Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1162
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas seston » 11:12, 01 Dets 2014

Peaks mängima usb hdd-lt mkv-d ja 3d filme jne.
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
humanoid
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 11:52, 25 Sept 2008
Asukoht: valingu
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas humanoid » 17:32, 01 Dets 2014

Tere.
Need bluray mängijad mängivad küll sul mkv´si ja 3D´si , kuid neil on üks aga. Paljud tuntud brändide bluray mängijad keelduvad aegajalt piraate söömast. Nad küll mängivad sulle selle filmi maha ,kuid kas kaob hääl ära või viskab mingi muu errori ette, ta ei lase sul filmi vaadata. Asi ei ole failis ,kuid milles siis mina ei tea, igatahes osa filme keeldub korralikult näitamast.Seda juhtub ainult aegajalt, mitte iga filmiga, just olen täheldanud uuematega. Endal oli sama kogemus oma Samsung BD D6900 ´ga. Sain 20 min. vaadata kui viskas errori ette ja hääl kadus.
Olin sunnitud ostma meediamängija , sest need ei piparda ja mängib seda mida tahad...
[color=#800000]Panasonic TX-P50VT30E// 4G Telia TV // Ressiiver Yamaha R-N602

Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1162
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas seston » 18:09, 01 Dets 2014

Mul mängib meediat Raspberry PI ja xbmc aga 1 jant on sellega. Liiga uimane. Korralikku asja ei vea välja. Selliseid filme mis on 10 G suured pole lugu aga 15G ja ülespoole on juba probleeme. Kui on ka 60fps ja 10G suur siis võtab higistama. See eest aga Flexget + Transmission töötavad hästi. :)
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas satik » 19:07, 01 Dets 2014

humanoid kirjutas:Tere.
Need bluray mängijad mängivad küll sul mkv´si ja 3D´si , kuid neil on üks aga. Paljud tuntud brändide bluray mängijad keelduvad aegajalt piraate söömast. Nad küll mängivad sulle selle filmi maha ,kuid kas kaob hääl ära või viskab mingi muu errori ette, ta ei lase sul filmi vaadata. Asi ei ole failis ,kuid milles siis mina ei tea, igatahes osa filme keeldub korralikult näitamast.Seda juhtub ainult aegajalt, mitte iga filmiga, just olen täheldanud uuematega. Endal oli sama kogemus oma Samsung BD D6900 ´ga. Sain 20 min. vaadata kui viskas errori ette ja hääl kadus.
Olin sunnitud ostma meediamängija , sest need ei piparda ja mängib seda mida tahad...


Tegelikult on küll tegemist failis oleva asjaga, mille olemasolu tuvastab player mille FW sisaldab kontrollmoodulit Cinavia koopiakaitse kontrollimiseks. Mõned masinad ei aktiveeri Cinaviat kui kasutatakse välist USB meediat, plaadilt aga tuleb veateade ära. Ajaline piir on märts 2011, sealt alates on Cinavia kohustuslik kõikides BR playerites, varasemaid prooviti FW update kaudu n.ö. järele aidata.
Cinavia on kodeeritud helikanalite signaali, seega rändab ta mugavalt kaasa ka kopeerides. Rohtudest nende asjade vastu me siin ei räägi.
Soovitus on et kui võimalik, hankida mitte just eile tehtud masin vaid kuni 2010 lõpuni toodetud mudel ja tuleb loota et ehk pole seda jõutud ära update'da.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1162
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas seston » 19:13, 01 Dets 2014

Ma sellest lugesin siin jah. Selle meedia mida vaadata peaks saama muretult ka kätte. Selleks ongi maagiat nimega Flexget vaja jooksutada kuskil.
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
humanoid
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 11:52, 25 Sept 2008
Asukoht: valingu
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas humanoid » 17:26, 02 Dets 2014

Tänud Satikule !
Hea info eest, see oligi Cinavia ,kuid seda esines vaid üksikutel failidel. Siis ei olegi vahet millise bluray mängija ostad tiritud filmide vaatamisega tehakse sinu elu väga ebamugavaks.Vanemaid mängijaid vaevalt enam turul liigub. Sel juhul kui plaate ei kavatse mängitada ei ole bluray mängijal mingit mõtet.
Õnneks on meediamängijad ...
[color=#800000]Panasonic TX-P50VT30E// 4G Telia TV // Ressiiver Yamaha R-N602

Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1162
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas seston » 18:28, 02 Dets 2014

Ma juba uurisin meediamängijaid aga mitte nii põhjalikult. Teeme uue teema või arutame siin ?
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas satik » 18:48, 02 Dets 2014

Võib siin küll arutada kui soovi on. Lõppeks ju sinu enda teema, ise ütled kas teema areng on vastuvõetav või mitte.

Omalt poolt mainin et tegelikult on ju ka USB sisendiga BR-mängija päris hea kooslus. Endale sai kord hangitud Sony mis mängib ka SACD-R plaate originaaltarkvaraga, on võrguliides ja brauser, ventilaatorit netu - tähendab täiesti vaikne. Ainult kõvaketas sahiseb kui on ühendatud. FW on eelmisel omanikul püüdlikult uuendatud, seega muidugi peaks olema Cinavia juba tuppa toodud, aga mul pole õnnestunud veel näha saada, kuigi olen spetsiaalselt vähemalt kolm faili otsinud kus peab Cinavia sees olema. Võibolla peaks need lõikama BR toorikule, aga milleks kui saab ka kõvakettalt vaadata. USB auke on lausa kaks, üks tagumisel küljel nii et seal võib ketas kogu aeg küljes olla ning esimesse saab mälupulgaga juhuslikke asju toppida. Ma ei näe tegelikult et peaks olema veel meediaplayer eraldi lisaks, sest arvutid on niikuinii ja kui trehvabki miski mis ei kattu AVC profiilidega, saab need kiirelt sobivaks teha. Ja lõppeks - palju siis jõuab koguaeg vaadata... :lol: Ja vahel on ka hea võtta füüsiline plaat ning ära vaadata.

Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1162
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas seston » 19:06, 02 Dets 2014

Plaatidega on nii nagu ta on. Pole. Ma vaatan venelastelt seriaale tõlgituna päris mitmeid.1 haaval käsitsi neid tirida ma küll ei viitsiks.Seepärast see flexget peakski jooksma. Raspberri-s jookseb küll ja veel. Xtreamer on selline meediamängija kus võiks seda saada installida aga pole veel jõudnud sinnani, et kas on võimalik üldse. Arvuti käib jah ka aga see pole see.
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Foorumil
Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3254
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas 0000 » 19:15, 02 Dets 2014

Hea blu ray mängija on väga hea asi ja plaadid on ka kaunis odavaks läinud, võrreldes aastatetaguse seisuga. Ei pea see mängija mingi megakallis olema, kui ise väga nõudlik pole. Poodides on päris lai valik erinevaid ja netis on infot ka üksjagu. Soovitada kahjuks ei oska muud, kui et head uurimist! Minul olid sellised nõudmised, et peab olema regioonivaba, nii DVD kui blu ray, peab oskama NAS pealt mängida eri formaate, peab oskama mp3/divix/avi/ts/SACD jne., peab olema hea koostekvaliteet ja vaikne. Piraatplaatide tõmmiste mängimisoskus mulle erilist huvi ei pakkunud. Seega ma loen seda teemat küll huviga aga sõna sekka öelda ei oska.

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6955
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas mustkass » 21:27, 02 Dets 2014

Soovitan LG,omal LG BD 670,mängib probleemivabalt ka USB pealt igatsugu staffi supakatega.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4 KPhilips 21:9 LG OLED3D4K 55950V LG OLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1162
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas seston » 06:46, 03 Dets 2014

Ma mõtlen siis sellist mis mängiks NAS-lt maha asju. Eile katsetasin telekat aga väitis, et mälu saab otsa ja sulges rakenduse. Millest selline asi küll? Kui ainult telekas suudab maha mängida võrgust siis pole probleemi. Film tuli üle wifi. Põmst peaks ta ju seda tegema. MPEG-4 AVC, 32622 Кбит/с, 1920х1080 ja 1920x1080, 40000kbps, 59.94fps ja selliseid faile peaks saama üle võrgu mängida ? On vaja NAS-i milles elab ka transmission. Kui sinna ei saa flexget-i siis seda võiks ju jooksutada kuskil nurgas või sahtlis Raspberry PI-ga. Olematu elekter ja ruum. Või millised on arvamused ?
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas valgekotkas » 08:31, 03 Dets 2014

Eelkõige on sul vaja NAS-i mis suudab transcode-da sulle tuntud formaate - kui NAS/võrguketas rauas transcode-mist ei tee siis saabki igal seadmel mälu otsa kuna ta soovib seda faili esmalt seadmesse sikutada või siis saab NAS-il võhm otsa kui seda ainult softis üritab teha :) ... kõigil tuntud NAS-idel on Transmissioni klient olemas ja vähemalt Synology-l on flexget-i pakk olemas - ilmselt ka teistel ... muidugi on gigabit võrk ka üheks eelduseks, et asjad valutult kulgeksid :)
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1162
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas seston » 08:46, 03 Dets 2014

Milline NAS seda aga teeb? Xtreamer ? Telekas mängis FHD 3D filmi üle võrgu küll ilusti aga jah..... Mälu sai otsa.Kuigi nagu peaks mängima maha usb hdd-lt kõike ?
tehas väidab Simply connect your USB or external hard drive to the USB port to play its contents on your TV screen.
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Ostuabi : LG Blu-Ray mängija

PostitusPostitas valgekotkas » 11:19, 03 Dets 2014

seston kirjutas:Milline NAS seda aga teeb? Xtreamer ?

Xtreamer ei ole NAS vaid mediaplayer ;)
seston kirjutas:Telekas mängis FHD 3D filmi üle võrgu küll ilusti aga jah..... Mälu sai otsa.Kuigi nagu peaks mängima maha usb hdd-lt kõike ?

üle võrgu või siis ikkagi üle USB :P
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist