Minu DB500-S vigane?

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 00:09, 25 Veebr 2007

teekas kirjutas:Näita palun, kus on Dreami kodulehel vihje et seadmele on antud 2 aastat garantiid. Vilistab see Sakslane sinu EU 2 aastasele garantiile. Kui aga tootja seda 2 aastat ei anna ei saa seda anda ka vahendaja.


Selles see point ongi, et tootja annab 2 aastat garantiid! Helista ja küsi!

teekas kirjutas:Seni ei ole olnud LLMergega ühtegi probleemi, mida ei saa aga õelda mõne teise firma-kohta.


Eks kõigil on omad hea ja halvad päevad. Minu 'case' puudutab ühte konkreetset driimi, millel ostukuupäevast oli möödas aasta ja mõni nädal ja mille kohta Merge teatas, et garantiid enam pole. Küll aga sätestab EE VõS 2 aastase pretensiooniõiguse (loe: garantii rahvakeeli) ja see kehtib ka Mergele. Enivei - tühja muret... Lihtsalt tekkis soov veidi 'telgitaguseid' valgustada...

teekas kirjutas:Kõik probleemid on lahendatud ja suht kiiresti. Ka siis kui Dreami kohapeal ei suudeta parandada, antakse uus asemele (garantii ajal)


Jajahh, ka mina olen seal nii kunagi vahetanud...

teekas kirjutas:sest Dreamist seda remonti-saadetud tuunerit enne aastat küll oodata ei maksa. Kogemus olemas. Niipalju sinu EU garantiist ja DreamMultimedia-st.


Ei ole see asi nii hull ühtigi. Mõned edasimüüjad jobutavad ja ei viitsi asjaga tõsiselt tegeleda aga mina olen omad asjad saanud ühel või teisel viisil kõik alla kuu aja lahendatud ja seda loen küll mõistlikuks ajaks...

iCE

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas teekas » 01:10, 25 Veebr 2007

Ei kommentaari.

Kasutaja avatar
papageno
Edasijõudnu
Postitusi: 40
Liitunud: 02:00, 09 Nov 2006
Asukoht: Pääsküla
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas papageno » 22:23, 05 Mär 2007

Tänaseks sai siis minnu DB500-l täpselt nädal täis garantiiremonti viimisest. Helistasin. "Pole veel valmis" oli vastus.
Kui nädal tagasi esmaspäeval karbi Mergesse viisin, oli vastuvõtt ka äärmiselt leige "no eks me võtame siis sisse, võib kuni nädal aega minna, kuni testime".
Pakkusid ka, et ma äkki koormasin asja üle protsessori jõudluse mõttes. Pidin siis seletama, et sama asi juhtub originaaltarkvaraga, vabade kanalitega, ilma ühegi lisavidinata.

Eks näe, kaua nad "parandavad", joodavad kõik jupid plaadi päält lahti ja jälle tagasi... :lol:

Kasutaja avatar
satifenn
Entusiast
Postitusi: 232
Liitunud: 03:00, 15 Apr 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas satifenn » 19:11, 06 Mär 2007

hoia pöialt et nas sul seda riistapuud lampide peale ümber ei ehita :lol: pool tundi enne viskad driimi sooja enne kui vaatama hakkad.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas binsat » 22:10, 06 Mär 2007

papageno kirjutas:Pakkusid ka, et ma äkki koormasin asja üle protsessori jõudluse mõttes


:lol: :lol: :lol: see oleks kohe väga huvitav teada mida nad dreamboxi protsessori ülekoormamise all mõtlesid. et siis nagu klokkisid seda dreami vms.?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 86 külalist