LOLL uue DREAMi omanik,aidake.

Kasutaja avatar
guardv
Edasijõudnu
Postitusi: 64
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: www.paadimees.eu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: LOLL uue DREAMi omanik,aidake.

PostitusPostitas guardv » 19:47, 12 Veebr 2005

ViasatNDS kirjutas:Olen siin foorumis DREAMi jutud juba kolm korda läbi lugenud aga DREAMi ei ole veel netti saanud.Vörgu olen teinud ja läbi vörgu saan imageid vahetada.
Arvutis olen teinud vörgu et Dream peaks läbi arvuti netti pääsema.Nett tuleb arvutisse USB ADSL modeemi kaudu ja Dream on yhendatud arvuti vergukaardi kylge ristis oleva vörgukaabliga.
Ja veel yks loll kysimus;kust ma leian emu pluginad beta 108 imagest?
AIDAKE LOLLI ALGAJAT,SUURED TÄNUD.



kuradi nõne süsteem sul tehtud, tee ikka nii nagu peab modem-switch sealt switchist jaga nett arvutisse ja dreami, ip automaatne vali dreamis ja usu mind tuleb net ja kõik nagu niuhti

Kasutaja avatar
DreamMan
Entusiast
Postitusi: 199
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas DreamMan » 19:59, 12 Veebr 2005

Nagu juba quartv kirjutas oleks mõistlik tõesti hub või switch vahele panna.Kavõi juba sellepärast et mugavam kasutada. IP aadresside jagamine automaatseks, asi toimib.Mis sorti modem on ? Vaata selline hub/switch/tulemüür kuhu saab neti asetused sissekirjutada,kaasaarvatud oma adsl username + passw. Siis on alati net järel, boxist või arvutist,vahet pole.

Kasutaja avatar
DreamMan
Entusiast
Postitusi: 199
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas DreamMan » 20:02, 12 Veebr 2005

ViasatNDS kirjutas:guardv kirjutas
kuradi nõne süsteem sul tehtud, tee ikka nii nagu peab modem-switch sealt switchist jaga nett arvutisse ja dreami, ip automaatne vali dreamis ja usu mind tuleb net ja kõik nagu niuhti

Sa ytle kuidas ma sealt TeleWelli TW-EA 100B Vötan mölemasse neti?Kas pean USB kaablile sellise jublaka vahele panema et saan sealt ka vörgukaablisse interneti?

Jagada pole vaja usb-d vaid ikka võrku. Lan jaga switch-ga. Tänapäeval selliseid karpepalju müügil, ei maksa suurt palju midagi.

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 20:48, 12 Veebr 2005

Siis loodki sellise ühenduse, et sinu läppar jagab netti dreamile ehk lood sisevõrgu, et dream saaks üle sinu läppari netti minna. Nagu aru saan, on see ühendus sul ju püsti kui ütled, et dream ja läppar omavahel suhtlevad. Siis pead oma läppari netti saama ja asi peaks nagu toimima hakkama.
Teine teema on modemiga, kui sul lihtsalt tavaline ADSL modem, siis pead juurde soetama Ruuteri endale, sest siis tavalisest switchist jääb väheks. Modem ei suuda sulle jagada välist IP aadressi. Ehk siis järjekord järgmine. Kõigepealt modem, siis ruuter, siis arvuti või switch ja siis dream ja kõik hakkab toimima. Või veel parem, soeta modem-router ja asi lahendatud kohe. :wink:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 21:14, 12 Veebr 2005

XP oma tulemüür teda ei sega.
Küll võib segada mõni teine programm.
Soovitan võtta alt desktopi riba pealt kõikvõimalikud proged (mis vähegi seotud millegi piiramisega ...adware,firewall jne) ja need kinni panna ja siis proovida.
Ma kunagi kompostisin mingi proge pärast terve õhtu ajusid, enne kui ta masinast ADD/Removega uugametsale saatsin ja ennäe imet, kohe oligi ühendus kõigi kolme vahel püsti. :wink:

Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

PostitusPostitas kkrahv » 04:51, 13 Veebr 2005

Run - cmd - ipconfig/all annab sulle kõik andmed oma võrgu kohta.

Kasutaja avatar
greedy
Entusiast
Postitusi: 294
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: maalähedal
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas greedy » 13:25, 13 Veebr 2005

driimi IP 198.162.0.suvaline DHCP eest linnukene ära
netmask 255.255.255.0
nameserver vaatad ipconfig-i abiga ja võtad sealt esimese DNSserveri
gateway 198.162.0.1 elik PC sisevõrgu IP

Kasutaja avatar
tommy
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas tommy » 18:50, 13 Veebr 2005

Minul toimib asi nii,et läpakaga olen netis gprsiga,LANist otse kaabel swichi ja pööratud kaabel driimi.arvutis tegin networkbridge ja gprs tuleb ära shareda. Driimil dhcp eest linnuke ära ja kõik IP ise paigas.Toimib perfektselt.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist