Dreambox DM-900 DVB-S2

Andreež
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 14:16, 24 Apr 2008
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 7 korda

Dreambox DM-900 DVB-S2

PostitusPostitas Andreež » 12:56, 12 Juul 2023

Hei. Kas Dreambox 900 mõlemad LNB sisendid on võrdväärsed? Katusel on kaks taldrikut, millel kummalgi on üks nelja kaabliga pea. Korterisse jõuab üks ainus kaabel. Küsimus on, et kas mõlemal juhul peab võtma pildi ette, kui selle ainsa kaabli (ilma splitterita kaheks jaotamata) panen kas LNB1 või LNB2? Kui ühendan LNB1 sisendisse, siis on ok, aga LNB2 sisendist signaali ei näe ja seadistuste muutmine menüüdes pole tulemust andnud. Dream tunneb muu hulgas ära, et majas on diseqc. Sisendmoodul on triplex (2xS2 + T2). Ostsin kasutatud riista, aga ei saa oma kodustes oludes hetkel testida aga tahaks selgust saada, kas see D 900 on töökorras.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha
Viimati muutis Andreež, 15:15, 12 Juul 2023, muudetud 3 korda kokku.

rootsikunn
Digivanake
Postitusi: 1300
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 202 korda

Re: Dreambox 900

PostitusPostitas rootsikunn » 14:25, 12 Juul 2023

Küllp see antenn kahe sattiga ja nelja korteri peale ehitatud süsteem,
Kõigepealt uuriks naabritelt et mis sattid on ja siis diseq kahe LNB ga häälestada aga õigem oleks ikka spetsialist kohe kutsuda,paistab satindusest üpris kaugel olev dm900 omanik olevat. :wink:

Andreež
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 14:16, 24 Apr 2008
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 7 korda

Re: Dreambox DM-900 DVB-S2

PostitusPostitas Andreež » 12:06, 13 Juul 2023

Kui lähedus satindusega algab alles DM900 soetamisest, siis olen tõesti satindusest kaugel olnud jah. Mu eelmised kaks viimast riista olid Golden Media Triplex ja Dreambox 520. Neil sai ikka iseseisvalt pildi ette ja softe ka vahel vahetatud, mõned taldrikud elu jooksul ka õiges suunas üles pandud. Mu küsimus on ju jätkuvalt väga lihtne: kui LNB1 kaudu asi toimib, aga samade säädungitega LNB2 kaudu ei mitte kuidagi, siis kas on põhjust arvata et LNB2 sisend on rikkis, või peab selleks LNB1 küljes ka splitteriga jagatult kaabel olema? Fotol olevatset pannidest on üks siin majas suunatud Astrale, teine tõenäoliselt võtab mingeid prantsuse kanaleid, aga see teema pole siin üldse tähtis - Astra pildi saan ma ju LNB1 kaudu kätte. Kas keegi oskab vastata mu küsimusele?

rootsikunn
Digivanake
Postitusi: 1300
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Android Chrome
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 202 korda

Re: Dreambox DM-900 DVB-S2

PostitusPostitas rootsikunn » 13:11, 13 Juul 2023

Pildilt paistab olema kaks satti,19E astra ja 4,8E siirius/astra.
Niiet tuleks diseqis panna 1 ja 2 Lnb paika,mingit splitterit eiole mõttet sinna toppida..
Boxi LNB2 sisendit kasutatakse siis kui on kaks kaablit tuppa toodud st lnb2 juurest eraldi..

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist