VIDEOGUARD MOODUL

Kaardid... Wallbanger... Season Interface... Logijad... Emulaatorid...
Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 22:59, 10 Nov 2004

Muidugi, seal on ju öeldud, et softiuuendus toimub üle Viasati!

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 17:30, 11 Nov 2004

Seda ma arvasin! Sellel tüüneril polegi sees VIDEOGUARD-i moodulit! Nii kui teed upgrade Viasati pealt, kohe saada Videoguard-i toetuse. Ja kohe saad ka probleemid conax CI-ga . Lühidalt, peale softiuuendust ei tunne tüüner enam ühtki teist kodeeringut peale VIDEOGUARD-i. Edu Sulle meie Suur Juht ja Õpetaja, "VIASAT"!

Siia võiks lisada: kõik inimesed õpivad vigadest, aga targemad õpivad võõrastest vigadest! Jumal tänatud, et ostma ei tormanud!

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 00:02, 12 Nov 2004

aga kas välimise CI mooduliga tuuneri NDS upgrade peale laskmine ei aita?? Nagu ma aru saan on enamik Viasati poolt heakskiidetud tuunerid sisemise mooduliga. Aga annab ju sama edukalt kasutada välimise mooduliga?!?
Küsimus iseasi, missugune CI moodul NDS-i toetab...

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 07:17, 12 Nov 2004

Seal olid üldse tüüneri kohta valed andmed antud, keegi tegi Viasat'ile reklaami. Tegelikult on sellel tüüneril sees tavaline VIACCESS'i moodul ja muidugi ka CONAX 4,0 euro. Kõik toimub Viasat'il vanade reeglite järgi: teed upgrade, tüüner hakkab tunnistama Videoguard'i, aga Conax'ist ei taha enam(ja ka Viaccess'ist) aru saada. Seda ei oska öelda, mida ta lisatud cam'iga teeb, kuna mina ei taha küll sellist tüünerit omada!

Loogika- kui mul on juba tüüneris conax, miks ma peaksin siis veel lisama uue conax'i mooduli, et midagi avada? Või arutled sa jägmiselt: topin sisse lisana tavalise VIACCESS cam'i, teen upgrade ja saan vastu VIDEOGUARD mooduli? Täitsa tugev/huvitav äriidee.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 23:55, 12 Nov 2004

tigekala kirjutas:
Loogika- kui mul on juba tüüneris co**x, miks ma peaksin siis veel lisama uue co**x'i mooduli, et midagi avada? Või arutled sa jägmiselt: topin sisse lisana tavalise VIACCESS cam'i, teen upgrade ja saan vastu VIDEOGUARD mooduli? Täitsa tugev/huvitav äriidee.

Siinkohal on aga väike küsimus: Esiteks mitte kõik ühe kodeeringu moodulid ei ole ümber programmeeritavad. Teiseks, kas satelliidilt allalaetav soft sobib nii sisemisele kui välimisele moodulile ühtemoodi ja kas nimetatud tuuner oskab välimist moodulit uuendada? Kõige reaalsem on ikkagi progejaga. Mõned tuunerid (nagu näiteks minu Manhattan Plaza) oskavad ainult tuuneri tarkvara uuendada, aga camide uuendamist paraku mitte. Ilmselt teeb Viasat mõnede tuuneritootjatega mõne hea diili, mille käigus osa tuunereid programmeeritakse nii nagu Viasatile kasulik on. Teadagi, kampaania värk. Samamoodi nagu GSM operaatori SIM kaardi lukustuse kampaanias: Üks telefon, üks SIM lukk,üks aasta klient jne jne.

Kasutaja avatar
oliyx
Entusiast
Postitusi: 192
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: kuu tagakülg
    unknown unknown

PostitusPostitas oliyx » 19:39, 13 Nov 2004

mugavaim viis NDS originaalkaarti tarbida on hetkel väike dreambox DM500 vt. ka foorumis Dreambox alt

kuna NDS cam on sisu poolest eurocam, siis selle kloonimine pole probleem, aga keeruliseks teeb unikaalse seerianumbri muutmine ja kasutamiskõlblikkus Viasati silmis (teema sarnane IMEI koodiga)

kasutamiskõlblikkuse all pean silmas poliitikat, et ühtgi NDS moodulit erakasutuses olla ei tohi.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 07:08, 14 Nov 2004

Jah, aga http://www.tektronik.dk/catalog/product ... 8eaecb0de9
siit nagu ikka saaks osta ja siis erakätes omada, kuigi hind koos tüüneriga... Kui nüüd VIDEOGUARD'is midagi ka lahti häkitakse, siis esimene pakett on küll BSkyB, esiteks on selle kallal juba piisavalt kaua pead murtud ja see pakett on Euroopas ka kõige atraktiivsem. Hiljem piraatkaarte kommertseesmärkidel kasutada(plönni teenida) ju hulga lihtsam kaarte turustada, auditoorium tohutult suurem, kui näiteks meie "õpetajal/suunajal/teerajajal" VIASAT'il.

Kasutaja avatar
kanajuurikas
Entusiast
Postitusi: 303
Liitunud: 00:03, 21 Juul 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kanajuurikas » 11:21, 14 Nov 2004

oliyx kirjutas:kuna NDS cam on sisu poolest eurocam, siis selle kloonimine pole probleem

Palun täpsusta, mida tähendab probleemi puudumine.

Kasutaja avatar
oliyx
Entusiast
Postitusi: 192
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: kuu tagakülg
    unknown unknown

PostitusPostitas oliyx » 09:02, 15 Nov 2004

vastan: samamoodi nagu saab üle kirjutada
<-punase viaccess <-> conax 4.00E <-> aston 1.05->
võib siia ritta lisada ka NDS cam-i

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist