A/V signaali saatja

Ei leidnud abi? Postita oma küsimus siia!
Kasutaja avatar
satifenn
Entusiast
Postitusi: 232
Liitunud: 03:00, 15 Apr 2006
    unknown unknown

A/V signaali saatja

PostitusPostitas satifenn » 22:41, 26 Nov 2012

tervitus!
küsimus siis selline-vaja oleks videosignaal (võimalusel ka audiosignaal,mis aga pole nii oluline)saata teise ruumi õhu kaudu.vaja saada videopilt teise ruumi projektorisse ,et seda teises ruumis seinale näidata.
otsisin aga silma jäi ainult EURONICSIS müüdav philipsi TV LINK SLV3100
http://www.euronics.ee/tootekaart/6059/ ... V3100%2f00
sellel karbil SCART kaabel küljes,mis pole minu jaoks eriti hea lahendus ,kuna tahan pilti sisestada RCA kaabliga ja RCA kaabliga see ka projektorisse saata.
äkki kellelgi mõni hea idee või miski hea auk,kust saaksin sellise seadme soetada.
ette tänades-satifenn

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas Energizer » 23:45, 26 Nov 2012

satifenn kirjutas:tervitus!
küsimus siis selline-vaja oleks videosignaal (võimalusel ka audiosignaal,mis aga pole nii oluline)saata teise ruumi õhu kaudu.vaja saada videopilt teise ruumi projektorisse ,et seda teises ruumis seinale näidata.
otsisin aga silma jäi ainult EURONICSIS müüdav philipsi TV LINK SLV3100
http://www.euronics.ee/tootekaart/6059/ ... V3100%2f00
sellel karbil SCART kaabel küljes,mis pole minu jaoks eriti hea lahendus ,kuna tahan pilti sisestada RCA kaabliga ja RCA kaabliga see ka projektorisse saata.
äkki kellelgi mõni hea idee või miski hea auk,kust saaksin sellise seadme soetada.
ette tänades-satifenn

kas vana hea rca-to SCART üleminek ei sobi??? Sellel on võimalik signaali nii vastu võtta, kui välja saata (In-out) Peale selle
Neid kaableid erinevates kombinatsioonides nii Scart to RCA AV In/out kui ka ühesuunalisi on igasuguseid...
Ühenduseta sa ei jää, aga kui miskipärast arvad et RCA annab mingi kvaliteedieelise SCARTI ees, siis ise tead...

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3153
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 61 korda
On tänatud: 153 korda

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas Scott » 06:46, 27 Nov 2012

Vahet pole, kumb pesa, signaal võetakse SCARTis samuti komposiitvideo pinnilt. Üleminekud RCA>SCART ja SCART>RCA (need on erinevad tükid; vastupidi ei tööta, kui ümberlülitit peal pole) lahendab probleemi.

Kasutaja avatar
m.k.
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 16:31, 01 Juul 2010
    unknown unknown

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas m.k. » 10:07, 27 Nov 2012

Olen seda AV-saatjat proovinud. Näeb kena välja ja puha, aga viisin tagasi.
Ei tea, kas tegemist on konkreetse seadme eripäraga või ainult sellega, et see töötab sagedusel 2.4 GHz,
igal juhul sai võetud 5.8 GHz saatja. Sellel tulemused paremad.
2.4 GHz sagedust kasutab sageli terve punt muid kodus (s.h. ka naabritel) leiduda võivaid
seadmeid, nii et häired on garanteeritud.
Solo2; T90: 0.8W/4.8E/9E/13E/19.2E/23.5E/28.2E/36E

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
satifenn
Entusiast
Postitusi: 232
Liitunud: 03:00, 15 Apr 2006
    unknown unknown

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas satifenn » 10:54, 27 Nov 2012

enamjaolt nad jah 2,4 ghz sagedusel.mul vaja üht üritust teenindada,ei kasuta kodus.vaja läbi ühe seina signaal teise väiksemasse saali saata.läheduses seal tiksuvad paar LINKSYS-i wifi ruuterit,nii et häirete koha pealt enne ei tea kui proovin.seda ma ei arvagi et scart signaal RCA signaalist kvaliteedi poolest erineks,lihtsalt mul on RCA kaablitega lihtsam opereerida.kui muud paremat saatjat-vastuvõtjat ei leia kui see PHILIPS,siis proovin selle ära.
huvitav karp jah et pole pistikuid taga vaid on jupp juhet,millel on SCART pistik otsas.eks ma siis lähen üleminekutega RCA peale üle.

impsik
Uudistaja
Postitusi: 12
Liitunud: 19:21, 20 Mai 2013
    unknown unknown

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas impsik » 19:07, 07 Nov 2013

Mul oleks põhjusmõtteliselt ka taoline soov - ehk isegi natukene lihtsakoelisem.
Nimelt: maja ühes otsas on sissetulev coax. antennist ja jagaja - üks ots telekasse ja jagajast kaabel lookleb mööda põrandaid kuni maja teise otsa kus on teine telekas - zuum tv, digiboks telekas jne.
Milline oleks odavaim ja viisakaim lahendus, et looklevast kaablist lahti saaks (jube inetu)?
Ehk on olemas mingit laadi repiiter/saatja sissetuleva coax. juurde ja teise teleka külge pisike antennikemis signaali kinni püüaks (sisseehitatud digiboksiga kaasaegne telekas)?

Teema algataja viitas kenasti ka juhtmevabale seadmele - ehk ongi see mida vajan - on kogemusi?
Sissetuleva üh. ja teise teleka vahemaa mingi 15m, aga mitmed seinad vahel (puit/silikaat).
Või on ehk olemas variant, et suunata signaal el. võrku ja siis teisest otsast sama sagedusega kinni püüda - nagu ethernet puhul olen interneti teise maja otsa saanud.
Ideed oodatud.

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3153
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 61 korda
On tänatud: 153 korda

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas Scott » 20:29, 07 Nov 2013

Sa tahad antennisignaali saata, mitte ühte teenust pildi ja helina?

DVB-T(2) repiiterid on olemas, aga hinnad on alates mitmesadadest eurodest. Vist on (sagedus)luba ka vaja.

Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 594
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 19 korda

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas vanemleitnant » 20:43, 07 Nov 2013

impsik kirjutas:Milline oleks odavaim ja viisakaim lahendus, et looklevast kaablist lahti saaks (jube inetu)? ... Ideed oodatud.

Odavaim ja üsna viisakas lahendus peaks olema:
http://yeint.ee/it-multimeedia/kaablid- ... -3-5-valge
TriaxUnix-100, maapind 11 m, antenn 7 m maapinnast, suund Espoo
DVB-T2: LG OLED 65A13LA + AppleTV + TeliaTV

impsik
Uudistaja
Postitusi: 12
Liitunud: 19:21, 20 Mai 2013
    unknown unknown

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas impsik » 18:10, 08 Nov 2013

Scott, põhjusmõtteliselt jah dvb-t signaal mis majja tuleb oleks vaja siis maja teise otsa saada wireless.
Kui repiiter nõnda kallis on, siis jätan kaabli vedelema - või panen teise antenni hoopis.

vanemleitnant - oleks ikka eeldanud kvaliteetsemat huumurit, mitte koogiga näkku-jalaga makku. Proovi veel kord. Aga punkt igatahes ürituse eest! :)

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas sanders » 19:00, 08 Nov 2013

impsik kirjutas:Scott, põhjusmõtteliselt jah dvb-t signaal mis majja tuleb oleks vaja siis maja teise otsa saada wireless.
Kui repiiter nõnda kallis on, siis jätan kaabli vedelema - või panen teise antenni hoopis.

vanemleitnant - oleks ikka eeldanud kvaliteetsemat huumurit, mitte koogiga näkku-jalaga makku. Proovi veel kord. Aga punkt igatahes ürituse eest! :)

Mina võtsin vanemleitnandi viidet loomulikult, kuna ise just nii kunagi sarnase probleemi lahendasin, kusjuures tulemus oli üsna viisakas ja ei karanud silma. Panin kaabli põrandaliistu peale, kuigi oleks saand ka taha paigutada, aga ei viitsinud, kuigi tulemus oleks veelgi viisakam olnud. Ustest viisin nii läbi, et saagisin lävepaku otsast 1 cm maha ja kaabli viisin siis sealt läbi.
Viimati muutis sanders, 20:18, 08 Nov 2013, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 594
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 19 korda

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas vanemleitnant » 19:49, 08 Nov 2013

Asi on naljast kaugel. Sabiilsed ja töökindlad süsteemid ehitatakse ikka eelistatult kaabliga.
TriaxUnix-100, maapind 11 m, antenn 7 m maapinnast, suund Espoo
DVB-T2: LG OLED 65A13LA + AppleTV + TeliaTV

gringodingo
Uudistaja
Postitusi: 20
Liitunud: 21:37, 16 Juul 2013
    unknown unknown

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas gringodingo » 10:52, 16 Sept 2014

Sooviks sellel teemal pisut rohkem infot. Kas on kellegil kogemust sellisega:
http://www.oomipood.ee/product/tell_vid ... tuner&ac=1

See mis siin kirjeldatud lahendaks minu soovi, kuid mis võiks reaalsus olla?
Lihidalt: puu maja, alumisel korrusel telekas ja vu+solo, soovin kätte saada lisa telekaga tesel
korrusel sammad tulemused.

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas gasth404 » 12:57, 16 Sept 2014

gringodingo kirjutas:Sooviks sellel teemal pisut rohkem infot. Kas on kellegil kogemust sellisega:
http://www.oomipood.ee/product/tell_vid ... tuner&ac=1

See mis siin kirjeldatud lahendaks minu soovi, kuid mis võiks reaalsus olla?
Lihidalt: puu maja, alumisel korrusel telekas ja vu+solo, soovin kätte saada lisa telekaga tesel
korrusel sammad tulemused.

Mul vedeleb selline aga erilist praktilist kasutust ei leia. Teoreetiliselt ta töötab kui tahad sama programmi kahes kohas vaadata aga praktikas pidi väga täpselt paika panema et signaali kätte saada (mul küll kivimaja), targem tundub sama raha eest teine box juurde osta kui ei taha kaabliga asju kokku panna.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1669
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas kokku123 » 14:11, 16 Sept 2014

wifi olemas? Sel juhul miski androidi pulk või banana pi laadne toode, mis suudab xbmc jooksutada. Odavamad kh kui need kathlased saatjad/vastuvõtjad.

gringodingo
Uudistaja
Postitusi: 20
Liitunud: 21:37, 16 Juul 2013
    unknown unknown

Re: A/V signaali saatja

PostitusPostitas gringodingo » 15:45, 16 Sept 2014

Tänud info eest. Jah tegemist ongi olukorraga kus on üks televaataja üheaegselt, ainult küsimus kus kohas vaatab (enne üks vana telekas majas elutoas mille ees magati pidevalt, nüüd uus elutoas ja magamine/telekavaatamine võiks jätkuda magamistoas).

Wifi on täitsa olemas kuid vanal telekal kõige uuem ühendus on SCART.
See Oomipoe vidin küll tundub ideaalne lahendus kuid äkki oskate miskit targemat soovitada?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist