Viasati raamatupidamine

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
Plinn
Entusiast
Postitusi: 377
Liitunud: 02:00, 08 Nov 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänatud: 18 korda

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas Plinn » 14:55, 26 Mär 2008

tigekala kirjutas:Kuulge põrsad, mul selline küsimus:
Kui Viasat saadab arve ntx 100le kroonile või ükskõik, mis summas, mis on väiksem kuumaksest, kas siis ka vaidlustate arve? :wink:

Ja kui üldse arvet ei saa siis ei maksa üldse?! Pilt
Vaidlustan küll ja olen seda ka teinud.
Viasati klient küll pole, kuid on lepingulisi/rahalisi suhteid mõnede teiste võrguettevõtetega.
Tervitused trumpistadele ja muudele kodumaistele Kremli käpikutele: https://www.youtube.com/watch?v=EPZ8hdxc9UI&app=desktop

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas valgekotkas » 08:59, 27 Mär 2008

nisuunn kirjutas:ehk siis tulenevalt võlaõigusseadusest- kui mulle esitatakse arve, mis on tavapärase 100 EEK asemel 10000 EEK-i, siis see kuulub vaikimisi maksmisele ja hilisemale vaidlustamisele. Kuulge rumalukesed - päris nii see ka ikka ei ole. Kui sa sellele arvele ei reageeri kuidagi, siis on iseasi. Kui aga teatad veast, siis see arve EI KUULU maksmisele selles vormis ja sellel ajal. Arves korrektuuride tegemine on arve esitaja kohus, mitte maksja vabadus.

Lihtsatest asjadest võiks aru saada.

Bljääd

kui teatad maksetähtaja jooksul suuremast arvest ja jõuad kokkuleppele uue arve esitamises mille maksetähtaeg on kas pikem või mille jõuad tasuda maksetähtajal on kõik ok - kui ei saa kokkuleppele või ei saa näiteks kontakti siis maksad selle arve ära osas mis on sinu kohustus (näiteks arve oli 25 000 aga tegelikult pidid maksma 279) ehk maksad 279.- ja maksekorraldusele märgid 25000.- lise arve rekvisiidid ... sellisel moel toimides oled täitnud enda poolt võetud kohustused ja kohtuteed ette võttes ei ole sa millegi vastu eksinud ... külma kõhuga tasumatta jättes oled kohtus ka ise samasugune rikkuja nagu teenusepakkuja ja kohus saadab mõlemad kukele - klaarige ise :lol:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas satik » 21:19, 27 Mär 2008

Igasuguse arve eelduseks on mingi kokkulepe tehingust, teenuseosutamisest vms. Seega Viasati puhul on eelduseks teenuse hinnakiri, mis siis poolte kokkuleppel on aluseks arve esitamisele. Kuutasupõhised teenused on reeglina ühesuguse summaga.
Kohtusse minnes ei ole kuutasupõhise teenuse tellija mingi rikkuja kui ta ei nõustu maksma kokkuleppevälist summat, olgu see siis 10.- või 15000.- Kui makstakse vähem kui kokkulepitud siis jah on kokkulepe rikutud. Sama kehtib ka muideks vastupidi - põhjendamatud arvete teenusepakkuja poolsed suurendamised on samuti kokkuleppe rikkumised - kusjuures korduvad rikkumised nagu on selgunud. Kui teenusepakkuja esitab arve väiksemas mahus kui kokkulepe ette nägi siis arve esitaja peab selgitama vähendamise põhjuse ning summa mille ulatuses arvet vähendatakse (põhjuseks rikked, teh. probleemid vms.).
tigekala aga võiks natuke tagasihoidlikum olla oma suhtumise väljanäitamises kaasfoorumlaste suhtes. Et tegu avaliku foorumiga siis on halvustav, mõnitav suhtumine lubamatu ning sarnane käitumine jõuavad kohtulahenditeni ka Eestis. Isikud igas foorumis on personaalselt tuvastatavad ning seega ollakse vaid näiliselt anonüümsed.
Siit soovitus - kui tahad arendada teemat loomakasvatuse suunal siis kasuta sobivat foorumit. Teiste teemadesse end välja elama tulla aga pole kohane.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14523
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 145 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas tigekala » 21:22, 27 Mär 2008

Heh...
Sa põrsas, ikka aru ei saa, et "KANG" millega Su pilt välja lülitatakse on Viasati käes? :lol:
S.t. et kohtusse minnes kaotad oma advokaaditasud kui ka kogu protsessi...
Kui ei maksa või maksad vähem, Viasatile. Ükskõik siis, mis põhjusel.
Oli kartul otsas või mitte... See Viasatti üldsegi ei huvita. :lol:
Kuna Sul pole lihtsalt niipalju raha, et palgata võrdväärsed advokaadid Viasatiga.
Viimati muutis tigekala, 21:28, 27 Mär 2008, muudetud 1 kord kokku.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas satik » 21:27, 27 Mär 2008

Kellelgi pole põhjust peale minu pilti välja lülitada, seega asjatu möla. Ära mine isiklikuks.
Oma eelmise posti jälgedes - küll põrsas pori leiab, edu selles!

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14523
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 145 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas tigekala » 21:32, 27 Mär 2008

satik kirjutas:Kellelgi pole põhjust peale minu pilti välja lülitada...
Kui korralikult maksad... Siis tõesti poleks seda teemat vaja olnud avada, kuna ajad ise
satik kirjutas:asjatut möla.
Sulle ju tehti selgeks - On vaja maksta lepingu järgi. Sa sellest ise aru ei saanud?
S.t. et Sul oli vaja avada see teema, et Sulle kõik puust ja punaselt ette tehtaks?
Viimati muutis tigekala, 21:41, 27 Mär 2008, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas satik » 21:39, 27 Mär 2008

Korralikult maksmine polnud tõesti teema algatamise põhjuseks. Selleks sai Viasati poolne kokkuleppe rikkumine (mis iganes põhjusel).

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14523
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 145 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas tigekala » 21:41, 27 Mär 2008

Tra, ma ei või... Pilt
Kui mul on leping ikkagi 279.- peale, siis saatku Viasat või milli peale või tsuktsi keelseid arveid, mina maksan ikkagi 279.-... ja olen õige mees!
Aga sina oled alaarenenud, kuna ei oska oma lepingut lugeda. Enda väljaelamiseks, poleks seda teemat algatada küll vaja olnud!
Viimati muutis tigekala, 21:43, 27 Mär 2008, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
nisuunn
Edasijõudnu
Postitusi: 36
Liitunud: 02:00, 10 Dets 2006
    unknown unknown

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas nisuunn » 21:42, 27 Mär 2008

Tigekala, ütlen otse: ära mölise nii palju. Söö kartulit ja joo viina. Pane naist. Aga ära krt sõima siin korralikke ilmakodanikke.

Terv

Nisu Unn

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14523
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 145 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas tigekala » 21:45, 27 Mär 2008

nisuunn kirjutas:Aga ära krt sõima siin korralikke ilmakodanikke.
Need korralikud ilmakodanikud, on alaarenenud, kes ei oska lugeda oma lepinguid.
Ja kõige hullem on see, et korralikele ilmakodanikele, tehakse puust ja punaselt ette,
et loll saab kirikus kah peksa!
Viimati muutis tigekala, 21:49, 27 Mär 2008, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas satik » 21:49, 27 Mär 2008

Ma ei kahelnud oma arusaamisvõimes hetkekski, soovisin vaid teada probleemi ulatust.
Teinekord loe teema esimene post ka läbi, võibolla säästad siis oma poriga ülekallamisest. Arengupeetuse ja meheks olemise teema võib sulle ju põnev olla aga veelkord - see siin on digitv foorum. Pärast 3k poste võiks sellest arenenud inimene (ka mees) aru saada.

Kasutaja avatar
nisuunn
Edasijõudnu
Postitusi: 36
Liitunud: 02:00, 10 Dets 2006
    unknown unknown

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas nisuunn » 21:51, 27 Mär 2008

Tigekala, arve on dokument. Siin kehtivad teatavad kokkulepped.

Ma võin sulle anda oma kontonumbri. Põruta sinna peale ka nagu õige mees. Ma annan sulle jaapanikeelse 10000000000 arvuga dokumendi vastu. Las su raamatupidamine töötleb siis.

Ei ole raske aru saada. Mõned kokkuleppelised asjad sulle seedimiseks. Ära mängi lolli ja kiida siin Viasati raamatupidamist.

Muideks liikluses kehtib parema käe reegel. Kui ei ole teisiti näidatud, siis on maksimaalne lubatud kiirus 90 km/h. Raamatupidamises eestisiseselt kehtib eesti keel. Lepingud on solmitud mitmepoolsena, st ka VIASATil on kohustus (mitte vabadus). Raha maksmise alus on esitatud arve, on see makse siis perioodiline voi mitte. Ja see peab olema korrektne.

Suudad sa sellest ARU saada?

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14523
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 145 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas tigekala » 21:54, 27 Mär 2008

satik kirjutas:Niisiis, kellel on silma jäänud lepingust erinevaid arveid andke siia märku.
tigekala kirjutas:Tra, ma ei või... Pilt
Kui mul on leping ikkagi 279.- peale, siis saatku Viasat või milli peale või tsuktsi keelseid arveid, mina maksan ikkagi 279.-... ja olen õige mees!
IKKA EI SAANUD ARU VÕI? Kaheksal lehel lolli pläma ajada...Pilt
Ja mitte mina ei kiida Viasati raamatupidamist, vaid teie otsite mingeid nippe, et mitte maksa... Samas aru saamata, et "KANG" on Viasati käes...
Viimati muutis tigekala, 21:57, 27 Mär 2008, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas valgekotkas » 21:56, 27 Mär 2008

valgekotkas kirjutas:kui teatad maksetähtaja jooksul suuremast arvest ja jõuad kokkuleppele uue arve esitamises mille maksetähtaeg on kas pikem või mille jõuad tasuda maksetähtajal on kõik ok - kui ei saa kokkuleppele või ei saa näiteks kontakti siis maksad selle arve ära osas mis on sinu kohustus (näiteks arve oli 25 000 aga tegelikult pidid maksma 279) ehk maksad 279.- ja maksekorraldusele märgid 25000.- lise arve rekvisiidid ... sellisel moel toimides oled täitnud enda poolt võetud kohustused ja kohtuteed ette võttes ei ole sa millegi vastu eksinud ... külma kõhuga tasumatta jättes oled kohtus ka ise samasugune rikkuja nagu teenusepakkuja ja kohus saadab mõlemad kukele - klaarige ise :lol:


seda juttu kinnitasid täielikult täna kaks tuttavat juristi nii, et kellel vastavat haridust pole ette näidata siis vaielge kohtus :lol: - teie mittemaksmine ja valesti vormistatud arve on kaks eraldi kaasust :wink:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
nisuunn
Edasijõudnu
Postitusi: 36
Liitunud: 02:00, 10 Dets 2006
    unknown unknown

Re: Viasati raamatupidamine

PostitusPostitas nisuunn » 21:58, 27 Mär 2008

mis summa maksad sa siis kui sul on ilma maksepiirita otsekorraldusleping? Mugavusest on neid palju ja lollusest on paljudel piirid seadmata, sest usutakse aususesse...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 34 külalist