levikom.ee

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas Henkka » 21:25, 30 Dets 2016

seeru kirjutas:Kui sa ise ei tea, mis siin ikka seletada.
Proua käest küsi, mitut erinevat kanalit ta üldse tavaliselt vaatab ja kui mugav on nende vahel laveerida, kas kasutab järelevaatamist ja nn salvestusteenust palju või vähe ja kuidas ta saateinfot vaatab ja kas kasutab paberkava võ midagi muud.
(ja muidugi uuri, kas tal on vana või uus menüü ja pult, kuigi see uus pult ongi naistele tehtud)
See mis võib meeldida kellegi naisele, pole küll mingi näitaja, et see peaks mulle meeldima.


Küsisin muidugi kohe järgi...
- vaatab kuni 10 erinevat kanalit (võibolla mõnikord ka rohkem)
- nende vahel "laveerida" pidi olema suht mugav
- kasutab pidevalt järelvaatamist (olen ka ise mõningaid asju nii järelvaatamises näinud, kuigi need on mul ka DM7020HD ketta peal samuti olemas)
- salvestusteenust kasutab hoolega
- paberkava ta ei kasuta
- menüü kohta ei oska ma midagi öelda, aga küllap see uus ikka on
- pult on muidugi see uus (väheste nuppudega, isegi mina saan hakkama :mrgreen: )

ning kokkuvõttes võin öelda et ta on päris rahul Telia IPTV teenusega ning kasutab seda aktiivselt...
Minu DM7020HD pakutavat valikut ei taha ta kohe kuidagi omaks võtta.
Minuga on jälle vastupidi, ma ei taha seda Telia IPTV värki. Eelistan enda DM7020HD ja DM 8000.
Maitseasi... ja on väga hea kui mõlema maitse jaoks on lahendus olemas.
Meie oleme rahul.

Ja veel üks pisiasi... Telia IPTV programme ma ei oska salvestada enda Dreamboxidega. Kõike muud saan suht-koht mingil moel salvestada.
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas sanders » 21:52, 30 Dets 2016

Meil ka nii nagu Henkkal, naine vaatab Telia IPTV-d, mina kasutan satiboxi. Kusjuures Telia lihtne pult on tema eriline lemmik, teiste seadmete puldid ajavad segadusse ja siis oli jama majas kui mul kogemata satibox käima jäi. Õnneks on telekas nii tark, et lülitub ise Arrise peale kui viimane sisse lülitada, nii et seda probleemi enam pole :D

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas Scott » 05:01, 31 Dets 2016

indrekp kirjutas:Sarkasm kohatu, nn Eesti Telefoni "pärandus" oli kalli raha eest ostetud analoog shitt mis tuli uuesti üles ehitada. Tänaseks on vaid mõni traadijupp sellest veel järel.

Sarkasm on osaliselt omal kohal, sest turg oli juba sisse töötatud, polnud vaja hakata kaableid nullist planeerima, kooskõlastama ega maha panema. Ainult vana välja ja uus asemele. Oleks praegu iga külakese nurgas valguskaabel, kui vene ajast oleks korralik kaablikanalisatsioon igasse kohta välja ehitatud.

indrpo
Entusiast
Postitusi: 210
Liitunud: 02:00, 22 Jaan 2006
    Windows 10 Chrome
On tänatud: 16 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas indrpo » 09:10, 31 Dets 2016

hania kirjutas:kuule sina indrekp käi oma teliat kiitmas hinnavaatluses palun jäta vähemalt see foorum oma telia kiidulauluga rahule :smile32

Telia ei puutu ju üldse teemasse, pole sellest sõnagi maininud?
Mängu tuleks see siis kui oleks millegagi võrrelda, need pildikesed uudisnupu all kus levikom TV räägivad enda eest.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 949
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    Android Chrome
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 39 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas arkoko » 10:12, 31 Dets 2016

Scott kirjutas:Sarkasm on osaliselt omal kohal, sest turg oli juba sisse töötatud, polnud vaja hakata kaableid nullist planeerima, kooskõlastama ega maha panema
See pole ka päris tõde. Nii palju kui mina tean, OTA staatuses oleval ettevõtel on kohustus oma liine ja trasse teiste operaatoriga jagada. OTA - olulise turujõuga asutus.
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas Scott » 11:02, 31 Dets 2016

arkoko kirjutas:See pole ka päris tõde. Nii palju kui mina tean, OTA staatuses oleval ettevõtel on kohustus oma liine ja trasse teiste operaatoriga jagada. OTA - olulise turujõuga asutus.

Mu vastuse mõttes eelkõnelejatele polnud OTAga ega teiste ettevõtetega kaablite jagamisega mingit pistmist.

Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 949
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 39 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas arkoko » 15:52, 31 Dets 2016

Scott kirjutas:Mu vastuse mõttes eelkõnelejatele polnud OTAga ega teiste ettevõtetega kaablite jagamisega mingit pistmist.
Oli ikka küll, sest vihjates sarkasmi õigustusele ja sellele, et
Scott kirjutas:polnud vaja hakata kaableid nullist planeerima, kooskõlastama ega maha panema
oli mõeldud eelkõige Eesti Telefoni ja selle järeltulijaid. Ja eelmainitu OTA staatusest tulenevalt uued tulijad ja tegijad tahtmise juures said olemasolevat kaabelvõrku (vaske) ära kasutades turgu "solkima" küll tulla. See, et mõned neist fix-telefoni turul hakkama ei saanud ja oma ärid kinni panid on juba teine jutt ;) Ma ei tea täpselt, aga optika kiu jagamise kohustust Telial vist ei ole. Või on?
Sideturg on juba ammu avatud olnud. Nüüd on sama ka enegria turul ja igaühel on võimalik kokku lugeda mitu elektri müüjaid meil tekkinud on, kus kõik kasutavad ära Eesti Energia poolt välja ehitatud võrku.
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 936
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    Android Chrome
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas Radionov » 18:46, 11 Dets 2018

Levikom maadleb maksu õlaga, allikas arileht.ee:
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/le ... d=84722073

Eesti üks suuremaid IT-äritaristuteenuste ja -lahenduste pakkujaid Levikom on sattunud võlgadesse, kuid loodab lisainvestorite abil ettevõttele uue hingamise anda.

Ettevõtte juhatuse esimees Peep Põldsamm ütles, et maksuvõlg maksu-ja tolliamet ees on suurusjärgus 200 000 eurot, kirjutab ERR Uudised.
Krediidiinfo andmeil ulatub maksuvõlg 260 000 euroni.

Firma väitel on võlgade põhjuseks liiga suur liitumisavalduste arv, mille menetlemiseks pole ettevõttel piisavalt vahendeid. Põldsamm ütles, et kõik võlad saavad tasutud.

Levikom on ligi saja inimesega töötav ettevõte, mis pakub ülikiire internetiga seotuid lahendusi, üleriigilise juhtmeta lairibavõrgu VirtuaalFiiberTM baasil. Lisaks kuulub ettevõttele avalike asjade internet NORA.

Teisipäeva pärastlõunal oli Levikomi koduleheküljel seejuures märge, et lehekülg on ajutiselt suletud.

Põldsammi sõnul ägab Levikom väga suure turunõudluse käes. "Kui me kaks aastat tagasi tulime turule, siis me ei osanud uneski ette näha, et see nõudlus on niivõrd palju rahuldamata," lausus ta.
DVB-S(2):13E;9E;5E;1W;5W@0,9m+19,2E;23,5E;28,2E;36E@1,1m
DVB-T: toaantenn
DM8000HD, Experimental (opendreambox 2.0)+ 2TB HDD +
Xbox One + Nvidia Shield pro + LG OLED77CX3LA + LG 70LB650v

Kasutaja avatar
red007
Entusiast
Postitusi: 193
Liitunud: 16:57, 10 Aug 2014
Asukoht: Soopõhja
    Macintosh Safari
On tänanud: 34 korda
On tänatud: 10 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas red007 » 01:53, 12 Dets 2018

Eimidagi uut siin päikese all...ootasin mingit sellist pauku antud ettevõttelt isegi varem :D
HD51+30W,27.5W,0.8W,4.8E,13E,19.2E,23.5E,28.2E,36E

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas satik » 23:28, 12 Dets 2018

Samas, maksuvõlg on ajatatud, seega tõsist probleemi pole enne kui graafikust hälbitakse. Muidugi on kahetsusväärne et see maksuvõlg on sedavõrd suureks kasvanud. Nendest võib ka aru saada - kuna põhimõtteliselt on klientide arv Eestis lõplik, siis ei ole kasulik liituda soovijat ukse taha visata, sest kui tõesti saadakse klient liita võrku, seda enam pole ukse taga ootamas ning loota et klient on täna nii tark et teeb vahet mingi F4G'l ja traadita püsiühendusel, ilmselgelt ei tasu.

Kasutaja avatar
alo76
Edasijõudnu
Postitusi: 26
Liitunud: 16:05, 11 Juun 2010
Asukoht: Tartu
    Windows 7 Chrome

Re: levikom.ee

PostitusPostitas alo76 » 10:18, 13 Dets 2018

Üle aasta aja ootasin Levikomi liitumise järjekorras.
Kogematta komistasin Skylive firma otsa ja nädalaga oli liitumine olemas.
Tehnoloogia neil sama.
VU+Duo 4K SE, VU+Uno, VU+Zero, 3xVU Zero 4K, DiseqC EMP-Centauri 16/1, [T90: 12W; 5W; 4W; 0.8W; Octo4.8E; 9E; Twin13E; 16E; Twin19.2E; 23.5E, 28.2E; 31,5E; 36E], Orange PI Plus H3 + 2xOmnikey1021

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas satik » 10:47, 13 Dets 2018

Mõnes piirkonnas on Skylive oma tegevuse praktiliselt üldse lõpetanud. Rääkisin mõni nädal tagasi nende endise esindajaga, isegi kontor on suletud. Ma ise proovisin samuti kord Skylive kundeks minna, ei tulnud välja. Poolteist kuud oli pärast esimest kontakti vaikus, siis tuli esiteks et piirkonnas levi ei ole, siis sooviti detailset infot minu enda ja pere kohta, kolmandaks tuli segasevõitu kiri mis andis mõista et neil pole enam tehnikuid.
Muidugi ei olnud neil enam tehnikuid, sest see kes piirkonnas tegeles, läks üle Levikomi. Mul vedas, minu Levikomi liitumine jäi aega kus veel polnud K2 ja TV3 luku taga, seetõttu sain kahe päevaga LK liitumise tehtud.

Levikomi tekkinud probleem käibevahendite sobimatu jaotamisega ongi tulenev just äkki massiliselt telepilti soovinute kasvust põhiliselt. Kuna nad ei taha nende poole pöördunud klienti loovutada, siis proovivad nad ta igal juhul oma võrku saada - selleks siis kulutatakse maksudele määratud raha hoopis kliendibaasi kasvuks. Nad teadsid/teavad et kui nad ära ütlevad, siis rohkem see klient neid ei oota.

Kasutaja avatar
jbl123
DigiTVfänn
Postitusi: 564
Liitunud: 22:21, 04 Mär 2022
    Macintosh Safari
On tänanud: 130 korda
On tänatud: 13 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas jbl123 » 23:57, 23 Nov 2022

DAB+ peab tulema FM asemele. Soola sisse oma FM raadio. ERR SD kanalid kinni panna DVB-T

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist