Briti TV

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
nisuunn
Edasijõudnu
Postitusi: 36
Liitunud: 02:00, 10 Dets 2006
    unknown unknown

Briti TV

PostitusPostitas nisuunn » 21:22, 10 Dets 2006

Juba mõnda aega olen uurinud, kas ja kuidas vaadata UK tv kanaleid siin kauges põhjas. BBC1 ja BBC2 oleks temaatiliselt huvipakkuvaimad. Mingi SLING seade on tekkinud, st signaal liigutatakse mööda internetti ykskõik kuhu maailmas. Kas kellelgi on head infurmatsooni, sest pole mõtet unistadagi ASTRA 2d pyydmisest siin. See on ikka unelm.

Kasutaja avatar
Kiilakas2
Edasijõudnu
Postitusi: 34
Liitunud: 02:00, 16 Mär 2006
Asukoht: L-Eesti.
    unknown unknown

Inglise kanalid .

PostitusPostitas Kiilakas2 » 08:52, 12 Dets 2006

Endal 1,8 otsefookus antenn ja sellega näeb mingi 60 koodivaba kanalit sealt , lisaks umbes 50 ülihead raadiokanalit, kodeeritud kanaleid mida ei näe on meeletult ! Soeta parem antenn ja liiguta 28 e peale !

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Briti TV

PostitusPostitas kain » 10:04, 12 Dets 2006

nisuunn kirjutas:Juba mõnda aega olen uurinud, kas ja kuidas vaadata UK tv kanaleid siin kauges põhjas. BBC1 ja BBC2 oleks temaatiliselt huvipakkuvaimad. Mingi SLING seade on tekkinud, st signaal liigutatakse mööda internetti ykskõik kuhu maailmas. Kas kellelgi on head infurmatsooni, sest pole mõtet unistadagi ASTRA 2d pyydmisest siin. See on ikka unelm.


Sellest, mida õnnestub püüda ja mida mitte, on siis foorumis palju räägitud. Tee väike otsing. Üks teema, on näiteks siin: http://www.digi-tv.ee/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2227

Mina olen Tallinnas, 110 panniga ja BBCx kanaleid küll ei püüa.
Küll aga jah, nagu eelkõneleja juba ütles, on päris palju, suhteliselt mõistlikke, FTA kanaleid... aga eks Sa uuri ise, kas need ka Sinu maitsele vastavad: http://www.lyngsat.com/28east.html

Kudi abil peaks üldiselt päris palju olema, mida vaadata, kuigi ka närve võib palju kuluda, olenevalt inimtüübist. Mulle näiteks ei meeldi üldse, kui ruutu peksab ;)

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Briti TV

PostitusPostitas ice » 17:32, 12 Dets 2006

kain kirjutas:Kudi abil peaks üldiselt päris palju olema, mida vaadata, kuigi ka närve võib palju kuluda, olenevalt inimtüübist. Mulle näiteks ei meeldi üldse, kui ruutu peksab ;)


Maksa papp ausalt ära ja ei loobi ruutu midagi. Abi saad siit:

http://www.insatinternational.com/

Ise istun 1,8m offset'iga TLN lähedal ja põhja/lõunakiired on ilusasti ilma igasuguse ruuduta vaadatavad. Ja vaatamist on sealt 1000kr/kuus eest kõvasti...

iCE

PS! Jõuludeks peaks Sky+ HD tüüner kaa kohale mulle jõudma. Siis saab lõpuks panna pildikasti täie raha eest näitama ;)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Briti TV

PostitusPostitas kain » 17:50, 12 Dets 2006

ice kirjutas:Maksa papp ausalt ära ja ei loobi ruutu midagi. Abi saad siit:

http://www.insatinternational.com/


Ohhoo, see on midagi uut mu jaoks :)

Äkki viitsid natuke lähemat rääkida:
Kas Sa ise tellisid nende kaudu omale kaardi ja kasutad seda vaatamiseks? Millise tüüneriga?
Huvitav, kas nende kaudu tellitud kaardi puhul siis ei nõutagi, et Box oleks telefonivõrku ühendatud?
Mis suurusjärgus investeeringu algselt tegid? Saan aru, et 12 kuu tasud, vahendustasu + veel midagi; teeb juba ilma riistvarata oma 15K EEKu vähemalt?

insatinternational.com lehel olevad paketid tunduvad mulle kuidagi kõhnavõitu, kas see "Sky World Monthly" on ikka täispakett?

Ka kas näed oma 1,8m panniga ka 2D kiirt, kõiksugu BBC% ja muud kanalid tulevad Sulle FTA?

Huh, kole palju küsimusi sai, aga ehk leiad aega vastata...

Ruudupeksmisest rääkisin jah rohkem kudi korral, siinmail ei ole seda vist võimalik päris probleemideta tarbida... aga pooliku vastu mul samuti huvi puudub.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Briti TV

PostitusPostitas ice » 19:07, 12 Dets 2006

kain kirjutas:Äkki viitsid natuke lähemat rääkida:
Kas Sa ise tellisid nende kaudu omale kaardi ja kasutad seda vaatamiseks? Millise tüüneriga?
Huvitav, kas nende kaudu tellitud kaardi puhul siis ei nõutagi, et Box oleks telefonivõrku ühendatud?
Mis suurusjärgus investeeringu algselt tegid? Saan aru, et 12 kuu tasud, vahendustasu + veel midagi; teeb juba ilma riistvarata oma 15K EEKu vähemalt?

insatinternational.com lehel olevad paketid tunduvad mulle kuidagi kõhnavõitu, kas see "Sky World Monthly" on ikka täispakett?

Ka kas näed oma 1,8m panniga ka 2D kiirt, kõiksugu BBC% ja muud kanalid tulevad Sulle FTA?

Huh, kole palju küsimusi sai, aga ehk leiad aega vastata...

Ruudupeksmisest rääkisin jah rohkem kudi korral, siinmail ei ole seda vist võimalik päris probleemideta tarbida... aga pooliku vastu mul samuti huvi puudub.


Minul on kaart läbi tuttava aga sellel vahet pole. Ühele sõbrale sai insat'i kaudu ja töötab suurepäraselt. Tüüneri ostad kopikate eest ebay.co.uk'st. Ostjaga lepid kokku, et ta saatma ei pea hakkama, vajad vaid box_id'd ja softi versiooni numbrit kaardi aktiveerimiseks. Kindluse mõttes lase müüjal seade hävitada. Box peab telefonivõrgus olema vaid sky'st otse lepingut ja tasuta boxi võttes. Sina ei saaks seda nagunii...

Algne investeering Insat'i kaudu on £120 aasta tasu + sky võtab sult krediitkaardilt kohe alguses 2 kuu raha ehk 2x£43. Ebay'st see tüüner kaa veel + pisut kannatust. Hiljem võtab sky ise juba iga kuu 1'sel sul krediitkaardilt £43 maha.

Sky World on täispauk. Loomulikult ilma box_office'ta kuna see ju PPV. Eraldi saab siis veel juurde tellida need premiere kanalid + setanta + zeetv.

1,8m näed TLN põhja ja lõunakiire ilusasti ära. 2d ei tule. Selleks on vaja 3+ meetrist korralikku panni, mida ma juba pikemat aega otsin... Samas on sealt 2d pealt vaid inglise kohalikud kanalid peaasjalikult (bbc'd, itv'd jne).

iCE

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Briti TV

PostitusPostitas kain » 19:17, 12 Dets 2006

ice kirjutas:Tüüneri ostad kopikate eest ebay.co.uk'st. Ostjaga lepid kokku, et ta saatma ei pea hakkama, vajad vaid box_id'd ja softi versiooni numbrit kaardi aktiveerimiseks. Kindluse mõttes lase müüjal seade hävitada. Box peab telefonivõrgus olema vaid sky'st otse
...
2d ei tule. Selleks on vaja 3+ meetrist korralikku panni, mida ma juba pikemat aega otsin...
iCE


Saan aru, et see kaart töötab siis ka Dreamboxis, vaja vaid BoxID'd... mis CAM selle kaardiga toimetada oskab?

3+ meetrise otsefookuse saab Tallinnast, Merge katuselt ;)

Kasutaja avatar
TarmoS
Entusiast
Postitusi: 132
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas TarmoS » 19:43, 12 Dets 2006

3+ meetrise otsefookuse saab Tallinnast, Merge katuselt ??

oled ikka kindel? mis hinnaga saab?
muide enne viru hotelli remonti oli seal katusel 3m offset pann, siis läks see prügimäele.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 19:48, 12 Dets 2006

TarmoS kirjutas:oled ikka kindel? mis hinnaga saab?
Omahinnaga. :wink:

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas kain » 19:50, 12 Dets 2006

TarmoS kirjutas:3+ meetrise otsefookuse saab Tallinnast, Merge katuselt ??


See oli naljana mõeldud. Olen lihtsalt tähele pannud, et seal üks ülisuur täiesti kasutult vedeleb.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 19:52, 12 Dets 2006

kain kirjutas:See oli naljana mõeldud. Olen lihtsalt tähele pannud, et seal üks ülisuur täiesti kasutult vedeleb.


Kasutult? Suvel tehakse seal kiir-grilli ;)
Lihakänakas spinnaga katusel panni fookusesse ja sussitamine võib alata... ;)

iCE

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 20:48, 12 Dets 2006

Telli Peterburist 3,7m Supral offsett.
Arvan, et Narva piiripunkti lohistavad ära.
http://telerossltd.ru/index.html?level= ... m4&id=sm31
http://www.supral.ru/p0213.html

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 21:04, 12 Dets 2006

3,7m hinnakirjas pole. On 2,4m - 38 500 rubla...

Kasutaja avatar
onumutt
DigiTVfänn
Postitusi: 748
Liitunud: 12:48, 30 Sept 2003
Asukoht: Mulgimaa
    unknown unknown
On tänatud: 14 korda

PostitusPostitas onumutt » 22:07, 12 Dets 2006

Imelik, aga on 3700x 4005mm. :P

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 22:52, 12 Dets 2006

tigekala kirjutas:3,7m hinnakirjas pole. On 2,4m - 38 500 rubla...

Sellel suprali kodulehel on, aga ei saa aru, mis kuumaksetest nad räägivad - kas annavad järelmaksuga või rendivad vms? Ma arvan, et 3,7m jaemüügihind 204750 rubla (ca 92000 eek) on lõplik hind, mitte nagu tabeli päises tuuakse, et kuumakse :? Selle summa eest peab ikka päris tõsine fanaatik olema ;)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 103 külalist