Ehk saaks puhttehnilisel alal olev foorum ilma poliitikata?

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on
Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    Windows 8.1 Mozilla
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Ehk saaks puhttehnilisel alal olev foorum ilma poliitikata?

PostitusPostitas aandra » 09:57, 15 Mär 2021

Tere,
Oleks modedele üks ettepanek!
Meil on juba pikka aega tegutsenud foorum ja leian, et edukalt. Olen ka algusest liige olnud. Tänud eestvedajatele!
Kas on ikka väga vajalik, et sellises foorumis on parteipoliitikal oma nurgake? Ehk paneks selle kinni ja tegeleks ikka digi-tv alaste teemadega, ka muude elektroonika, audio jne. ja loodusnähtuste ning elektri alla kuuluvate asjadega. Poliitikaga tegelevad Uued uudised, Objektiiv ja ka muudel parteidel on omad foorumid!
See minu ettepanek. Kui moded seda ei toeta, siis tegeleme päevapoliitikaga edasi. Ise ei ole ega kavatse kuuluda mitte kunagi ühtegi parteisse, muidugi on mul omad eelistused aga ei kipu neid teistele kaela määrima. Rahu, ainult rahu, ütles Karlsson katuselt!
Tervitustega,

Andres

Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 597
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 19 korda

Re: Ehk saaks puhttehnilisel alal olev foorum ilma poliitikata?

PostitusPostitas vanemleitnant » 10:27, 15 Mär 2021

Mõnes mõttes on see rubriik ennast tõesti ammendanud, kõigi seal sõnavõtjate parteiline kuuluvus on tuvastatud :wink:
TriaxUnix-100, maapind 11 m, antenn 7 m maapinnast, suund Espoo
DVB-T2: LG OLED 65A13LA + AppleTV + TeliaTV

err23
Entusiast
Postitusi: 463
Liitunud: 16:17, 25 Nov 2013
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 22 korda

Re: Ehk saaks puhttehnilisel alal olev foorum ilma poliitikata?

PostitusPostitas err23 » 11:49, 15 Mär 2021

Ma ei kuulu ega pole kunagi kuulunud parteisse. Samas on mul paljudes küsimustes oma seisukoht, mis kattub tihti rahvuskonservatiivide omadega, kuid mitte alati. Nii, nagu nõukogude ajalgi, ma ei soovi oma põhimõtteid varjata.
Missugusele teemale viitamine Teid siis niivõrd ärritab? Valitsuse läbikukkunud koroonapoliitika? Oht seadusemuudatusteks, mis ei lubakski enam vanamehenässakatel 14 aastaseid poisse ja tüdrukuid keppida? Rahva arvamuse küsitlemine referendumite kaudu?
Foorumlastele, kes on nendes küsimustes teisel arvamusel ja keda mu seisukohad ärritavad, soovitaksin poliitrubriiki ignoreerida. Suuremaid konflikte pole seal olnud. Poliitrubriiki ei ole vaja sulgeda.
Kahjuks jääb satelliittelevisiooniteemalisi tehnilisi arutelusid aasta aastalt järjest vähemaks.
Viimati muutis err23, 12:05, 15 Mär 2021, muudetud 1 kord kokku.
36E 28E 23.5E 19E 16E 13E 9/10E 7E 5E 3E 1W

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Ehk saaks puhttehnilisel alal olev foorum ilma poliitikata?

PostitusPostitas tigekala » 12:07, 15 Mär 2021

err23 kirjutas:Nendele, kes on nendes küsimustes teisel arvamusel ja keda mu seisukohad ärritavad,
soovitaksin poliitrubriiki ignoreerida.
Rahune maha - meid absoluutselt ei ärrita ja lisaks ka ei huvita, mis värvi truusasid sa kannad :smile118
Ehk siis - kas nad eest kollast värvi ja tagant pruunid või vastupidi...
+ sinusugusel, soovitan hoopis seda rubriiki siin ignoreerida.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
igiliikur
Entusiast
Postitusi: 247
Liitunud: 16:28, 24 Juun 2013
Asukoht: Põhja-Läti
    Macintosh Safari
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 10 korda

Re: Ehk saaks puhttehnilisel alal olev foorum ilma poliitikata?

PostitusPostitas igiliikur » 12:38, 15 Mär 2021

Ma olen aandraga ühel meelel, ükskõik mis meedia või lehe lahti teed, ainult poliitika. Poliitika teema on vist ainuke siin foorumis, mida ma ei vaata.
65UH8507, SF4008, VU Zero, Amiko A5, X96 Max+, Fire TV 4K, Mutant HD66 SE, taldrikut(1m) keerutab mootor

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Ehk saaks puhttehnilisel alal olev foorum ilma poliitikata?

PostitusPostitas satik » 14:40, 15 Mär 2021

Kuniks üks tegelane seal teemas oravapabulatega zongleeris, ei seganud see teema kedagi. Kui ta ära väsis, tulid uued kirjutajad, ja nüüd on probleem - pole puhttehnilist sisu...

Kus see teie puhttehniline sisu siis peitub? Foorum on selline koht kuhu saab teha erinevaid teemasid igasugused, kuid näha pole suurt midagi, peale ostuabi ja hinnavaatlemise.

Üks foorumlane ootab vastust Tizeni kohta - kas meil pole foorumis siis kedagi kes teaks mis asi on Tizen? On ju puhttehniline küsimus - ei taha keegi jutustada.

Üks tegelane ei suuda muudmoodi hiirt käsitleda kui vajutada esimesele aktiivsele teemale, ja oo õudu kui selleks on sattunud muidujutu rubriigi teema... tahaks hirmsasti puhttehnilist värki lugeda, aga näe käsi ei paendu õiges kohas klikkima...

Nii et alustage esmalt adekvaatse puhttehnilise sisu genereerimisega, kui tahate et foorum üldse oma nime vääriks.

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows 8 Internet Explorer
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Ehk saaks puhttehnilisel alal olev foorum ilma poliitikata?

PostitusPostitas Scott » 16:30, 15 Mär 2021

Ärge seda foorumit Kuku raadioks muutke. Sai seal Ainar Ruussaar peatoimetajaks ja naksti läks lõunane Vox populi kinni ja asendati peatoimetaja makulatuuriväärtusega heietustega. Las see üks teema olla siinsele kogukonnale ka muudel kui tehnikateemadel vestlemiseks. Samas jäädes argumenteerimisel viisakaks ja mitte lahmida.

Ja Satikul õigus - eelmise "riigikorra ajal" oli üks punakarvaline loom püha ja puutumatu, nüüd ei tohi teda jälle kritiseerida, kohe vaja vastaline kinni panna või kustutada. Riigi esimene uudistesaade AK käsitleb ka asju siidikinnastes, kuigi olukord on pehmelt öeldes sitt. Eelmisel valitsusel hoiti kogu aeg hangud ootel, et millal jälle libastuvad ja saab skandaali üles võtta.

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    Linux Chrome
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

Re: Ehk saaks puhttehnilisel alal olev foorum ilma poliitikata?

PostitusPostitas admin » 17:30, 15 Mär 2021

Leian, et niikaua kui sellised teemad püsivad Muidujutu foorumiosas ja ei riku meie foorumi reegleid ning Eesti Vabariigi seadusi, on kõik korras. Muidujutu all võite ka edaspidi postitada oma mittepoliitilisi ja poliitilisi teemasid, ükski moderaator seda keelama ei hakka. Keda need teemad ei huvita siis pole vaja ka neid lugeda.
VU+ DUO4K_36E 28E 23E 19E 16E 13E 9E 7E 5E 1W 4W_1.1Triax+1.1Triax

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    Linux Chrome
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

Re: Ehk saaks puhttehnilisel alal olev foorum ilma poliitikata?

PostitusPostitas admin » 19:22, 15 Mär 2021

See siin ei ole muidujutu foorum, mitteteemakohase jama kustutasin.

EDIT. Lisaks sai tigekala ka ajutise foorumist eemaldamise - lugemisoskuse parandamiseks
VU+ DUO4K_36E 28E 23E 19E 16E 13E 9E 7E 5E 1W 4W_1.1Triax+1.1Triax

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist