Amos 4 W

Kui teate huvitavaid kanaleid, feede või on teil selleteemalisi küsimusi, siis siin on see koht
andres66
Õpetaja
Postitusi: 1052
Liitunud: 02:00, 08 Jaan 2007
Asukoht: Põltsamaa
    unknown unknown
On tänatud: 21 korda

Amos 4 W

PostitusPostitas andres66 » 18:16, 15 Mai 2007

Ukrainlaste TV Kyiv tänasest BISS koodiga vaadatav.
Samas BISS kodeeringus avatud:
5 Kanalas
1PLUS1 Intern.
M1 Intern.
MEGASPORT
Amoselt Nagra-1 -ga veel: 11304 H
Sportclub, Sportclub PL, Sportclub PL+, Vital.TV
Seca-1-ga avanevad 11260 H:
Story TV-4, Musicmax eri versioonid, Minimax vers.,Filmmuzeum, Hir TV, Pax TV jm.
Transpondrid erineva signaalitugevusega, 90-se panniga ukrainlased peaks
tulema küll.Koodivabu ukrainlasi: M1, 1PLUS1, 1PLUS1 Cinema, K1, K2, OTV, TONIS, TRK Svit, News24.
Nõrgema signaaliga näiteks olemas MTV Adria, NOVA TV, TV3 Slovenia, OBN, TMT jne.
Amosest 1 kraad läände 5W pealt saab kätte vabad:
FRANCE 2, 3, 4, 5, Arte, LCP; tuleb ka HotBirdilt tuttav Adjara TV ning vanas viaccess-1 kodeeringus noortekanali MCM Belgia versioon.
Viimati muutis andres66, 14:56, 07 Juun 2007, muudetud 1 kord kokku.

andres66
Õpetaja
Postitusi: 1052
Liitunud: 02:00, 08 Jaan 2007
Asukoht: Põltsamaa
    unknown unknown
On tänatud: 21 korda

PostitusPostitas andres66 » 15:44, 16 Mai 2007

No kui Sa kudistad,siis pole muidugi mõtet igasugu võõraid keyfaile sisse toppida. Mina ei kudista,CCam ja Mgcamd vaatamiseks.
Premiere emuga nüüd enam ei tule,D+ ja Cabo jooksevad,TPS SBCL abiga.
Mis 53E ja 30W vahele jääb,sealt mis lahti muugitud- tuleb,sealhulgas 4W pealt. Ma ei kasuta ka teiste SoftcamKey-d,uuendan enda oma alati,sest kunagi ei või nende Satnbundle.. jne. peale kindel olla,et mulle vajalikud seal
kah on kõik olemas.Emu-ga vaatamiseks pole seal fake keysid suurt midagi,mõned meil mitte nähtavate sattide omad ja palj on muidugi "trellitatud" #BISS võtmeid,mis vajadusel käiku saab lasta.
Homme panen uue üles sinna ja märkuse juurde - "for emu only!- no kudi-kudi!".
PS! See fail ise ju 99% Satankeybundle originaal,mida paljud kollase nupu vajutamisega puldilt alla tirivad,siis kui D+ või Cabo pimedaks läheb.Sellest isegi mul meie jaoks mitmete eksootiliste sattide keyd välja visatud.
Viimati muutis andres66, 15:55, 16 Mai 2007, muudetud 1 kord kokku.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist