Viasat+Dreambox-newcamdv5.18 add support for new Viasat card

Kasutaja avatar
spikk
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas spikk » 21:47, 04 Okt 2004

Kas keegi seletaks kuhu ja kuidas see boxi id tuleb sisestada.Mõtlen viasati.

Kasutaja avatar
tv
Entusiast
Postitusi: 186
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas tv » 08:47, 05 Okt 2004

kustuta programmi Stb2card(see on Windowsi proge ning vajab DB`ga netiühendust) aknas kiri "Boxid" ning pane vajaminevad numbrid asemele. Minul NDS kaarti ei ole ja seega ei saa tulemust kontrollida.Teine võimalusoleks: ftp>var/tuxbox/config/cardserv.cfg>UltraEdit-32 ning kirjutad käsitsi boxid. Targemad võiksid parandada kui ma olen eksinud :)
Viimati muutis tv, 09:19, 05 Okt 2004, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
satikas
Tegija
Postitusi: 353
Liitunud: 13:56, 15 Sept 2003
Asukoht: TLN kesklinn!
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas satikas » 09:12, 05 Okt 2004

selle progejupikese saad ka siit tirida otse:

stb2card_ver_41

8)
==> DreamBox DM900HD <== [4,8E/13E/16E/19E/28E/36E/0,8W/30W]

Kasutaja avatar
spikk
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas spikk » 13:13, 06 Okt 2004

Proovisin käsitsi aga mul polnud sellist kohta nagu cardserv.cfg>UltraEdit-32.Kas näeb ka kuskilt,et kaart sees.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tv
Entusiast
Postitusi: 186
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas tv » 15:38, 06 Okt 2004

Puust ja punaselt ette.UltraEdit-32 on Windowsi programm(kuu aega peaks tasuta olema),mille installid arvutisse.Seda programmi kasutades on võimalik vaadata faili(cardserv.cfg) sisse. :idea:

Kasutaja avatar
arumaeisaa
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas arumaeisaa » 18:38, 27 Dets 2004

Tere,

Nii nüüd sai nagu DB ka muretsetud ja tahaks Pace eemaldada riiulist. Olen alles päris roheline ja küsimusi palju. Üks nendest, et kas DB+PP toovad viasati pildi mulle tagasi? Siin on juttu olnud mingist newcamd v5.18 aga need lingid mis antud olid nagu seda ei väljasta ja selle aja peale on ilmunud juba v5.25. Ja ei saa nagu täpselt aru kas keegi näeb ka siis viasati DB-ga meil või ei?

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 21:29, 27 Dets 2004

arumaeisaa kirjutas:Tere,

Nii nüüd sai nagu DB ka muretsetud ja tahaks Pace eemaldada riiulist. Olen alles päris roheline ja küsimusi palju. Üks nendest, et kas DB+PP toovad vi**ati pildi mulle tagasi? Siin on juttu olnud mingist newcamd v5.18 aga need lingid mis antud olid nagu seda ei väljasta ja selle aja peale on ilmunud juba v5.25. Ja ei saa nagu täpselt aru kas keegi näeb ka siis vi**ati DB-ga meil või ei?

Mina igatahes vaatan. Ja praegult "jaanukese" eestikeelse imagega. Seal on nn. "nordic setup" ja selles tuleb asjad paika panna. Tähtsaim asi on Su vana tüüneri BoxID, mille pead Dreami sisestama selles menüüs, st. kõik selle pika numbritejoru, välja arvatud kõige parempoolsem number. Saad selle Pace mingis setup menüüst. Endal on mul selleks numbri box-x Thompson.
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
arumaeisaa
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas arumaeisaa » 15:43, 28 Dets 2004

Kas ma saan aru õieti et DB-is võtan var/tuxbox/config/enigma? Seda ma tegin ja leidsin aga cardserver.cfg ja faili ma sealt küll ei leia?

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 16:01, 28 Dets 2004

arumaeisaa kirjutas:Kas ma saan aru õieti et DB-is võtan var/tuxbox/config/enigma? Seda ma tegin ja leidsin aga cardserver.cfg ja faili ma sealt küll ei leia?


vaja on var/tuxbox/config ainult ja sealt leiad selle. Kui saadad mulle pm koos oma e-maili aadressiga, võin oma dreambox-i töötavad cardserv.cfg saata, seal ülemises lugejas vias**** ja alumises MII kaart
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
arumaeisaa
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas arumaeisaa » 20:07, 28 Dets 2004

no nii nüüd leidsin cardserv.cfg rea ka üles, mis edasi? kuidagi ei leia neid boxe! pm ei tööta vist, olen proovinud saata aandrale aga tulemusteta.

Kasutaja avatar
satikas
Tegija
Postitusi: 353
Liitunud: 13:56, 15 Sept 2003
Asukoht: TLN kesklinn!
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas satikas » 20:14, 28 Dets 2004

arumaeisaa kirjutas:no nii nüüd leidsin cardserv.cfg rea ka üles, mis edasi? kuidagi ei leia neid boxe! pm ei tööta vist, olen proovinud saata aandrale aga tulemusteta.


kirjuta nüüd sinna cardserv.conf lihtsalt see boxid juurde

N: kui tahad, et kaart oleks ylemises pesas siis peaks asi välja nägema nii:
SERIAL_PORT = 0
TCP_PORT = 10000
BOXID = xxxxxxxxxx (siia boxi 10 esimest nr-i)
....

ja kogu lugu. peab toimima

edu katsetamisel 8)
==> DreamBox DM900HD <== [4,8E/13E/16E/19E/28E/36E/0,8W/30W]

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 20:24, 28 Dets 2004

arumaeisaa kirjutas:no nii nüüd leidsin cardserv.cfg rea ka üles, mis edasi? kuidagi ei leia neid boxe! pm ei tööta vist, olen proovinud saata aandrale aga tulemusteta.

Kontrollisin praegu, 20:23, ei ühtegi messi. Sul ei ole ka avalikku meili aadressi, etsaadaks selle sulle.
Saatsin Sulle meiliga töötava cardsereri faili, selle, mis mul box-s on
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
arumaeisaa
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas arumaeisaa » 21:38, 28 Dets 2004

Panin aga ei midagi. Kirjeldan oma tegevust: vajutan DB-i puldist kollast nuppu: ette tuleb väike kast millel kiri PLUGINS, sealt saan valida Multiview-EPG, TuxBox Commander-file manager ja Satellites update, mina valin Tuxbox.... Ette tuleb must ja sinine kast kus on palju igasuguseid lühendeid või mis iganes nad ka poleks, sealt saan valida nuppe klõpsides /var/tuxbox/config lõpuks ja leian ka rea cardserv.cfg. Ja nii nagu ma aru sain kirjutasin selle taha "rename" kasutades kõik selle jutu nii et nüüd näeb ta välja selline: cardserv.cfg SERIAL_PORT = 0
TCP_PORT = 10000 BOXID = xxxxxxxxxx. Muidugi need suured tähed on mul kirjutatud väikeste tähtedena ja x asemele panin oma Pace nr-i ja viimase nr-i jätsin ära? Kas olen õigel teel või tundub teile et tahan oma DB õhku lasta?

Kasutaja avatar
satikas
Tegija
Postitusi: 353
Liitunud: 13:56, 15 Sept 2003
Asukoht: TLN kesklinn!
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas satikas » 21:44, 28 Dets 2004

arumaeisaa kirjutas:Panin aga ei midagi. Kirjeldan oma tegevust: vajutan DB-i puldist kollast nuppu: ette tuleb väike kast millel kiri PLUGINS, sealt saan valida Multiview-EPG, TuxBox Commander-file manager ja Satellites update, mina valin Tuxbox.... Ette tuleb must ja sinine kast kus on palju igasuguseid lühendeid või mis iganes nad ka poleks, sealt saan valida nuppe klõpsides /var/tuxbox/config lõpuks ja leian ka rea cardserv.cfg. Ja nii nagu ma aru sain kirjutasin selle taha "rename" kasutades kõik selle jutu nii et nüüd näeb ta välja selline: cardserv.cfg SERIAL_PORT = 0
TCP_PORT = 10000 BOXID = xxxxxxxxxx. Muidugi need suured tähed on mul kirjutatud väikeste tähtedena ja x asemele panin oma Pace nr-i ja viimase nr-i jätsin ära? Kas olen õigel teel või tundub teile et tahan oma DB õhku lasta?


oled õigel teel :wink:
==> DreamBox DM900HD <== [4,8E/13E/16E/19E/28E/36E/0,8W/30W]

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 108 külalist