Digi-tv.ee foorumi tulevik

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on

Millisena näen Digi-tv.ee foorumit tulevikus

Sa võid valida kuni 1 valiku

 
 
Vaata tulemusi

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas tigekala » 11:12, 17 Mär 2014

Ma vaatasin just praegu hääletustulemusi, kusjuures ma ise pole veel üldse hääletanud.
Lugedes Sinu juttu urmas... Kas see lahendab midagi kui üldse ära kaotada portaal, mida keegi niikuinii ei külasta ?
Või see portaal eksisteerib seal reklaamibannerite jaoks ?
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas admin » 11:19, 17 Mär 2014

tigekala kirjutas:Ma vaatasin just praegu hääletustulemusi, kusjuures ma ise pole veel üldse hääletanud.
Lugedes Sinu juttu urmas... Kas see lahendab midagi kui üldse ära kaotada portaal, mida keegi niikuinii ei külasta ?
Või see portaal eksisteerib seal reklaamibannerite jaoks ?

Portaali ära kaotamine oleks samm tagasi aga kui liikmed seda soovivad siis meie töö teeks see kindlasti lihtsamaks. Portaali algne mõte oli koondada sinna kasulikku materjali, uudiseid, linke jms. Kahjuks ei ole see siiani korralikult tööle hakanud, kuna kõik soovivad ainult saada aga anda ei viitsi eriti keegi.....
VU+ DUO4K_36E 28E 23E 19E 16E 13E 9E 7E 5E 1W 4W_1.1Triax+1.1Triax

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas tigekala » 11:31, 17 Mär 2014

Sa ju näed ise, kunagi ma ka postitasin sinna nagu ka sateks. Mind see lihtsalt tüütas ära, kuna sealt ei saa mingit tagasisidet,
kas keegi neid postitusi üldse luges. Sama lugu oli ka arvatavast hr. Vilborniga.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

p2rdik
Entusiast
Postitusi: 160
Liitunud: 12:28, 26 Nov 2008
Asukoht: Luunja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas p2rdik » 19:34, 17 Mär 2014

urmas kirjutas:
tigekala kirjutas:Ma vaatasin just praegu hääletustulemusi, kusjuures ma ise pole veel üldse hääletanud.
Lugedes Sinu juttu urmas... Kas see lahendab midagi kui üldse ära kaotada portaal, mida keegi niikuinii ei külasta ?
Või see portaal eksisteerib seal reklaamibannerite jaoks ?

Portaali ära kaotamine oleks samm tagasi aga kui liikmed seda soovivad siis meie töö teeks see kindlasti lihtsamaks. Portaali algne mõte oli koondada sinna kasulikku materjali, uudiseid, linke jms. Kahjuks ei ole see siiani korralikult tööle hakanud, kuna kõik soovivad ainult saada aga anda ei viitsi eriti keegi.....

Ma ei ütleks, et see oleks samm tagasi. Iga asi aegub ühel hetkel - ehk pole mõtet arendada asja, mis on kasulik ja vajalik väga vähestele tarbijatele.
Eks hääletusest selgub, mida rahvas arvab aga tundub, et see "Portaal" sellisel kujul nagu ta on ei ole hetkel prioriteet. Kõik vajaliku info saaks ka koondada foorumisse vastavate teemade alla nagu on seda paljudes kohtades tehtud (pean silmas "stickers"eid).

Minu arvamus on, et kui on vajadus turvalisema ning uuema foorumi järele, siis võiks kasutada kas phpBB või vBulletin tarkvara - olenevalt sellest, siis kas inimesed on nõus hakkama annetama või mitte. Reklaami võiks viisakas mõõdus siiski müüa kui see võimalus on - iga tulu oleks siiski boonus, ükskõik kas tasuta või tasulise tarkvara kasutamisel.

Hetkel häirib mind vähemal või rohkemal määral kolm asja:
1. Kui google otsingust avada digi-tv.ee link, siis alati esimene kord pakub mingit suvalise nimega zip faili allalaadima? on see seotud mingi viiruse/trooja vms ma ei oska öelda, pole kunagi neid proovinud viirusetõrjega skännida.
2. Foorumis võiks pisut redigeerimistööd teha - kategooriaid juurde teha/muuta jms - lühidalt teha foorumi ülesehitus selgemaks, et teemad kiiremini üles leiaks.
3. On jäänud mulje, et foorumis on mingi varjatud foorum kuhu pääsevad ainult valitud seltskond ning puudub arusaam, mida seal toimetatakse ja kuidas sinna suletud ringi oleks võimalik sisse astuda? Vabandan ette, kui on jäänud vale mulje mulle.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas sanders » 20:01, 17 Mär 2014

p2rdik kirjutas:
Hetkel häirib mind vähemal või rohkemal määral kolm asja:
3. On jäänud mulje, et foorumis on mingi varjatud foorum kuhu pääsevad ainult valitud seltskond ning puudub arusaam, mida seal toimetatakse ja kuidas sinna suletud ringi oleks võimalik sisse astuda? Vabandan ette, kui on jäänud vale mulje mulle.

Mullegi on mainitud sellise varjatud foorumi olemasolu, aga vastupidiselt sinule, mind see ei häiri. Kui on mingisugune sõpruskond välja kujunenud, kes ka väljaspool foorumit kohtub, las siis arutavad omi asju. Peaasi, et nad ei hakkaks end teistest tähtsamaks pidama, uhkus teatavasti ajab upakile :)

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas admin » 21:31, 17 Mär 2014

p2rdik kirjutas:Hetkel häirib mind vähemal või rohkemal määral kolm asja:
1. Kui google otsingust avada digi-tv.ee link, siis alati esimene kord pakub mingit suvalise nimega zip faili allalaadima? on see seotud mingi viiruse/trooja vms ma ei oska öelda, pole kunagi neid proovinud viirusetõrjega skännida.


See on ka üks põhjustest miks see teema siin arutlusel on, nimelt suudab mingi bot muuta foorumi juurkataloogis ära ühe faili ja see tekitabki seda anomaaliat. Ma olen vahetanud paroole ja püüdnud selgeks teha kuidas bot sellele failile ligi pääseb ja ainuke seletus on auk kusagil tarkvaras. Softi uuendades saaks sellest jamast arvatavasti lahti.

p2rdik kirjutas:2. Foorumis võiks pisut redigeerimistööd teha - kategooriaid juurde teha/muuta jms - lühidalt teha foorumi ülesehitus selgemaks, et teemad kiiremini üles leiaks.


Selles osas saan ainult anda soovitust et kasutage otsingut. Kui aga tõepoolest on soov miskit muuta siis palun konkreetseid ettepanekuid, teeme hääletuse ja kui enamusele sobib siis teeme ära.

p2rdik kirjutas:3. On jäänud mulje, et foorumis on mingi varjatud foorum kuhu pääsevad ainult valitud seltskond ning puudub arusaam, mida seal toimetatakse ja kuidas sinna suletud ringi oleks võimalik sisse astuda? Vabandan ette, kui on jäänud vale mulje mulle.


Igas kollektiivis on olemas mingi suletud sõpruskond, kes käib koos ja teeb koos huvitavaid asju. Selleks et saada sõbraks pead sa olema lihtsalt väga aktiivne ja tubli, muud nõu ei oska anda.
VU+ DUO4K_36E 28E 23E 19E 16E 13E 9E 7E 5E 1W 4W_1.1Triax+1.1Triax

p2rdik
Entusiast
Postitusi: 160
Liitunud: 12:28, 26 Nov 2008
Asukoht: Luunja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas p2rdik » 21:47, 17 Mär 2014

Tänud vastuste eest.
otsing aitab ikka jah aga iseenesest ei teeks paha, kui oleks seadmete kategooria all veel alamkategooriad erinevate tuunerite tootjatega (näiteks nagu on seda muu elektroonika > televiisorid > panasonic, sony jms)

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6955
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas mustkass » 21:53, 17 Mär 2014

p2rdik kirjutas:Tänud vastuste eest.
otsing aitab ikka jah aga iseenesest ei teeks paha, kui oleks seadmete kategooria all veel alamkategooriad erinevate tuunerite tootjatega (näiteks nagu on seda muu elektroonika > televiisorid > panasonic, sony jms)


Läheb vast kole pikaks see nimekiri,sa vaata kui palju on erinevaid vastuvõtjaid...
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4 KPhilips 21:9 LG OLED3D4K 55950V LG OLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 30W


Pilt

p2rdik
Entusiast
Postitusi: 160
Liitunud: 12:28, 26 Nov 2008
Asukoht: Luunja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas p2rdik » 21:58, 17 Mär 2014

mustkass kirjutas:
p2rdik kirjutas:Tänud vastuste eest.
otsing aitab ikka jah aga iseenesest ei teeks paha, kui oleks seadmete kategooria all veel alamkategooriad erinevate tuunerite tootjatega (näiteks nagu on seda muu elektroonika > televiisorid > panasonic, sony jms)


Läheb vast kole pikaks see nimekiri,sa vaata kui palju on erinevaid vastuvõtjaid...


No siiski on teatud tootjate vastuvõtjad ülekaalus, ei pea just kõiki üles loetlema aga võiks vähemalt enim levinud (dreambox, vu+, golden media jms).
Muidugi on see minu subjektiivne arvamus :)

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas Henkka » 22:35, 17 Mär 2014

Ja Kathreini võib nimekirjast ära kustutada. See projekt on nüüd kadunud.
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6955
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas mustkass » 01:04, 18 Mär 2014

Ma ei saanud ikka vastust oma küsimusele tasulise foorumi osas,kui teha "annetustena" siis kuidas "piiratakse" neid kes ei maksa kas postituste tegemise osas nagu osades väljamaa foorumites või mismoodi see süsteem tööle hakkaks... :roll:
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4 KPhilips 21:9 LG OLED3D4K 55950V LG OLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3256
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas 0000 » 06:04, 18 Mär 2014

Mustkass, annetus on annetus, kõige halvem variant on, kui mitteannetajaid piirama hakatakse. Siis on see ju diskrimineerimine ja seda küll ei tahaks näha. Eriti mitte raha eest.
Urmas kirjutas, et
Ma olen vahetanud paroole ja püüdnud selgeks teha kuidas bot sellele failile ligi pääseb ja ainuke seletus on auk kusagil tarkvaras.

Selles valguses tuleks tõesti vist edasi minna aga mis on parem, kas vBulletin või phpbb, ei oska arvata. Nagu ma kirjutasin, siis välise külje poolest on meie foorum minule OK, köögipoolelt- kui seal on tarkvaras augud, siis tuleks edasi minna.

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas admin » 07:31, 18 Mär 2014

mustkass kirjutas:Ma ei saanud ikka vastust oma küsimusele tasulise foorumi osas,kui teha "annetustena" siis kuidas "piiratakse" neid kes ei maksa kas postituste tegemise osas nagu osades väljamaa foorumites või mismoodi see süsteem tööle hakkaks... :roll:

Kui me peaksime minema tasulisele foorumisoftile, siis mittemingisugust piiramist siin toimuma ei hakka. Ei saa olema mingit VIP ala kuhu pääsevad ainult annetuse teinud liikmed. Nagu 0000 juba ütles siis annetus on annetus ja selle eest saad ainult hea enesetunde. Ainuke asi mis on jutust läbi käinud on võibolla mingi tähekene või auraha annetaja profiili, aga see ka ainult siis kui liikmed seda soovivad.
VU+ DUO4K_36E 28E 23E 19E 16E 13E 9E 7E 5E 1W 4W_1.1Triax+1.1Triax

Sihi
Entusiast
Postitusi: 466
Liitunud: 17:19, 07 Aug 2008
Asukoht: Lõuna-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 18 korda

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas Sihi » 08:37, 18 Mär 2014

Annetuste toetuse näiteks võiks võtta filmide jutu foorumi. Tiksub minu arvates väga hästi. Kui oled kasutaja ja leiad sealt ikka ja jälle endale kasulikku, siis kindlasti pead vastutasuks ka midagi andma. Teistmoodi on ju piinlik!

Kasutaja avatar
muhlui
Entusiast
Postitusi: 186
Liitunud: 15:58, 04 Juun 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda

Re: Digi-tv.ee foorumi tulevik

PostitusPostitas muhlui » 08:56, 18 Mär 2014

Kuidas see inglaste vanasõna oli , et "Kui tahad head ja osavat asja, siis tuleb osta kaks asja - üks hea ja teine odav " :)
Mina toetan selle ühiskassa loomist vBulletini joaks. Kui on vaja siis on vaja. Kui kokku ei saa siis paar korda domeeni saab ikka tasutud.
#####
Kui lähen külla , siis ei lähe kunagi tühja käega ja digi foorumit külastan iga päev asi siis see väike "törts" korra ära anda on.
Ja inimesed on edevad ja tahavad ennast positiivsena ja lahkena näidata. Seega pooldan võimalust toetaja märget vms sellist väikest klepsu "Digi-tv foorumi toetaja" või "faasi tikitud ;) kirja ,toetaja soovil, särgil vms.

Edu administratsioonile :)

PS: Kindel on ka see ,et need kes - miks tasuline, miks mina, mis selle raha eest saab jne. Nendest nikuinii pole ....... Pigem takistavad üritust. Ja ei peagi maksma kui süda ei käsi :D Koondame joonele ikka neid kes poolt on. Leian ,et need ,kes teevad foorumiga reaalset tööd (põhimõtteliselt tasuta ju) peaksid "töövahendid" ikka ise saama valida !
Viimati muutis muhlui, 11:35, 18 Mär 2014, muudetud 1 kord kokku.
VU+UNO, OpenPLi 3.0, 0.8W 4.8E 13E 19.2E 23.5E 36E, NOVA-T MUX1

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist