ZuumTV vaatamine läpakas

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
hirax
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 11:52, 13 Sept 2009
Asukoht: märjamaa
    Linux Chrome

ZuumTV vaatamine läpakas

PostitusPostitas hirax » 22:17, 01 Juul 2017

Tere,
Millega ja kuidas oleks võimalik Linuxiga vaadata Zuum TV-d ??
OS on Linux Mint 18.1 KDE 64bit ja hetkel kasutan vabalevis olevate kanalite vaatamiseks sellist RTL2832U baseeruvat hiina junni ja Kaffein 1.2.2 (hädapäraselt saab ka vlc-ga vaadata, aga sellega ei saa ma puldiga kanaleid vahetatud)
Kaffeine leiab skännimisega tasulised kanalid üles küll, aga kuidas neid vaadata saaks ??
Kas tavaline Omnikey ID kaardi lugeja sobiks kaadrilugejana kasutada ??
Olen nüüd aru saanud, et Kaffeine-sse peaks vist mingi sc plugina lisama, aga kuidas täpselt ??
Kuidas kõike seda kompotti täpsemalt koos töötama panna ja häälestada ??

Praegusel hetkel mul veel ZuumTV kaarti ei ole. Uuringi võimalusi ja võimalikkust, et kas üldse on mõtet tõmblema hakata (+veel küsitav ZuumTV levi kodukandis).

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3256
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    Macintosh Safari
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

Re: ZuumTV vaatamine läpakas

PostitusPostitas 0000 » 22:54, 01 Juul 2017

Moodul igatahes pcmci slotti läheb. Edasi ei oska öelda, sest pole proovinud, kuna huvi selliseks vaatamiseks täielikult puudub.

Foorumil
Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Linux SeaMonkey
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: ZuumTV vaatamine läpakas

PostitusPostitas Scott » 05:27, 02 Juul 2017

Otsi siit foorumist ZUUMi mammutteemast, kuidas ID-kaardilugejaga Windowsis näeb. See aitab asja mõistmisel ja siis on kergem otsida vastavad programmid Linuxi jaoks. Või ehk isegi samade programmide Linux-versioonid.

HV foorumis on samuti sellest pikalt juttu koos näidetega.

Kasutaja avatar
kalvis
Entusiast
Postitusi: 499
Liitunud: 11:26, 13 Jaan 2008
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: ZuumTV vaatamine läpakas

PostitusPostitas kalvis » 08:34, 10 Apr 2018

Praegu mässan ühe Linuxelise digiboxiga, kuid siiski tean windowsi maailmast kuidas tööle saab.
Windowsis vajad Altdvb + oscam + WinCSC (või Hadu või mõni muu). Selle kooslusega saab tööle. Peavalu on palju (juba altdvb vaba kanali ette saamine võtab juuksed halliks, mis siis veel kaardilugeja konfis tegema pead)
Oscam (see on see mis siis loeb Id kaardi lugejast ja saadab dvbapi -sse) on linuxis olemas, kuid ma ei tea mis pakid on vaja tuuneri poolses sul lisada. Kuid netis nägin et tööle saab. Tõenäoliselt on paksult õpetusi olemas. Kõigepealt pead tööle saama vabakanalite variandi.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist