Humax CX PVR-9200C

Kõik mis puudutab satelliidivastuvõtuseadmeid
Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: Humax CX PVR-9200C

PostitusPostitas kreisi » 19:14, 19 Juun 2009

Diiler kirjutas:Mul nüüd juhtus jama. Panin üks hommik tv käima ja kanalid on kõik segamini.(Mul starmani kolmikpakett). Etv asub nüüd kanalil 209, kanal2 on 208. Starmani helpdesk käsib teha tehasesätete taastamist ja restarti- kumbki ei aita, muud nad pakkuda ei oska. Soft on 1.00.16 Oskab keegi aidata?

tehase seadete taastamine peab igal juhul aitama.
samas võid ka käsitsi kanalid ära kustutada ja häälestada uuesti kas automaadiga või siis käsitsi
sagedus 274000
edastuskiirus 6875
võrgu otsing sees

Kasutaja avatar
Wiinanina
Entusiast
Postitusi: 175
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Humax CX PVR-9200C

PostitusPostitas Wiinanina » 19:45, 19 Juun 2009

kreisi kirjutas:
Diiler kirjutas:Mul nüüd juhtus jama. Panin üks hommik tv käima ja kanalid on kõik segamini.(Mul starmani kolmikpakett). Etv asub nüüd kanalil 209, kanal2 on 208. Starmani helpdesk käsib teha tehasesätete taastamist ja restarti- kumbki ei aita, muud nad pakkuda ei oska. Soft on 1.00.16 Oskab keegi aidata?

tehase seadete taastamine peab igal juhul aitama.
samas võid ka käsitsi kanalid ära kustutada ja häälestada uuesti kas automaadiga või siis käsitsi
sagedus 274000
edastuskiirus 6875
võrgu otsing sees



Ega mingite seadete taastamine ikka ei aita küll.
Enne peab Starman enda poole korda tegema.
Üldiselt tuleb helpdeski niikaua tüüdata kuni neil üle viskab ja probleemi lõpuks tehnikainimestele edastavad.
See on osade kanalite listilõppu sattumine tüüpprobleem mida juhtub Starmani võrgus iga aasta mitu korda. Probleem paistab olema selles, et konfiguratsiooni muutma lubatakse keegi, kes päris täpselt ei tea, mida Ta teeb.

vallist
Edasijõudnu
Postitusi: 29
Liitunud: 00:30, 27 Mär 2008
    unknown unknown

Re: Humax CX PVR-9200C

PostitusPostitas vallist » 19:05, 02 Juul 2009

Tere.
Paar küsimust Starmani kasutajaile:
Kas 9200C näitab Starmani saatekava korralikult? (STV-s on saatekavas pidevalt tühjad kohad sees.)

Kas viimane firmware versioon on ikka 1.0016? Olen Humaxile korduvalt maile saatnud, et nad subtiitrite asja korda teeksid, paraku ei suvatse nad vastata.

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: Humax CX PVR-9200C

PostitusPostitas kreisi » 19:28, 02 Juul 2009

vallist kirjutas:Tere.
Paar küsimust Starmani kasutajaile:
Kas 9200C näitab Starmani saatekava korralikult? (STV-s on saatekavas pidevalt tühjad kohad sees.)

Kas viimane firmware versioon on ikka 1.0016? Olen Humaxile korduvalt maile saatnud, et nad subtiitrite asja korda teeksid, paraku ei suvatse nad vastata.


see ei ole boxi häda. stv ostab epg teenust sisse ja seal koodis on vead sees. olen stv-ga sel teemal rääkinud ja nad väidavad et ei saa sinna midagi teha. samas võiksid nad epg partnerilt (kava.ee) nõuda vigade parandamist.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


vallist
Edasijõudnu
Postitusi: 29
Liitunud: 00:30, 27 Mär 2008
    unknown unknown

Re: Humax CX PVR-9200C

PostitusPostitas vallist » 19:51, 02 Juul 2009

Aitäh, kreisi.
Kas Starman kasutab sama EPG teenust? (kava.ee). Siis nende võrgus sama jama?

Kuna STV on Pärnus ainus, kes pakub kaabeldigit (ja neil on pidevalt häireid, pilt kaob ära, heli hakib, "Channel is scrambled or not available" jne), siis mõtlesin, et kui Starman kunagi oma kaabeldigiga siia jõuab, hüppaks nende paati... Aga kui vahet pole, siis pole ka mõtet hüpata. :-)

STV klienditeenindusel on igale hädale standardvastus: "Kustutage vanad kanalid ja tehke uus channel scan"... See mõistagi ei muuda midagi.

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: Humax CX PVR-9200C

PostitusPostitas kreisi » 19:55, 02 Juul 2009

vallist kirjutas:Aitäh, kreisi.
Kas Starman kasutab sama EPG teenust? (kava.ee). Siis nende võrgus sama jama?

Kuna STV on Pärnus ainus, kes pakub kaabeldigit (ja neil on pidevalt häireid, pilt kaob ära, heli hakib, "Channel is scrambled or not available" jne), siis mõtlesin, et kui Starman kunagi oma kaabeldigiga siia jõuab, hüppaks nende paati... Aga kui vahet pole, siis pole ka mõtet hüpata. :-)

STV klienditeenindusel on igale hädale standardvastus: "Kustutage vanad kanalid ja tehke uus channel scan"... See mõistagi ei muuda midagi.

klienditeenindusega mõtetu suhelda. parem saata kodukalt kiri tehnilisele toele. on asjalikumad natsa ja saab mingitki infot.

Kasutaja avatar
sarvik
Edasijõudnu
Postitusi: 95
Liitunud: 03:00, 20 Sept 2005
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Humax CX PVR-9200C

PostitusPostitas sarvik » 11:50, 04 Juul 2009

vallist kirjutas:Kas Starman kasutab sama EPG teenust? (kava.ee). Siis nende võrgus sama jama?


Ei kasuta, sama boksiga on kava korralik.

Kasutaja avatar
Diiler
Edasijõudnu
Postitusi: 33
Liitunud: 03:00, 08 Okt 2006
    unknown unknown

Re: Humax CX PVR-9200C

PostitusPostitas Diiler » 22:39, 14 Nov 2010

Viimasel ajal on tekkinud boxiga jama, vahepeal kaob hetkeks heli ära - meenutab seda, nagu oleks telefoniga halvas levis, osad sõnad jäävad vahele. Pildiga probleemi pole.

rain
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 18:01, 15 Apr 2009
    unknown unknown

Re: Humax CX PVR-9200C

PostitusPostitas rain » 22:13, 30 Nov 2010

Humax CX PVR-9200C
Viimati muutis rain, 22:22, 30 Nov 2010, muudetud 1 kord kokku.

rain
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 18:01, 15 Apr 2009
    unknown unknown

Re: Humax CX PVR-9200C

PostitusPostitas rain » 22:16, 30 Nov 2010

Diiler kirjutas:Viimasel ajal on tekkinud boxiga jama, vahepeal kaob hetkeks heli ära - meenutab seda, nagu oleks telefoniga halvas levis, osad sõnad jäävad vahele. Pildiga probleemi pole.



Mul täpselt sama jama.

vallist
Edasijõudnu
Postitusi: 29
Liitunud: 00:30, 27 Mär 2008
    unknown unknown

Re: Humax CX PVR-9200C

PostitusPostitas vallist » 23:12, 30 Nov 2010

Äkki aitab see, kui box mõneks minutiks välja lülitada (tagaküljel on nupp). Mul hakkas sellist pulli tegema, et Showtime'il kadusid subtiitrid ära, väljalülitamine tõi tagasi.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Humax CX PVR-9200C

PostitusPostitas satik » 23:14, 30 Nov 2010

Mul oli kunagi Humax VACI5400 - see tegi helis korraks krõpsu iga kolme nelja minuti tagant. sai võrreldud mingi samsaga, oli vist mingi 9500 numbritega - ei teinud midagi valesti. Võibolla see heli kakkumine on mingi tüüpviga või omadus Humaxitel... Reesu ei muutnud midagi.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist