Mediamaster 9600s

Kasutaja avatar
Phrozen
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 27 Juul 2007
Asukoht: VƵru
    unknown unknown
Kontakt:

Mediamaster 9600s

PostitusPostitas Phrozen » 21:44, 27 Aug 2007

Ei saa kuidagi dvb2000 peale. Ainus softiuuendus mis sain teha ole CI3.1 Nokia serial downloaderiga peale. Transboxiga on võimatu dvb2000.bin kirjutada kuhugi. Nokial peal nbci106 bootloader. Ja transboxi manuali ja kõige muu kohaselt peaks selle bootloaderiga dvb2000 kokku minema. Masin on ka win98 peal ja celeron 333a prosega. Boxdiag proge saab ühenduse nokiaga ja kõik töötab, seega välistan variandi et com pordid läbi vms, ja null modem kaabel on ka ise ümber tinutatut vastavalt manualile. Täitsa müstika??? Ja veel Transbox edition on registeeritud ja crackitud.Abi paluks? Või on kellegil see bdm lpt kaudu pakutav seade ja saab softi ära vahetada.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 22:31, 27 Aug 2007

B2.00 UnS bootloaderiga läheb peale. Bootloaderi vahetamiseks pead ühe jumperi lahti võtma! (asus kusagil kõrgsagedusosa juures). 9500 seeria bootloaderitega läheb alati käima. Mina CI tõugu bootloaderiga käima ei saaud. Trasbox-s saad korraga lasta nii bootloaderi, kui softi ja kanalilisti peale! Tegelesin sellega tõsiselt aastal 2000-2001. Üks selline isend mul täiesti töökorras. Dr.Jamal soft aastast 2003 oli parem, kui dvb2000, kuna toetab isegi dragonit! Ei saa ise täpsemalt uurida, kuna olen kuni 18.09ära.
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
Phrozen
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 27 Juul 2007
Asukoht: VƵru
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas Phrozen » 20:34, 28 Aug 2007

Seda varianti proovisin. Jumper lahti ja kinni asendis ära proovitud ja ikka ei saa ei bootloaderit uuendada ega softi ega midagi täitsa null. Alati tuleb ette timed out jms... Kui sul tõesti on see töökorras olemas siis äkki teeme väikse tehingu kui tagasi oled?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist