Thompson 4200 UKR häkib

Kasutaja avatar
maxxtron
Edasijõudnu
Postitusi: 29
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas maxxtron » 15:01, 12 Dets 2005

signaal nõrk :( paigalta antenn täpsemalt

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

Re: Thompson 4200 UKR häkib

PostitusPostitas videomakk » 15:03, 12 Dets 2005

triibix kirjutas:Teised ukrainlased näitavad ilusti aga just UKR häkib.Milles võiks olla probleem?


kas võtad kõrvalt siiriust? aga no nt tänase selge taevaga ei tohiks kyll signaali probleemi olla isegi siis kui kõrvalt võtad!

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 16:51, 12 Dets 2005

triibix kirjutas:Antenn on paigas arvan,et ikka prb. Thomsoniga, mingid settinguid vaja muuta.Selle ,et kui lükkan Nokia taha pole probleemi ollagi ei mingit häkkimist.


Nokia on tunduvalt tundlikum ja saab nõrgema signaaliga hakkama.


Ah-jah, ma pole nagu kuulnud UKR-nimelisest kanalist varem? Ehk valgustaks.

Kasutaja avatar
viaccess
Entusiast
Postitusi: 132
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Põhja Läti
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas viaccess » 22:56, 14 Dets 2005

Mu arust TRK Ukraina on BISS või PowerVu koodeeringu all, dream selle kanali peal viskab korraks Cannot be descrambled ja siis tuleb pilt...Arvatavasti NDS vastuvõtja ei saa sellega hakkama.
See nn kodeering ilma koodita, mõned ülekanned aga lukustatakse....
Sorry et vbolla praegu ajasin jahu, aga ühe Pacega ma ka ei saanud pildi ette.....

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 23:42, 14 Dets 2005

TRK Ukraina (Siriusel) on FTA kanal ja tuleb hetkel väga hästi, olgugi et koerailm (signaal võrdne TET-iga).

Kasutaja avatar
indrekus
Edasijõudnu
Postitusi: 58
Liitunud: 02:00, 31 Dets 2005
Asukoht: Kohtla-Järve
    unknown unknown
On tänanud: 12 korda
Kontakt:

PostitusPostitas indrekus » 15:04, 16 Jaan 2006

Vot see TRK Ukrainaga on mul selline jama (ja veel oli mingi kanal),et pilt on ainult siis ees, kui kanali list ka ees on. Kui kanali listi eest ära võtan, tuleb ette kiri tundmatu operaator.

Kasutaja avatar
i70
Entusiast
Postitusi: 176
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

PostitusPostitas i70 » 20:53, 17 Jaan 2006

nende lu'bamiste ja mitte lubamistega on antud vastuvõtjas järgmiselt:

algselt on kõik muud idendid peale via keelatud, seejärel osad idendid lubatakse kui aga miski jääb lubamata, siis on käes eelpool kirjeldatud olukord.
seega pole päris kõik fta kanalid lubatud vaid need, mis on heaks kiidetud vms termin olex õige.
DVB-S: DM7020HD OpenATV ja DM920UHD OpenATV - 30W/1W/5E/9E/13E/16E/19E/23E/36E (DiSEqC 1/10 SW101D); PULT: Logitech Harmony ONE - HELI: DENON1910 - PILT: 50" PHILIPS UHD TV.

Kasutaja avatar
indrekus
Edasijõudnu
Postitusi: 58
Liitunud: 02:00, 31 Dets 2005
Asukoht: Kohtla-Järve
    unknown unknown
On tänanud: 12 korda
Kontakt:

PostitusPostitas indrekus » 22:08, 17 Jaan 2006

ET siis järelduseks võib öelda, et viasat on osad vabad kanalid ära keelanud või? Või ma millestki valesti aru saan?
Ja sellest Thomsonist mina enam üldse aru ei saa. Automaatotsinguga leiab mulle 215 kanalit nimekirja sealhulgas ka paljud kanalid, mis tulevad Astra pealt ja osasid mis siriuse pealt tulevad neid sisse ei võta. Aga käsitsi otsinguga paneb 382 kanalit nimekirja, Astra kanaleid ei pane ja paneb kenasti kõik siriuse kanalid listi ja näitab kõike kenasti. Oeh miks ei võiks tal olla ükshaaval kanalite kustutamist.

Kasutaja avatar
i70
Entusiast
Postitusi: 176
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

PostitusPostitas i70 » 21:08, 21 Jaan 2006

võtaks lühidalt kokku eelpool õeldu:

1. tavalised vabade kanalit vastuvõtjad loevad kõik kanalid sisse ja näitavad kõiki vabu kanaleid
2. viasati Pace ja Thomson näitavad vaid neid vabu kanaleid, mille operaator on lubatud - loetelus või kuidas iganes me seda ei kutsu. Panete ju tähele, et ekaranile ilmub teade "unknown operator" st seda operaatorit pole viasati boxi jaoks kirjeldatud ... edasi pole vist muud kui kurta seda muret viasati klienditeenindusele kuid on kahtlane, kas see mure jõuab rootsi , inimesteni, kes on pumba juures :(
DVB-S: DM7020HD OpenATV ja DM920UHD OpenATV - 30W/1W/5E/9E/13E/16E/19E/23E/36E (DiSEqC 1/10 SW101D); PULT: Logitech Harmony ONE - HELI: DENON1910 - PILT: 50" PHILIPS UHD TV.

Kasutaja avatar
ramloff
Edasijõudnu
Postitusi: 27
Liitunud: 02:00, 18 Dets 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas ramloff » 19:38, 08 Veebr 2006

TRK Ukraina puhul aitab mul seda kanalit vaadata see, et lülitan teleteksti sisse. Kuna kanalil teleteksti ei ole, siis tekib ülesse 1 must rida väikese kirjaga, kuid samas hoiab teletekst ära selle et pilt eest ära kaoks.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist