Seadmete häälestus, kes teeks teenusena?

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Seadmete häälestus, kes teeks teenusena?

PostitusPostitas antonio1 » 12:14, 02 Nov 2013

elit kirjutas:Arvan, et GM Spark Triplex ei jääks "kõhnaks", peaks uut ringi alustama enigma2 (e2) pealepanekuga, nagu soovitas tigekala. See annaks uusi võimalusi.
Uuri veelkord teemat "Golden Media tuunerid" alates lk. 7, kus boksi omanikud jägavad kogemusi.

Põgusalt olen sirvinud toda teemat. Siiski on nii sealt, kui sparkfans.net foorumist jäänud mulje, et E2 on probleemsem selle tuuneriga(?). Spark pidi ka igasuguseid asju olema võimeline tegema. Kui keegi viitsib, võiks lollile selgitada võimalusi Spark vs E2. Ma enamvähem aiman pointi, kuid selle teemaga mul igasugune kogemus ja kokkupuude puudub, huvi on!


elit kirjutas:Kuna boksi kasutamine on Sul alles algfaasis ja nimekirjad vist veel korrigeerimata, siis pole mingi katastroof, kui loed teenused uuesti sisse juba e2 olemasolul. Siis saad kasutada ka e2 koostööks mõeldud vahendeid (editore jm.).

Sparkil on menüüs nupuke, mis võimaldab bootida E2, ma seda veel torkinud pole, seega ei tea, mis juhtuma hakkab. Kanalite sisselugemine on küllaltki tüütu, kas pole võimalust saada kuidagi Sparki backupist kätte kanalilistid ja Favorites (ühe paarikümnest kanalist koosneva tegin telekapuldiga), ning paigutada need E2 vajalikku kohta?
Kuna see boks on dualboot, siis kas saan õigesti aru, et E2 on juba seal sees olemas, ning olles viimase käivitanud ei kao Spark oma seadete ja asjadega kuhugi? Hiljem saab siis lihtsalt nupukombinatsiooni all hoides valida kumma süsteemiga üles buudib?

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1678
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 19 korda

Re: Seadmete häälestus, kes teeks teenusena?

PostitusPostitas kokku123 » 13:30, 02 Nov 2013

HDMU E2 image töötab suht kenasti, probleeme tekitavad pigem mingid kahtlase väärtusega pluginad. Media player kui selline, on kh siiski veel vähe kehvem kui Sparkil. Maha mängib aga kerimisvõimalus kui selline puudub.

Samas Spark toimib kh kenasti, saab kanalid lahti kui soovi jne. Vaid see krdi kanalilisti haldus mulle ei meeldi. Parajalt segane.

Kuna ma ise üle võrgu ei vahi neid meediafaile vaid tõstan boxi küljes olevale kettale, siis mängib vabalt maha ka 1080p ja tiitrid ilmuvad alla õigel ajal.
Spark suudab tiitreid ka siis kuvada, kui lihtsalt filmiga samasse kausta toppida ja sama nimi anda. HDMU tahab, et tiitrid oleks faili sisse muxitud.

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Seadmete häälestus, kes teeks teenusena?

PostitusPostitas antonio1 » 13:13, 03 Nov 2013

Üritasin boksile HDMU_11607_E2_spark7162_211_git_5568_nodebug_mix_Flash.zip imaget ´allpool oleva õpetuse kohaselt peale lasta. Kuni kuuenda punktini on kõik ok, siis kuvatakse mulle U LD asemel T TO . T on pidevalt ees, TO kiri jääb vilkuma midagi edasi ei juhtu. Pulgaga arvatavalt siiski suhtlus toimub, kuna punane tuluke seal põlema süttib.

1.Make sure [C:/engima2] is exist, if not, please create this folder.
2.copy [uImage] and [e2jffs2.img] to [C:/engima2]
3.Connect USB stick to STB
4.Keep Pressing [OK] Button in Front Panel, then power on STB.
5.After 5 seconds, you will see [Forc] in LED, release [OK] button, then press down button > you will see [enig] now press [Right] Button, you will see [fact] for a moment.
6.if everything OK, You will see [U LD] shining in LED
7.if upgrade success, You will see [SUCC] and STB reboot automatically
If upgrade not finishes in 5 minutes, then there must be something wrong, please check your configuration and re-try.

Ühe asja avastasin ka, ma ei tea, kas see oluline on, aga kui E2 ürituse ajal netijuhe boksil sabas, siis pulga tuli isegi mitte ei sütti. Ja siis veel, mul teeb boks kohe järgi lükates veel ühe folderi mill nimeks stb, seega päris nii ei saagi teha, nagu õpetuses kirjas, et tühi pulk ja ainult enigma folder.
Mis ma valesti teen?

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1678
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 19 korda

Re: Seadmete häälestus, kes teeks teenusena?

PostitusPostitas kokku123 » 18:01, 03 Nov 2013

Proovi teist pulka. Mul jäi kh miski T To vms ette vilkuma. Võid hommikuni oodata, mingit liigutamist seal ei toimu.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Seadmete häälestus, kes teeks teenusena?

PostitusPostitas antonio1 » 18:06, 03 Nov 2013

kokku123 kirjutas:Proovi teist pulka. Mul jäi kh miski T To vms ette vilkuma. Võid hommikuni oodata, mingit liigutamist seal ei toimu.

Sama pulgaga sai Sparki omad uuendused edukalt selga aetud. Seega pulgas vist viga olla ei tohiks? (hetkel pole kahjuks ühtki teist pulka käepärast)

Edit: Üle võrgu ei saa kuidagi?

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1678
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 19 korda

Re: Seadmete häälestus, kes teeks teenusena?

PostitusPostitas kokku123 » 18:28, 03 Nov 2013

antonio1 kirjutas:
kokku123 kirjutas:Proovi teist pulka. Mul jäi kh miski T To vms ette vilkuma. Võid hommikuni oodata, mingit liigutamist seal ei toimu.

Sama pulgaga sai Sparki omad uuendused edukalt selga aetud. Seega pulgas vist viga olla ei tohiks? (hetkel pole kahjuks ühtki teist pulka käepärast)

Edit: Üle võrgu ei saa kuidagi?
No sparki võisid saada uuendada, aga HDMU sa selga sellega ei aja.

Samamoodi sai Sparki välise kettaga uuendada aga HDMU sellega peale ei ajanud.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 129 külalist