SS2 ja kaks videokaarti arvutil

Kasutaja avatar
buck
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: EU
    unknown unknown
Kontakt:

SS2 ja kaks videokaarti arvutil

PostitusPostitas buck » 05:46, 08 Jaan 2006

Küsimus siis selline, et kas keegi on testinud arvutil 2videokaarti korraga et siis 1 kaart töötab ainult ss2 ja teine kaart töötab ainult PC-le conf oleks siis selline et 1kaart AGP ja teine PCI siini. Teie arvamused paluks

Kasutaja avatar
danel111
Entusiast
Postitusi: 122
Liitunud: 03:00, 23 Juul 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas danel111 » 08:35, 08 Jaan 2006

Väga kahtlane üritus, kardan et sellest ei tule eriti midagi välja. Aga miks kahe kaardiga, mul saab R9600XT väga ilusasti hakkama nii SS2-e kui samal ajal ülejäänud arvuti tööga.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 22:30, 08 Jaan 2006

SA vist pead silmas seda, kas SS2 on suuteline videopilti kahele kaardile korraga välja jagama? Põhimõtteliselt peaks saama, kui sul õnnestub kahte videokaarti korraga käima ajada. Integreeritud ja AGP puhul näiteks saab enamasti ainult üks neist olla aktiivne. Ja tõepoolest ei näe ka mina sellel mõtet, sest kui videokaardil on TV OUT olemas siis saab ka SS2-st tulevat pilti telekasse saata. Lisa-videokaart on üleliigne ja koormab arvutit rohkem,eriti, arvestades seda et SS2 saadab pildi automaatselt prosele töötlemiseks ning seega tuleb kahe videokaardi puhul kahekordset tööd teha (saata pilt videokaartidele).

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 22:41, 08 Jaan 2006

Energizer kirjutas:SA vist pead silmas seda, kas SS2 on suuteline videopilti kahele kaardile korraga välja jagama? Põhimõtteliselt peaks saama, kui sul õnnestub kahte videokaarti korraga käima ajada. Integreeritud ja AGP puhul näiteks saab enamasti ainult üks neist olla aktiivne. Ja tõepoolest ei näe ka mina sellel mõtet, sest kui videokaardil on TV OUT olemas siis saab ka SS2-st tulevat pilti telekasse saata. Lisa-videokaart on üleliigne ja koormab arvutit rohkem,eriti, arvestades seda et SS2 saadab pildi automaatselt prosele töötlemiseks ning seega tuleb kahe videokaardi puhul kahekordset tööd teha (saata pilt videokaartidele).


Kallis Energizer!

Võta ja tee palun omale ikka teema enne selgeks kui sa seda teistele seletama hakkad. 100% täiega puusse praegusel hetkel...

Igasuguse skaleeritud liikuva videopildi ekraanile manamiseks kasutatakse tehnoloogiat nimega layering (overlay). Ehk sisuliselt luuakse videomällu üks kiht, mille suurus ja asukoht on muudetavad kasutaja poolt ning millele renderdatakse siis see pilt. Seega pole jutt kahekordsest töö tegemisest sugugi mitte õige. Pilt arvutatakse ikka ühe korra... DirectDraw abil saadetakse siis pildi pikslid täpsel sinna, kus nad seal kihil peavad asetsema...

Samuti ei ole kahe videokaardi kasutamine kuidagi arvutit täiendavalt koormav. Ma ei räägi siinkohal SLI emaplaatidest ja PCI-Ex kaartidest, millede kasutamisel saavutatakse suurem videojõudlus. Täiesti tavaline AGP + PCI videokaartide kooslus pole sugugi mitte rohkem koormav kuna pilt kui säärane luuakse ikkagi videokaardi mälus videokaardi prose poolt.

Enamiku videokaartide TV-Out on sedavõrd kehva kvaliteediga, et lausa patt oleks sealt kaudu dvb-s'i vaadata. SS1 selleks otstarbeks ikka asendamatu.

iCE

PS! No hard feelings, I hope...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 00:18, 09 Jaan 2006

ok ma tahtsin rõhuda rohkem sellele et SS2-l pole riistvaralist dekoodrit ja seetõttu käib pildi lahtipakkimine arvuti oma prosega,mis minu loogika järgi, nagu üldiselt ka mainitud on, koormab arvutit rohkem kui riistvaralise dekoodriga SS1. See, mismoodi videokaart pilti joonistab on jah omaette teema, aga kui üldine arvamus selline on, et hullu pole midagi siis lasku käia, mina kahte videokaarti sellepärast küll endale muretsema ei hakkaks.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist