.
Toores värk vist see digi tv neil veel.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 18:00, 15 Juun 2007

Krt kus selle Elioniga probleemi pole?Mul kah aga ma ei usu,et teistel neti jagajatel pole.Mis sest Elionist ikka kiruda.Ja lolle teenindajaid on igal pool :D
Ja muidugi lolle küsijaid kes ei oska täpselt küsida mida tahab.Ka mina vahest ei oska teenindajale seletada täpselt mis viga ja muidugi lolle vastuseid kuhjaga(pole kah eriti tark inimene) :oops: Aga Elion ainus kes minu arvamust mõõda enam-vähem teenust pakkub.Praegune äikse laine lihtsalt segab.TV-st ei tea midagi puuduvad teh võimalused,aga net küll segane.

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 20:03, 15 Juun 2007

Mina olen Elioniga päris rahul. Paar aastat tagasi oli küll jamasid, aga nüüd ei mäletagi enam, millal viimati nende süül ühendust polnud. Ja ei ole Elion süüdi kui äike sidekaabli üles sulatab vms.

Kiirus ka talutav, Elioni test ütleb: Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 9.6 kuni 11.5 Mbps. :D

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 20:51, 15 Juun 2007

http://www.numion.com/YourSpeed3/


proovi sellega peaks umbes tõese tulemuse saama.Ka kvaliteedi kohta.Ise kasutan kui kehvem siis kohe näha. :D Selle järgi Eesti sisene lahja :(

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist