Viasat+Dreambox-newcamdv5.18 add support for new Viasat card

Kasutaja avatar
arumaeisaa
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas arumaeisaa » 21:50, 28 Dets 2004

Aga miks ei tööta siis? Kas vaja restart teha või midagi muud nuppu vajutada? To aandra: tegin avaliku meili ka, kuigi saatsin sullegi õhtul meili aga sa pole vist sedagi saanud. Ja praegu polnud mul privas ka mitte midagi.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 22:24, 28 Dets 2004

Saatsin sulle faili, milles boxid ka kirjas, pane selle asemele oma boxi number. Saada see fail ftp-ga oma dreami ja asi ants! ja pilt ees, kui Sul via-ga sotid korras, mis sa jamad tolle tuxbox commanderiga.
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
arumaeisaa
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas arumaeisaa » 10:54, 29 Dets 2004

Faili sain, arvutis ei saanud kuidagi hakkama boxide muutmisega, saatsin ta ftp-ga DB-i ja seal õnnestus nuppe klõpsides see number vahetada. Aga mida pole see on pilt! Mida peaks edasi tegema?

Kasutaja avatar
arumaeisaa
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas arumaeisaa » 16:09, 29 Dets 2004

Sinist nuppu vajutades ei juhtu midagi. Kuidas saan veenduda et newcam mul on seal?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
arumaeisaa
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas arumaeisaa » 11:50, 10 Jaan 2005

No nii, olen vahepeal arenenud ja hakanud arusaama kuhu ja kuidas neid boxe muuta. Aga nüüd viga järgmine, et saan exploreril pildi tõesti kõige kiiremini ette, vahest kohe, vahest 5 min. pärast. Ainult et see pilt ei liigu, DB-i ülejäänud funksioonid töötavad. Eile õhtul panin TV1000east-i peale ja näe imet, hommikuks oli pilt ka seal ees aga see pilt samuti ei liikunud. Kas see viasati vaatamine DB-ga peabki nii vaevaline olema? Kui siin varem mainiti, et vaja sinist ja rohelist nuppu kasutada siis mul lööb sinist nuppu kasutades ette PP Extramenu ja rohelise nupu kasutamine peale seda ei anna mingit tolku.

Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

PostitusPostitas kkrahv » 12:26, 10 Jaan 2005

Pane Hydra image endale. Seal toimib see kombinatsioon sinine-roheline.

Kasutaja avatar
arumaeisaa
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas arumaeisaa » 20:15, 11 Jaan 2005

Kas keegi Peter Pan-iga ka viasati tööle on saanud? Hydra peale panek on mulle veel utoopiline tegevus või on lahkeid abilisi kes nõu jagaksid?

Kasutaja avatar
greedy
Entusiast
Postitusi: 294
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: maalähedal
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas greedy » 21:10, 11 Jaan 2005

noh hydrat pole enne mõtet torkida kui nad updatet tööle ei saa

Kasutaja avatar
kuku
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas kuku » 10:00, 12 Jaan 2005

Mul on tekkinud selline probleem. Asi toimib korralikult viimase SF imagega ja newcamd 2.25, kuid olen proovinud peale laadida teisi n Gemini, TripleX, MyDream jne ning ei miskit. Üritasin kopida nii olemasolevat cardserv faili uude imagesse, kui ka olemasolevat muuta ning ei miskit. Panen SF tagasi ja panen BOXID paika, asi korras.
Kas erinaevatel imagetel võivad olla mingid omad nüansid, mida tuleks arvestada või on miski muu kala sees?

Kasutaja avatar
arumaeisaa
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas arumaeisaa » 22:52, 13 Jaan 2005

Nii, nüüd on viasat explorer mitu päeva juba mänginud ja peale kanali vahetust ka jälle pildi kohe ette visanud aga teised viasati kanalid ei taha kuidagi pilti näidata. Milles asi võiks olla?

Kasutaja avatar
satikas
Tegija
Postitusi: 353
Liitunud: 13:56, 15 Sept 2003
Asukoht: TLN kesklinn!
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas satikas » 22:56, 13 Jaan 2005

kuku kirjutas:Mul on tekkinud selline probleem. Asi toimib korralikult viimase SF imagega ja newcamd 2.25, kuid olen proovinud peale laadida teisi n Gemini, TripleX, MyDream jne ning ei miskit. Üritasin kopida nii olemasolevat cardserv faili uude imagesse, kui ka olemasolevat muuta ning ei miskit. Panen SF tagasi ja panen BOXID paika, asi korras.
Kas erinaevatel imagetel võivad olla mingid omad nüansid, mida tuleks arvestada või on miski muu kala sees?


vaata üle newcamd.conf fail ja CWS read, äkki seal kala :wink:

edu
==> DreamBox DM900HD <== [4,8E/13E/16E/19E/28E/36E/0,8W/30W]

Kasutaja avatar
i70
Entusiast
Postitusi: 176
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

PostitusPostitas i70 » 01:26, 17 Jaan 2005

Satikas, palun täpsusta, mida mõtlesid selle kala all ? Kuidas peaksid need read välja nägema ?
DVB-S: DM7020HD OpenATV ja DM920UHD OpenATV - 30W/1W/5E/9E/13E/16E/19E/23E/36E (DiSEqC 1/10 SW101D); PULT: Logitech Harmony ONE - HELI: DENON1910 - PILT: 50" PHILIPS UHD TV.

Kasutaja avatar
arumaeisaa
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas arumaeisaa » 21:55, 23 Jaan 2005

No nii, olen jälle palju edasi arenenud ja nüüd ka peal viimane hydra aga mida ei ole on viasati pilt. Olen nii ja naa pidi proovinud, Aandra saadetud failigi DB saatnud, ennem muidugi pannud sinna oma boxi numbrid. Klõpsinud sinist ja rohelist nuppu, veendunud, et seal ikka newcamd on, aga ei midagi. Ainuke kanal mis pilti näitab on explorer, teistel kanalitel tuleb pika ootamise peale küll pilt aga see ei liigu. Kui kaardi välja võtan siis kaob ka explorer ja kui tagasi panen tuleb ka pilt kohe, järelikult mingi ühendus neil on. Aga mis tal siis ikkagi puudu jääb, et teised kanalid ei avane?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 118 külalist