DVB-T2 võimelised telekad

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: DVB-T2 võimelised telekad

PostitusPostitas Scott » 21:14, 31 Aug 2013

tigekala kirjutas:
DVB-T2/C2 ju suhteliselt kasutud ju.
See punasega märgitud, on jah kasutu, kuna pole olemaski...

C2 pole Eestis jah olemas. Saksamaal juba töötab, Soomeski mingi kaablifirma katsetas.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: DVB-T2 võimelised telekad

PostitusPostitas Energizer » 00:17, 01 Sept 2013

Tere Tige! Ma saan väga hästi aru, millistelt kanalitelt need skriinid võetud on- kõik paraku ei ela põhjarannikul.

muidugi, loomulikult miks mitte lüüa 3 kärbest korraga, vaatamata sellele et 2 kärbest lööd maha põhimõtteliselt niisama, Pole mul DVB-T2 ega DVB-C(2)-ga midagi peale hakata.

Tige, digikaabel lihtsalt igal pool (eramupiirkondades) lihtsalt ei levi. Ja DVB-T2 on Eestis nigu on. On siis mulle vaja sellist mitmiktuunerit mida ma tõenäoliselt 95% tõenäosusega kunagi kasutama ei hakka?
Kui ma väga oleksin tahtnud oleks võinud ju liituda VIA-ga, ostnud odavama DVB-T võimelise paneeli, ilma DVB-S2-ta , lükanud paneelile via tuuneri taha ja rahu majas.
Aga ma ei taha seda. Sa saad ju suurepäraselt aru, et DVB-S(2) on ainuke kindel alternatiiv, kui ei taha sõltuda ühestki kaabel või sat operaatorist nende pealesunnitud valikutega...

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: DVB-T2 võimelised telekad

PostitusPostitas tigekala » 01:05, 01 Sept 2013

Ma ei rääkinud üldse Sinust, ma rääkisin sellest -
Energizer kirjutas:Ei tunne kadedust ega midagi, aga lihtsalt, milleks osta Eestis DVB-T2 võimeline telekas ?


Energizer kirjutas:Sa saad ju suurepäraselt aru, et DVB-S(2) on ainuke kindel alternatiiv, kui ei taha sõltuda ühestki sat operaatorist nende pealesunnitud valikutega...
smile133
Et siis Sinu arust on ainuke õige valik, vahtida ila tilkudes sati pealt SD ja HD FTA kanaleid ?
Sa oled üldse kunagi näinud ntx Sky Italia SD ja HD kodeerituid kanaleid ?
Kusjuures lahti saab isegi Sky Italia pay-per-view HD kanalid ( Primafila HD-d) smile331 smile320 smile319
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: DVB-T2 võimelised telekad

PostitusPostitas Energizer » 01:52, 01 Sept 2013

tigekala kirjutas:Ma ei rääkinud üldse Sinust, ma rääkisin sellest -
Energizer kirjutas:Ei tunne kadedust ega midagi, aga lihtsalt, milleks osta Eestis DVB-T2 võimeline telekas ?


Energizer kirjutas:Sa saad ju suurepäraselt aru, et DVB-S(2) on ainuke kindel alternatiiv, kui ei taha sõltuda ühestki sat operaatorist nende pealesunnitud valikutega...
smile133
Et siis Sinu arust on ainuke õige valik, vahtida ila tilkudes sati pealt SD ja HD FTA kanaleid ?
Sa oled üldse kunagi näinud ntx Sky Italia SD ja HD kodeerituid kanaleid ?
Kusjuures lahti saab isegi Sky Italia pay-per-view HD kanalid ( Primafila HD-d).

kle mees kui sa arvad , et mul tilgub ila, nende kanalite suhtes mida sina, vaatad, siis oled küll teiselt planeedilt pärit.
Niipalju kui ma Sky Italia kinniste kanalite EPG-d näen- tuleb sealt hollywoodi sousti, küll jah palju värsket kama, aga mind see hollywoodilik üleshaibitud kama ei huvita. Tänapäeval nagunii häid filme teha ei osata nii et milleks sellise seebi peale aega raisata. Tead kui tihti RAI pealt SKY-d reklaamitakse? Iga päev söögi alla ja söögi peale, mis tähendab minu meelest seda, et inimesi vist niiväga see Sky Calcio enam nii väga ei huvitagi- sport endisel viisil nagunii enam ei eksisteeri, kõik rahaks tehtud.


Sa midagi itaalia rahvuskultuurist ja rahvusest tead? Tead, mis tähendab "essere italiano"?Ma 100% ei tea aga olen sinnapoole teel.

Vaat selleks et itaalia rahvusest aru saada pole vaja mingit Sky Italiat vaid just Itaalia vabakanaleid, alates RAI kanalitest kuni Mediaseti vabakanlite Rete4, Italia1 Canale 5-ni välja. Lisaks kõigele on alati etem reisida kohapeal turistina. Saab keelt harjutada, meelt lahutada ja olla keskkonnas mis on parim keeleõppeks. Kui keelt ei oska, on võõrriigis väga raske, eriti neis riikides kus kohalikud niiväga inglise keelt ei räägi. Itaalia on üks neist riikidest kus see nii on.
Oleks ma halli massi ridades, vaataks siiamaani TV3 pealt jaburaid hollywoodi milleeniumisaasta, aga mulle on antud võimalus lahutada meelt ilma eesti poliittsirkuse ja ajuvabaduseta (itaalia poliitikat väldin samuti)- selleks väljundiks on minu jaoks itaalia keel, muusika ja televisioon- me sinuga lahutame meelt erinevatel tasanditel- lo capisci????

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: DVB-T2 võimelised telekad

PostitusPostitas tigekala » 08:58, 01 Sept 2013

Energizer kirjutas:kle mees kui sa arvad , et mul tilgub ila, nende kanalite suhtes mida sina, vaatad, siis oled küll teiselt planeedilt pärit.
Ma ei saa aru, kas Su kirsikivike, Su pööningul üldse midagi jahvatab, et Sa järjekordselt mööda paned ?
Ma rääkisin sellest, et siis Sinu arust on ainuke õige valik, vahtida ila tilkudes sati pealt SD ja HD FTA kanaleid.
Aga mitte sellest, mida mina vaatan.
Sky Italia-l on lausa 3 FTA SD kanalit ja mitte ühtegi FTA HD kanalit : http://www.lyngsat.com/packages/skyitalia.html
Energizer kirjutas:Aga mind see kama ei huvita.
Mulle tundub, et Sa oled just viimasel ajal seda Pilt hiiglama palju tarvitanud.
Kuna, just Sina ise siin foorumil kunagi suure suuga lubasid, et kui Sky Italia tuleks Eesti turule mingi kastreeritud ja
30€ kuus maksva paketiga, oleksid Sina esimene, kes liituks : viewtopic.php?p=23322#p23322 ja viewtopic.php?p=70366#p70366

Energizer kirjutas:Tead kui tihti RAI pealt SKY-d reklaamitakse ?
Iga päev söögi alla ja söögi peale, mis tähendab minu meelest seda, et inimesi vist niiväga see Sky Calcio enam nii väga ei huvitagi...
Kas Sa üldse tead, palju on Sky Italia-l ametlikke abonente, et sellist iba suust välja ajada, mida sülg sinna toob ?
Ükskõik milline maksuline satioperaator tahab suurendada oma kliendibaasi, sellepärast reklaamitaksegi ja reklaamisekund,
on oi-oi kui kallis.
Energizer kirjutas:Oleks ma halli massi ridades... Niipalju kui ma Sky Italia kinniste kanalite EPG-d näen...
Jedem das Seine = Alles hiljuti puu otsast alla roninud hall mass vaatab EPG-d ja arenenumad vaatavad pilti ehk programme.

Aga kuna siin on hoopis teise nimetusega teema, siis mina igatahes ei kavatse enam Sinu lja-ljale, vastata.
Ja edu muidugi KÕIGILE ! Eriti just neile, keda hiljuti ja peaaegu, dzunglist välja lasti.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8093
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 168 korda

Re: DVB-T2 võimelised telekad

PostitusPostitas peeter3000 » 09:32, 06 Dets 2013

täna saab Soomest päris hea hinnaga (osad TV-d DVB-T2)
kõigist nendest hindadest -15%
(nt. Samsung 32F4005 255eur jne.)
http://www.gigantti.fi/cms/s-8hmsGQVw5L ... tarjoukset
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
tarmopts
Edasijõudnu
Postitusi: 31
Liitunud: 11:08, 09 Juul 2008
    unknown unknown

Re: DVB-T2 võimelised telekad

PostitusPostitas tarmopts » 17:37, 14 Jaan 2014

Kas keegi oskab soovitada odavat (mitte üle 360€) 32'' DVB-T2 võimelist telekat, mis näitaks T2 ka, siis kui riigiks on märgitud eesti.
Pildikuva (16:9 ja 4:3) õige kuvamine
Tv peab ka mälupulgalt mängima filme koos subtiitritega. võiks olla ka mälupulgale salvestamise võimalus.
Viimati muutis tarmopts, 20:16, 14 Jaan 2014, muudetud 1 kord kokku.

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: DVB-T2 võimelised telekad

PostitusPostitas sanders » 18:16, 14 Jaan 2014

tarmopts kirjutas:Kas keegi oskab soovitada odavat (mitte üle 360€) 32'' DVB-T2 võimelist telekat, mis näitaks T2 ka, siis kui riigiks on eesti.
Tv peab ka mälupulgalt mängima filme koos subtiitritega. võiks olla ka mälupulgale salvestamise võimalus.

Eestis müüb anttila neid, selle kohta ei oska midagi kosta, kas nad Eestis näitavad, aga ju siis näitavad, kui neid siin müüakse
http://www.anttila.ee/shop/et/anttilaee ... 563--malli
http://www.anttila.ee/shop/et/anttilaee ... 473--malli
http://www.anttila.ee/shop/et/anttilaee ... 615--malli

Kasutaja avatar
tarmopts
Edasijõudnu
Postitusi: 31
Liitunud: 11:08, 09 Juul 2008
    unknown unknown

Re: DVB-T2 võimelised telekad

PostitusPostitas tarmopts » 20:19, 14 Jaan 2014

Eestis müüb anttila neid, selle kohta ei oska midagi kosta, kas nad Eestis näitavad, aga ju siis näitavad, kui neid siin müüakse
http://www.anttila.ee/shop/et/anttilaee ... 563--malli
http://www.anttila.ee/shop/et/anttilaee ... 473--malli
http://www.anttila.ee/shop/et/anttilaee ... 615--malli

Need ei sobi. Philips ei näita subtiitreid ja Sony ei salvesta.

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6956
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: DVB-T2 võimelised telekad

PostitusPostitas mustkass » 20:53, 14 Jaan 2014

tarmopts kirjutas:Tv peab ka mälupulgalt mängima filme koos subtiitritega. võiks olla ka mälupulgale salvestamise võimalus.


Mälupulgalt supakad kas LG või Samsung siis saavad sellega kõige paremini hakkama.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4 KPhilips 21:9 LG OLED3D4K 55950V LG OLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
humanoid
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 11:52, 25 Sept 2008
Asukoht: valingu
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 6 korda

Re: DVB-T2 võimelised telekad

PostitusPostitas humanoid » 21:26, 14 Jaan 2014

mustkass kirjutas:
tarmopts kirjutas:Tv peab ka mälupulgalt mängima filme koos subtiitritega. võiks olla ka mälupulgale salvestamise võimalus.


Mälupulgalt supakad kas LG või Samsung siis saavad sellega kõige paremini hakkama.


Kui kõik on ühes ,siis see kõik on keskpärane. Tahan öelda seda, et filmide vaatamiseks on väga hea meediamängija. Telekaga saad tõlkeid heal juhul kolme suurusesse väike/keskmine/suur, kuid see suur on minujaoks ikka väike.
Vaadates filme meediamängijaga on võimalusi väga palju. Ainuüksi tõlke võimalused: tõlke suurus lõpmatu, saad nihutada ekraanil üles-alla, erinevad värvid, ajanihe jne.
[color=#800000]Panasonic TX-P50VT30E// 4G Telia TV // Ressiiver Yamaha R-N602

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist