UFS 910 Neutrino USB

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

UFS 910 Neutrino USB

PostitusPostitas Henkka » 09:43, 20 Mai 2011

Kui siin on veel fänne, kes UFS 910-ga kasutavad USB image laadimismeetodit, siis nende jaoks on nüüd olemas AAF tiimi poolt First Neutrino USB image.

Neutrino paigaldatakse samamoodi, nagu tavalised Enigma2 imaged USB andmekandjale.
Välja näeb ta oluliselt teistmoodi, aga töötab küll.
Kui on DiSEqC 1.1 kasutusel, tuleb valikuks võtta mitte DiSEqC 1.1 vaid sellele järgnev "advanced".

Mis ei tööta: - DVB subtiitrid; samuti ei õnnestunud mul HD salvestamine.
E2 kanaleid saab paigaldada Dreamset (mul on kasutusel versioon 2.30) programmiga, kui seal seaded panna Neutrino HD peale. Pärast seda on kasulik ka satelliitide skännimine.

Edu katsetustel! smile58
AAF_First_Neutrino_UFS910_USB.rar
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
kaido
Entusiast
Postitusi: 436
Liitunud: 17:36, 11 Veebr 2011
    unknown unknown

Re: UFS 910 Neutrino USB

PostitusPostitas kaido » 01:02, 26 Nov 2011

...
Viimati muutis kaido, 23:54, 03 Jaan 2013, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: UFS 910 Neutrino USB

PostitusPostitas Henkka » 02:03, 26 Nov 2011

kaido kirjutas:Henkka,
ehk oskad midagi kirjutada sh4 protsessoritega vastuvõtjate kohta? Tarkvaraarendusest, uutest mudelitest jne. AAFi meeskond lubab teha Enigma2-Neutrino hübriidi, mis sobib peale sh4 ka mipsel protsessoritele, seetõttu võiksid sellest protsessist olla huvitatud ka driimide kasutajad.

Mäletan, et kirusid Kathreini kehvi kondensaatoreid. Vaatan, et oled juba mitu aastat oma aparaate omanud aga ikka veel töötavad?


Õige, mu Katid töötavad imekombel kõik siiamaani (tõsi, UFS 922 - twin tuner varianti pole juba ammu käima tõmmanud, see UFS 922 ei ole mu lemmiktuuner) ja kondensaatorite probleemi puhul on kindel lahenduse variant olemas. Samuti saab softi probleemide puhul hakkama.

Kati 910 on üks "kast", mida päris "ära lõhkuda" on väga raske. Ilmselt sai Kathrein sellest aru, et probleeme oleks liiga palju tulnud ning nad lihtsalt lõpetasid selle Kathrein UFS 910 ära (tegelik tootja oli Marusys Koreas).

Olen siiamaani mingil moel AAF tiimi katsetajameeskonnas, kuigi mitteaktiivne viimasel ajal.
Uus SH4 projekt on koodnimega TiTan, aga mul ei ole küll õnnestunud seda oma tuunerite peal siiamaani käima ajada (eks põhiline põhjus on ikkagi laiskus)...
Eelmine Neutrino projekt läks nendel tuuneritel kenasti käima.
Eks ma peaks asjatundjatega (eesatfan) aru pidama , mis jama on, aga pole veel nagu erilist motivatsiooni....
TiTan imaged tehaksegi AAF tiimi poolt tunnustatud tuunerite jaoks.

Aga vaadake ise AAF lehekülge http://www.aaf-digital.info/forum/forum.php

tehke ennast kasutajaks ja uurige asja.

Katid on ju surnud (RIP!) ja mis mul siis ikka tõmmelda... Minu eksemplarid töötavad rahus edasi ja pole neil häda midagi.
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline