levikom.ee

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
Noizemaker
Entusiast
Postitusi: 448
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Raplamaa
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 1 kord

levikom.ee

PostitusPostitas Noizemaker » 16:53, 29 Dets 2016

Tere!

Oskab keegi anda ehk siin tagasisidet sellise teenusepakkuja kohta, et kuidas asi toimib, läbi mille käib ühendus ja muud sellist.

Tänan!
1w 5e 9e 13e 19,2e 23,5e 28,2e 36e

et siis Elisa DVB-T ;)

indrpo
Entusiast
Postitusi: 210
Liitunud: 02:00, 22 Jaan 2006
    Windows 10 Chrome
On tänatud: 16 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas indrpo » 17:42, 29 Dets 2016

Õhu kaudu Mikrotik vms. 5Ghz raadiolingid lähimast mobiili tugijaamast.
Kasutajakogemusi pole veel kuulnud, kuigi võiks ju kasutajaid olla.

Nende nimi on siiani muutunud pea iga 6-12 kuu tagant, oli siis radionet või unity või kõige alguses mingi maanet vms.
Tol hetkel olid mingid juustumad seadmed ja väiksemad kiirused. Kui prooviaeg kulutusi kaasa ei too, siis tasub proovida. Kallihinnalisi seadmete oste või siduvaid lepinguid antud juhul ei soovitaks kuna toimiv tulemus sõltub nii palju kohalikust olukorrast.

Kasutaja avatar
Noizemaker
Entusiast
Postitusi: 448
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Raplamaa
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 1 kord

Re: levikom.ee

PostitusPostitas Noizemaker » 18:03, 29 Dets 2016

Ok. Tänud!

Tiku seadmed peaks iseenesest head olema suht. Vähemalt endal on kasutuses SXT pannid 5ghz peal ja 3 km kaugusele netti üle õhu tuleb kui siidi :) ofc tegemist on otsenähtavusega. Lisaks kasutusel ka tikkude ruuterid ja muu mant. Seega tikkudega enamvähem suht kodus :)

Aga jah kuidas muu on siis.... :)
1w 5e 9e 13e 19,2e 23,5e 28,2e 36e

et siis Elisa DVB-T ;)

Kasutaja avatar
seeru
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 02:00, 05 Nov 2007
    Windows XP Firefox
On tänatud: 2 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas seeru » 18:03, 29 Dets 2016

Kui keegi tarbib levikomi teenust, sooviks ka muljeid.
Nimevahetust iseenesest pole väga mõtet ette heita. Kas mõni veel mäletab, mitu nime on Eest Telefonil olnud või teab, mis nimi sealt juba järgmisena paistma hakkab.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 949
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 39 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas arkoko » 00:22, 30 Dets 2016

Mäletab küll. Aga oluline on siiski teada mis nimevahetuse taga on. Kas omaniku vahetus, teenusportfelli muudatused ... Mis on siin põhjuseks?
Siin on selle kontori eelmise nimega teema :)

Ma isegi pidasin hinnaläbirääkimisi nendega, aga sinna see jäi, võtsin Telia Fix4G :wink:
Viimati muutis arkoko, 13:55, 30 Dets 2016, muudetud 1 kord kokku.
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

Kasutaja avatar
seeru
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 02:00, 05 Nov 2007
    Windows XP Firefox
On tänatud: 2 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas seeru » 02:57, 30 Dets 2016

Mind pigem ei huvita seadmete hind vaid rohkem see, et kas neid on mugav kasutada (menüü ja pult) ja TV pildi kvaliteet.
TV osa ainult huvitabki tegelikult, et kas see üldse tuleb mingi alternatiivina kõne alla Telia poolt pakutavale.

Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 949
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 39 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas arkoko » 10:48, 30 Dets 2016

OK, siis hoopis teine äärmus. :) Mind huvitas tegelikult ainult internet ja avatud pordid.
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

Kasutaja avatar
red007
Entusiast
Postitusi: 193
Liitunud: 16:57, 10 Aug 2014
Asukoht: Soopõhja
    Macintosh Safari
On tänanud: 34 korda
On tänatud: 10 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas red007 » 15:56, 30 Dets 2016

Räägin mida kuulnud nendest nimevahetustest. Väidetavalt nende taga on korduvad petuskeemid kuidas ostetakse kokku pisemaid teenusepakkujaid ja siis jäetakse neile kokkulepitud ostuhind maksmata ning skeemitatakse kuidagi teise juriidilise keha alla asjad vahepeal. Kui vaeseke kellel kott pähe tõmmati üritab lepingust taganeda on üldiselt hilja ja pole ka varasid mida võtta sest see kellele müüs on vahepeal kõigest ilma jäänud. Teadaolevalt pääses nende käest napilt endine virumaal tegutsenud teenusepakkuja Igorexa OÜ ja Viru Telecom kes peale lepingust taganemist lõpetas netiteenuse pakkumise ning andis mingil põhjusel kogu võrgu ja asjad üle Andigo OÜ'le.
Kas ka siin mingi skeem v keegi kellegil midagi lohku tõmbas ei oska õelda sest teadaolevalt kaebused seni puuduvad. See Unity ja Igorexa juhtum oli lausa meedias ja mitu artiklit kirjutati sellest suvel.

Teadaolevalt käivad nüüd igorexa omanikud ja nüüdne levikomi seltskond kohut ning mis välja tuleb ei selgu ilmselt lähiajal (vaevalt ka avalikkus sellest kuuleb). Levikomi mehed vist väitsid, et võrk on nende kuigi nad ei ole ostuhinda tasunud ja Igorexa poolt siis taganeti lepingust ametlikult kuid levikomi omad hakkasid seejärel vist kohtu kaudu midagi nõudma ja väitma, et võrk on siiski nende. Oletada võib, et nimevahetused jms juriidiliste kehade skeemitamised on tagala kindlustamiseks mõlemal osapoolel vältimaks halvima juhtumist negatiivse kohtuotsuse korral.
Minule teadaolevalt oli Unitcomil (nüüdne levikom) lisaks Igorexale veel 3 või 4 sarnast vaidlusalust ostu/ühinemise protsessi kus osteti pisem teenusepakkuja kuid kokkulepitud ostuhinda ei tasutud täielikult või üldse mitte (täpselt ei tea neid asju keegi). Midagi kindlat siinkohal pole kuid kõrvaltvaatajana jääb kangesti mulje, et kuna selliseid juhtumeid nii palju siis lihtsalt petavad teistelt toimivaid ärisid välja. Kindlalt mäletan, et üks kellel sarnane vaidlus unitcomiga müügi järel tekkis oli Uptime Systems OÜ. Mis puudutab Radioneti nimesse siis see ei olnud nende endine nimi vaid Radionet vist oli kunagi üksi esimesi kelle nad ostsid kuid kes seda täpselt enam mäletab...

Ütleks siia lõppu, et pole aimugi kes nendes tehingutes valge või must kuid normaalne selline pidev nimevahetus ei ole.

Netiteenuse kohalt pead kindlama huvi korral ilmselt ise proovima sest see raadiovõrgu puhul piirkonniti väga erinev (linnades 5ghz täis a külavahel muretu). Mingi kisa nende kohta hv foorumis oli kunagi, et iptv teenus olla pidevalt probleemne...
HD51+30W,27.5W,0.8W,4.8E,13E,19.2E,23.5E,28.2E,36E

Kasutaja avatar
seeru
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 02:00, 05 Nov 2007
    Windows XP Firefox
On tänatud: 2 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas seeru » 16:40, 30 Dets 2016

Njah.
Ega selle peale esialgu polegi midagi muud öelda, et ega neil lihtne ei ole, kes riigilt kogu Eestit katvat võrku päranduseks ei saanud.

indrpo
Entusiast
Postitusi: 210
Liitunud: 02:00, 22 Jaan 2006
    Windows 10 Chrome
On tänatud: 16 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas indrpo » 18:59, 30 Dets 2016

seeru kirjutas:Njah.
Ega selle peale esialgu polegi midagi muud öelda, et ega neil lihtne ei ole, kes riigilt kogu Eestit katvat võrku päranduseks ei saanud.

Sarkasm kohatu, nn Eesti Telefoni "pärandus" oli kalli raha eest ostetud analoog shitt mis tuli uuesti üles ehitada. Tänaseks on vaid mõni traadijupp sellest veel järel.
Seega levikomi (ja misiganes äriettevõtte) shansid on samad, ehitada laenuga/investeerimisega lihtsalt võrk või teha nii nagu tehakse, jupp siia jupp sinna.

Isiklikult tarbiks heameelega kui üle lingi mõistliku hinnaga 100/100 tuleks, mõned HD boksid toimiks. Kasutuses pole ju väga vahet kui internet on lihtsalt internet ja telestriim on telestriim.

Kasutaja avatar
hania
Entusiast
Postitusi: 345
Liitunud: 14:37, 27 Juul 2003
Asukoht: Võru
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 6 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas hania » 19:09, 30 Dets 2016

kuule sina indrekp käi oma teliat kiitmas hinnavaatluses palun jäta vähemalt see foorum oma telia kiidulauluga rahule :smile32

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas Henkka » 20:25, 30 Dets 2016

hania kirjutas:kuule sina indrekp käi oma teliat kiitmas hinnavaatluses palun jäta vähemalt see foorum oma telia kiidulauluga rahule :smile32


Minu IMHO suhteliselt erapooletu arvamus Telia kaabelteenuse (ehk juhtmete kaudu saabuva teenuse kohta)....ise kasutan ainult interneti ühendust nii laptopi WiFi ühendamiseks kui ka muuks vajaduseks, meil on korteris meie kortermajas Jüris ostetud normaalse hinnaga saadav 50/50 ühendus (ja see töötab peaaegu 50/50, olen testinud) , saaksin osta ka 300/300 , aga ei taha nii palju raha maksta (Milleks???).
Trikk siis selles et optika tuleb kortermaja keldrisse ja sealt edasi jookseb tavaline LAN CAT6 ühendus.Meie korteris olev ruuter jagab sissetuleva signaali korteri LAN kaablitesse ja tekitab ka WiFi võrgu.
Mina olen väga rahul...Kõik töötab kenasti ning ma ei mäletagi, millal miski ühenduse jama oli...
Mina siis oma laptopiga WiFi kaudu Interneti küljes, proua on enda laptopiga samuti WiFi võrgus, samal ajal vahib enda televisiooniprogramme Telia IPTV kaudu (ta ei taha kohe kuidagi minu Dreamboxe kasutada...) ning meie peres on kõik väga rahul.
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
seeru
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 02:00, 05 Nov 2007
    Windows XP Firefox
On tänatud: 2 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas seeru » 20:39, 30 Dets 2016

Nett ongi neil hea. Aga nende pragune TV kontseptsioon ei vasta enam minu maitsele ja mõningate telia tegelinskite ülbamine selle teema ümber, kui julged kitsaskohale näpuga näidata ka asja kuidagi paremaks ei tee.
Uurin lihtsalt alternatiive ja sarkasmiga pole midagi pistmist, ei pea telia tegelased ennast sellepärast erinevates foorumites lillaks vihastama.
Viimati muutis seeru, 20:51, 30 Dets 2016, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas Henkka » 20:50, 30 Dets 2016

seeru kirjutas:Nett ongi neil hea. Aga nende pragune TV kontseptsioon ei vasta enam minu maitsele.
Uurin lihtsalt alternatiive ja sarkasmiga pole midagi pistmist, ei pea telia tegelased ennast sellepärast erinevates foorumites lillaks vihastama.


Lasen enda proual homme kah seda juttu lugeda, ise ei oska ma midagi arvata :twisted:
Miskene see Telia IPTV TV kontseptsioon siis peaks olema???
Vabandust , ma ise tõesti ei vahi üldse Telia IPTV pakutavat, mul on ka tavaantenniDTV ja SAT TV vägagi olemas (vaadake allkirja...)
Ning Telia tegelane ei ole ma kohe miskil moel (kuigi tulevikus võiksin olla, kui nad mulle väärikat palka pakuksid... :mrgreen: )
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
seeru
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 02:00, 05 Nov 2007
    Windows XP Firefox
On tänatud: 2 korda

Re: levikom.ee

PostitusPostitas seeru » 20:56, 30 Dets 2016

Kui sa ise ei tea, mis siin ikka seletada.
Proua käest küsi, mitut erinevat kanalit ta üldse tavaliselt vaatab ja kui mugav on nende vahel laveerida, kas kasutab järelevaatamist ja nn salvestusteenust palju või vähe ja kuidas ta saateinfot vaatab ja kas kasutab paberkava võ midagi muud.
(ja muidugi uuri, kas tal on vana või uus menüü ja pult, kuigi see uus pult ongi naistele tehtud)
See mis võib meeldida kellegi naisele, pole küll mingi näitaja, et see peaks mulle meeldima.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist