Hei MODED.KAS VIIRUS FOORUMIS?

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on
Kasutaja avatar
dumbuser
Edasijõudnu
Postitusi: 75
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Viimsi
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas dumbuser » 00:42, 26 Jaan 2005

No ei saa mina aru, misasja te jamate ? ntx Raivo. ADSL on ometi ju püsiühendus. Miks on siis veel vaja mingit modemit arvuti küljes hoida ? Kui see just läppar ei ole siis mina viskaks selle modemi üleüldse välja ja mitte mingi soft ei saa enam seda modemit aktiivseks teha, sest seda lihtsalt pole. Nojah, sültub tegelikult ka sellest mida selle modemi abil teha tahetakse. Edasi võiks ikkagi kasutada mingit mõistlikku tulemüüri. Sellest XP tulemüürist pole mina veel aru saanud, mis muidugi ei tähenda, et ta mingi paha või jama asi on. Ise olen kasutanud ZoneAlarmi. Kõik mis netti tahavad saada või saavad on kirjas. Kui konfida nii, et iga asja puhul küsitakse (on ka võimalus, et ta ise omast tarkusest arvab ära mida lubada ja mida mitte) siis on alati näha kes/mis kuskile ronib. Digi-tv lehelt pole mina küll mitte mingit jama saanud. Tõsi küll kui kasutada ZoneAlarmi täisversiooni (igasugu popup killerite ja reklaamide ja kõiksugu muude vidinatekeelamise/lubamisega koos) siis on näha, et terve rida erinevaid lehti tulevad automaatselt kaasa, kui Digi-tv lehele minna. Kuna ma mingi IT tegelane ei ole, siis ma ei oska ka öelda millise muu softi abil on võimalik sedasama teha. Kui need kõik ära keelata, siis on üldpilt üsna lage. Viirusetõrjeks on mul NAV. Kuigi sellel teemal on hulle sõdasid peetud siis mina pole veel siiani pidanud pettuma NAV'is. Ja juba tükk aega tagasi loobusin igasugu spy ja ad ja krt teab mis otsijatest ja muust siuksest. Lõpuks proovisin ka M$ enda tehtud vidinat, ka see ei leidnud midagi kahtlast. Aga see, et igasugu asju ja pudi tekib selles ma üleüldse ei kahtlegi, kuna see masin on pool päeva kahe lapse käes, kes igal pool netis ringi kolavad. Samuti keelasin ma ZA abil ära igasugu scriptide ja muude junnide automaatse käivitamise kõiksugu netilehtedel. Hetkel on XP Pro ja SP1 ja midagi kahtlast pole küll märganud. Aga misasi on see kõvaplaat, millest Raivo rääkis, seda ma ei tea ikkagi. Kui jutt on kõvakettast siis ärge solvuge aga see on minu jaoks tõesti väga naljakas väljend.

Kasutaja avatar
satitaevas
Entusiast
Postitusi: 400
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: lõuna-eesti
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas satitaevas » 09:01, 26 Jaan 2005

marek kirjutas:Spybot´i kasutan lisaks Ad-aware´le,see viimane otsib arvutist n.n.
nuusktarkvara,mis võib su PC-le palju pahandust teha,ühesõnaga head mõlemad,aga otsivad siiski ka erinevaid pahandusi.Lisaks iseenesest mõistetavalt peab muidugi ka viirustõrje olema.


mina hakkasin tänasest ad-aware 6.0 kasutama,ise olen rahul, :lol: saad k...z...ga selle või mis iganes :lol:

Kasutaja avatar
cocaman
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harju
    unknown unknown

PostitusPostitas cocaman » 10:03, 26 Jaan 2005

Räigeirw, foorumis viirus ja kõvaplaadilt muusika läind, moded kõiges süüdi ... Raivo, käi Statoilist läbi, võta sealt üks stardikomplekt ja pista oma arvutid põlema, ega muidu sellest viirusest jagu saa. Näed ju ise, et viirus on isegi juba moded kõik maha murdnud, päästke ennast kes veel saab ! :lol:
-=cocaman=-

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 10:39, 26 Jaan 2005

Pole küll kunagi märganud, et siit foorumist midagi masinasse oleks sokutatud, mujalt aga ikka kipuvad ründama.

Microsoft pakub praegu pooleks aastaks tasuta kasutamiseks MS AntiSpywaret, mis skannib ka kogu trafficut.
Tõmmata saab:
http://www.microsoft.com/athome/securit ... fault.mspx .

Mis viirusetõrjesse puutub, siis tegin katse: lasin Norton AV maha ja installisin vabavarana saadava AntiVir-i. Esimese skanni tulemuseks oli 16 nakatunud faili, milliseid NAV ei olnud leidnud.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
greedy
Entusiast
Postitusi: 294
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: maalähedal
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas greedy » 10:56, 26 Jaan 2005

viirusetõrjex kaspersky, avast või nod32, troojalaste vastu The Cleaner ja spybot spyware tõrjex, StopZilla igasugu popuppide ja muu reklaami vastu. Universaalset jubinat mis kõike teeks pole olemas ja need mis üritavad seda teha ntx norton, jooksutavad lõpux masina surnux :lol:

Kasutaja avatar
KummiKukal
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: pialinn
    unknown unknown

PostitusPostitas KummiKukal » 15:43, 26 Jaan 2005

RAIVO kirjutas:Olen teise arvuti kolm päeva tagasi täielikult ärakustutanud ja asendanud uuesti XP ja köik teised programmid aga minu nimeall lollitavad mölemad arvutid.


Oleneb kuidas sa windoosa ära kustutasid. Kui enne ketast täitsa puhtaks ei lasknud (ära ei formattinud või uue partitsiooni ei loonud), siis kipub windows tegema nö reinstalli, st enamus windowsi asetustest jäävad alles. Ning kuna kogu see modemi jama lõhnab selgelt viiruse järgi kohalikus arvutis, siis sellega oleks ka seletatav see 'arvuti ärakustutamisel' probleemi püsimine. Üks tore viiruse liike ongi selline, mis tahab tavamodemiga kuskile dzomolungma servale ühendust võtta ning minutitasu on 150$, mis neile kenasti kohale jõuab kui sina kuskil Yesssi muljud. Pärast Elion rõõmustab. :twisted:

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6961
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

PostitusPostitas mustkass » 18:43, 26 Jaan 2005

mina hakkasin tänasest ad-aware 6.0 kasutama,ise olen rahul, :lol: saad k...z...ga selle või mis iganes :lol:[/quote]

Tõmba omale ad-aware kodukalt ad-aware se personal see on uuem
ja asjalikum.

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 18:58, 26 Jaan 2005

Kummikukla jutu täienduseks - windooza reinstalli puhul tasub alati teha clean install, ehk siis kettale format ja siis win uuesti peale. Sellaga saab säästetud hulga aega ja närve.
Et asi lihtsalt ja kiirelt käiks siis on mõteksa kõvaketas juppideks jaotada, hiljem My doc (samuti ka muud vajalikud kataloogid) kataloog suunata muule kettale (füüsiliselt siis ketta osale). Sellisel juhul kui vaja uut installi tegema hakata pole muud kui format ja kõik uuesti peale. Vajalikud asjad jäävad alles ning ei pea nende manööverdamisega aega raiskama.

Kasutaja avatar
vatson
Edasijõudnu
Postitusi: 45
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 13E/19E
    unknown unknown

PostitusPostitas vatson » 20:07, 26 Jaan 2005

Nüüd tahaks juba tõesti hüüda et hei moded. See jutt siin pole enam kuidagi seotud digitaaltelevisiooniga ega ka digi-tv foorumi probleemidega.

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 21:12, 26 Jaan 2005

Arwin kirjutas:
dumbuser kirjutas:No ei saa mina aru, misasja te jamate ? ntx Raivo. ADSL on ometi ju püsiühendus. Miks on siis veel vaja mingit modemit arvuti küljes hoida ? Kui see just läppar ei ole siis mina viskaks selle modemi üleüldse välja ja mitte mingi soft ei saa enam seda modemit aktiivseks teha, sest seda lihtsalt pole.

Minu teada käib ka ADSL püsiühendus läbi modemi ja kui ta mõningase riist- või tarkvaraga turvatud pole, siis modem ja arvuti(d) tema järgi üsna haavatavad.


Hoiatus: alljärgnev tekst ei oma mingit seost digitaaltelevisiooniga v.a. see. et tegu on abivahenditega, mille kaudu ja kaasabil omandatakse infi ja teadmisi digitelevisiooni kohta. :lol:

Modemiks nimetatakse seda jah (ADSL modem) kuid töö põhimõte on ikka tiba teine võrreldes tava modemiga. Seega igatsugu dialerid talle külge ei hakka. Pole ka kuulnud ühestki sellisest jubinast, mis oleks suutlik ühendama ADSL modemit mingi teise provideri külge (sarnaselt levinud dialeriga).
Teisisõnu kui istud ELIONi traadi otsas siis ainuke võimalus sul neti saada on läbi ELIONI, ning senikaua kuni elion sinu juhet pole "stepslisse" pistetud niikaua võid oma ADSL modemiga kalu püüda, või siis lutsu visata. Ka ei toimu mingit turvamist (v.a. Elioni enda vahendid) enne modemit vaid pärast seda nii riist kui tarkvaralised lahendusete näol.

Kasutaja avatar
cocaman
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harju
    unknown unknown

PostitusPostitas cocaman » 21:21, 26 Jaan 2005

IRW, see asi läheb juba arvutiaabitsaks kätte ära :) hea et ma arvutiteemal vähemalt väga koduselt tunnen ennast vastupidiselt mingitele CAM'ide ja KEY'de teemadele (mille pärast ma siin foorumis ju olen)... Hakkasin mõtlem, et ilmselt ise küsin sama lolle küsimusi mõnes sat teemalises foorumis... irw :lol: Aga siiski, loll pole ju see kes lollisti küsib, vaid see kes lollisti vastab, onju :idea:
-=cocaman=-

Kasutaja avatar
dreamx
Entusiast
Postitusi: 130
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown

No NOH

PostitusPostitas dreamx » 23:03, 26 Jaan 2005

viirusetõrjex kaspersky, avast või nod32, troojalaste vastu The Cleaner ja spybot spyware tõrjex, StopZilla igasugu popuppide ja muu reklaami vastu. Universaalset jubinat mis kõike teeks pole olemas ja need mis üritavad seda teha ntx norton, jooksutavad lõpux masina surnux
__________________________________________________________
Mis jutt see on! Mul jookseb nort.Sisteemvorks juba teist aastat,alul 2004 nüüd mingi 4s kuu 2005 koos worm protektiga (sisse-ehitatud),muidugi anti viirus.Lisaks aint adewere SE pro ja kast on puutamtu igasugu,riistvaralised tulemüürid on väljas probleeme pole kordagi ette tulnud ja tõenäoliselt ei tulegi.Universaalsusest niipalju et bowser on OPERA kus on pop-upid ilusti kontrollitud nii et siis kuldne kolmik.Surnux jooksutamisest veel kel XP ja või xp-pro siis iga võhik teab et min.ram 512 soovitav 1g. ja task-manageri järgi kogu see kubatuur kasutab mingi vaevalise 25 Mb (NSW)teisi ju kasutad vastavalt vajadusele.Jutt muidugi on suunatud onu Billi sponsoritele või kasutajatele,kuidas soovite Pingviini asjadest ei tea ega esialgu ei tahagi teada,nei omad suuremad ;väiksemad porblempsid.

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 23:18, 26 Jaan 2005

Pläraks edasi,
XP-le on 256Mb rammi antud minimaalseks liigutamiseks, tegelt jookseb ka 128Mb ramiga kenasti. Lihtsalt sõltub mida teha selle masinaga.
Mul töömasinas see samune 128 mälu, ja läpparis 256 millest 32 antud videole kasutada. Mõlemad masinad liigutavad end kenast, samas võiks muidugi öelda et rammi pole kunagi liiast :lol: . Lihtsalt tuleb kõik XP dieedile saata ja üleliigsed kellad viled maha keerata.

Üks väga sügavmõtteline :roll: tähelepanek elust enesest, et inimliku faktori vastu ei aita mitte ükski tule- ega püssirohi. Jooksku seal, mis tahes tõrjed, wared ja botid.

Kasutaja avatar
dreamx
Entusiast
Postitusi: 130
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown

PostitusPostitas dreamx » 23:25, 26 Jaan 2005

Just. Kõik õige töötavad nad kõik. loeb aint kes on kasutaja ja palju tal on kogemusi ja tahtmist midagi omal käel teha ja uurida või proovida

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist