FOORUMI REEGLID - LOE ENNE POSTITAMIST!!!

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

FOORUMI REEGLID - LOE ENNE POSTITAMIST!!!

PostitusPostitas admin » 21:23, 11 Jaan 2003

I. Üldine etikett
1. Meie foorumi keel on eesti keel, palun postita ainult korrektses eesti keeles. Sama postituse osana võib olla teemaga seotud võõrkeelne tekst koos viitega allikale. Meil on olemas ka rahvusvaheline sektsioon, kuhu saab postitada vene ja soome keeles.
2. Ära kasuta ebaviisakat kõnekeelt ja ära ründa verbaalselt teisi liikmeid nende rassi, poliitiliste vaadete ja soo pärast!
3. Ära leima teiste postitusi. Kui sa ei nõustu millegagi, siis palun väljenda oma arvamust mõõdukal ja tsiviliseeritud viisil.
4. Ära esita sama küsimust mitmes teemas korraga, vaid postita oma küsimus kõige sobivamasse foorumisse ning oota vastust. Kõik meie liikmed ei osale foorumis iga päev, vastamisel võib ette tulla viivitusi.
5. Ära postita tervet teemat SUURTE tähtedega.
6. Kui kasutad postituses tsitaate, värve, kirjastiile jne, veendu enne postitamist, et need oleks korrektselt vormistatud. Vajadusel kasuta *Eelvaate* nuppu.
7. Signatuuris võib olla maksimaalselt neli rida teksti kuid mitte rohkem kui 90 pixeli kõrguselt. Signatuuri sisu ei tohi olla eksitav ja peab jääma hea maitse piiridesse.
8. Kasuta Otsing... funktsiooni enne kui esitad küsimuse. Vastus sinu küsimusele võib olla juba varasemalt antud.
9. Samuti on soovitatav (turvalisuse huvides), et sa ei postitaks E-posti aadresse avatud foorumisse.
10. Privaatsõnumite avalikustamisele foorumis järgneb hoiatatus ja postituste kustutamine, tesitkordsel rikkumisel kasutajakonto kustutatakse hoiatamata.

II. Lingid ja reklaam
1. Tasulise reklaambanneri foorumis avaldamise soovi korral võta ühendust [email protected]

III. Keelatud vestlused ja manused
1. Meie foorumisse ei tohi postitada tele- ja raadioprogrammide ebaseaduslikku avamist võimaldavaid võtmeid(nii töötavaid kui ka kontrollimata), faile mis sisaldavad võtmeid, hex faile ja emulaatoreid milles on töötavad võtmed. Samuti ei tohi postitada linke nn. *piraatprogrammidele* ja programmide LITSENTSIVÕTME lahtimuukimist võimaldavatele tarkvaralistele vahenditele.
2. Meie foorumis ei tohi arutleda Eestis ametlikult levivate kanalioperaatorite kodeeringute ebaseaduslike avamise teemadel. Iga selline postitus eemaldatakse ja toob endaga kaasa ranged karistused.
3. Kaardijagamine, LUTT, KUDI jms. teemad on meie foorumis rangelt keelatud. See reegel on teie kaitseks, mitte meie.

IV. Kui soovid müüa või osta seadmeid
1. Hind on ostu-müügiteemas kohustuslik. Kui soovitakse tekitada oksjonit, peab müügiteemas olema toodud kaks hinda, ostakohe hind ja pakkumiste alghind. Ilma hinnata teemad lähevad hoiatamata kustutamisele ja kordamine toob kaasa karistused.
2. Keelatud on postitada ostu-müügifoorumisse linke teistele ostu-müügifoorumitele ja oksjoniportaalidele.
3. Nõutud on kauba asukoht maakonna täpsusega ja info selle kohta, kas toimub kauba saatmist või peab kaubale ise järgi minema.
4. Kaubamärgi omaniku õigusi rikkuv müügitegevus foorumis ei ole lubatud ning mistahes sellise võimaliku müügitegevusega seotud riisikot kannavad üksnes tehinguosalised ise.
5. Ära risusta teist ostu/müügi/vahetuse teemat asjasse mittepuutuvate kommentaaridega.
6. Oma ostu-müügiteemade tõstmine ehk nn. uppimine ei ole lubatud.
7. Kõik tehingud toimuvad ostja ja müüja omavahelisel kokkuleppel. Digi-tv.ee foorum ei võta endale mingit vastutust ostu-müügi tehinguga tekkivate probleemide korral.

V. Rämpsposti PM
1. Kui saad soovimatuid kirju või PM. milles keegi pakub midagi müüa, kaasaarvatud faile ja koode, siis teavita sellest kindlasti foorumi administraatoreid - sellist tegevust meil ei sallita.


Maksulise TV vaatamine ilma kehtiva vaatajakaardita on ebaseaduslik. Kõik failid ja tarkvarad mis siin foorumis saadaval, on mõeldud ainult teaduslikeks uuringuteks. Neid faile alla laadides ja kasutades, ning rakendades saadud kogemusi, tegutsed ainult omal riisikol. Digi-tv.ee foorum ei vastuta programmide ja muu tarkvara kasutamisel tekkivate kahjude eest.

Digi-tv.ee foorumi moderaatoritel on õigus igal ajal muuta ja kustutada postitusi mis ei vasta käesolevatele reeglitele. Moderaatorite õiguslikku käitumist kontrollivad administraatorid, nende otsus on lõplik ja edasikaebamisele ei kuulu.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist