DVD versus Blu-ray mängija ...

Räägime siin HDTV vastuvõtuseadmetest
Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1163
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas seston » 12:03, 27 Dets 2010

maksad selle <15k sisse ja ülejäänud osa võtad liisingusse
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14428
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 114 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas tigekala » 12:08, 27 Dets 2010

Elbrus kirjutas:Kas norm. plasma telekat on ka suurustele 37 ja 40/42 tolli ?
Tänud ette :)

http://www.panasonicplasmatvsale.com/pa ... v-hdtv.php
http://www.panasonicplasmatvsale.com/pa ... le-20.html

Tänud taha.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1163
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas seston » 12:39, 27 Dets 2010

võimalus ka küsida maaletoojalt muidugi.
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Elbrus
Edasijõudnu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:22, 07 Mär 2009
    unknown unknown

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas Elbrus » 13:11, 27 Dets 2010

:)
Tänud linkide eest aga .....
Olen tavaline teleka kasutaja, see pigem mulle vahel seltsiks, kui igapäevane kasutaja/vaataja ...
Palun infot selliste mudelite kohta mis jääks allapoole 15k :), nii 37 kui 40/42 tolliste kohta.
Kas veebr/märtsist peaks telerite hinnad langema, uued mudelit tulevad peale ?
ONOFF soovitas sellist isendit: TX-P42G20 ..

Ja ikka selle Philipsi BR BDP3100 kohta ka ootaks arvamust ...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas renee » 14:17, 27 Dets 2010

tavakasutajal ongi lihtsam kui dvd mängija ja telekas omavahel suhtelksid.

kui sa saad näiteks teleka puldist panan dvd mängija käima ja edasi keraida, aga seisma ei saa panna ,pead teise puldi võtma jne. ei saa näiteks div x filme usb pealt teleka puldiga vaadata vaid poole tegevuse pealt pulti vahetama, kuna on erinevad firmad.

olen seda tihti kohanud, kuna erineva firma tooted. see 500.- mis pana dvd pealt kokku hoiad annab pärast kasutamise ebamugavusega tunda.

1 tuttav tavakasutaja ostsis just lõpuks ikkagi telekaga sama tootja playeri, kuna osad funktsioonid ei toiminud üle hdmi juhtimise philips/sony

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas mønster » 14:31, 27 Dets 2010

Kui raha üleliia pole, siis pole küll mõtet DVD-mängijat vaid seepärast vahetama hakata, et tal HDMI väljund puudub. Pildil pole märgatavat kvaliteedivahet, tuleb ta komponentväljundist (YUV v. RGB) või siis HDMIst.

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas zoom » 17:24, 27 Dets 2010

renee kirjutas:tavakasutajal ongi lihtsam kui dvd mängija ja telekas omavahel suhtelksid.

kui sa saad näiteks teleka puldist panan dvd mängija käima ja edasi keraida, aga seisma ei saa panna ,pead teise puldi võtma jne. ei saa näiteks div x filme usb pealt teleka puldiga vaadata vaid poole tegevuse pealt pulti vahetama, kuna on erinevad firmad.

olen seda tihti kohanud, kuna erineva firma tooted. see 500.- mis pana dvd pealt kokku hoiad annab pärast kasutamise ebamugavusega tunda.

1 tuttav tavakasutaja ostsis just lõpuks ikkagi telekaga sama tootja playeri, kuna osad funktsioonid ei toiminud üle hdmi juhtimise philips/sony


See HDMI-CEC ei ole ka alati toimiv, Logitech Harmony progetavad kaugjuhtimispuldid on selleks otstarbeks parim lahendus!


Ja kui teemaalgataja DVD mängijal on komponent väljund siis HDMI pärast küll ei peaks hakkama uut soetama. Point puudub.

Elbrus
Edasijõudnu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:22, 07 Mär 2009
    unknown unknown

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas Elbrus » 21:20, 27 Dets 2010

Ma ei hakkaks uut DVD/blu-ray mängijat soetama, vaid vahetaksin just kingitud DVP3520/58
teise mudeli vastu välja, väikse juurdemakse eest muidugi ....:)
Täna käisin uuesti vaatamas, nüüd soovitati Philipsi BR BDP3100 kõrvale ka Samsungi BD-C5500/EDC mudelit.
http://www.euronics.ee/tootekaart/35545 ... -C5500/EDC

See pidi mitte nii kapriisne olema filmifailide lugemisel ....
Eks ma vaatan siis mille soetan, 1000eeki võiksin praegusele juurde lisada kui asjast kasu oleks...
Nüüd ei osanud müüja midagi öelda Philipsi BR BDP3100 mudeli kohta, et see oleks kahe kiirega ja parem kui BDP2700.......

Millist Panasonicu DVD/BR mängijat soovitate? (peab olema Euronicu valikus)

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas dreamants » 22:28, 27 Dets 2010

Elbrus kirjutas:Ma ei hakkaks uut DVD/blu-ray mängijat soetama, vaid vahetaksin just kingitud DVP3520/58
teise mudeli vastu välja, väikse juurdemakse eest muidugi ....:)
Täna käisin uuesti vaatamas, nüüd soovitati Philipsi BR BDP3100 kõrvale ka Samsungi BD-C5500/EDC mudelit.
http://www.euronics.ee/tootekaart/35545 ... -C5500/EDC

See pidi mitte nii kapriisne olema filmifailide lugemisel ....
Eks ma vaatan siis mille soetan, 1000eeki võiksin praegusele juurde lisada kui asjast kasu oleks...
Nüüd ei osanud müüja midagi öelda Philipsi BR BDP3100 mudeli kohta, et see oleks kahe kiirega ja parem kui BDP2700.......

Millist Panasonicu DVD/BR mängijat soovitate? (peab olema Euronicu valikus)


See ilmselt ei puuduta küsimuse esitajat aga Pana BR mängijaga on mul selline kogemus, et see ei taha mängida DVD toorikule kopeeritud AVCHD vormingus blueray filme, samuti Sony Vegasega editeeritud HD videosid DVD toorikule salvestatuna. Samas LG BR mängija mängib kõiki tõrgrteta.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas valgekotkas » 22:38, 27 Dets 2010

dreamants kirjutas:See ilmselt ei puuduta küsimuse esitajat aga Pana BR mängijaga on mul selline kogemus, et see ei taha mängida DVD toorikule kopeeritud AVCHD vormingus blueray filme, samuti Sony Vegasega editeeritud HD videosid DVD toorikule salvestatuna. Samas LG BR mängija mängib kõiki tõrgrteta.
pluss or miinus R ? esimeste olemasolust ei taha pana osad mudelid midagi teada :lol:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Elbrus
Edasijõudnu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:22, 07 Mär 2009
    unknown unknown

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas Elbrus » 22:52, 27 Dets 2010

valgekotkas kirjutas:
dreamants kirjutas:See ilmselt ei puuduta küsimuse esitajat aga Pana BR mängijaga on mul selline kogemus, et see ei taha mängida DVD toorikule kopeeritud AVCHD vormingus blueray filme, samuti Sony Vegasega editeeritud HD videosid DVD toorikule salvestatuna. Samas LG BR mängija mängib kõiki tõrgrteta.
pluss or miinus R ? esimeste olemasolust ei taha pana osad mudelid midagi teada :lol:


Kas selles suhtes on Samsungi BR mängijad nii öelda kõige sööjad?
Tasuks eelistada Philipsi BR BDP3100 mudelile Samsungi BD-C5500/EDC mudelit?

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas dreamants » 23:04, 27 Dets 2010

valgekotkas kirjutas:
dreamants kirjutas:See ilmselt ei puuduta küsimuse esitajat aga Pana BR mängijaga on mul selline kogemus, et see ei taha mängida DVD toorikule kopeeritud AVCHD vormingus blueray filme, samuti Sony Vegasega editeeritud HD videosid DVD toorikule salvestatuna. Samas LG BR mängija mängib kõiki tõrgrteta.
pluss or miinus R ? esimeste olemasolust ei taha pana osad mudelid midagi teada :lol:

Mängija mudeli number on 35. Blueray filmi ajasin Verbatimi kahekihilisele + toorikule, muud mul pole. HD koduvideodega olen proovinud mõlemaid ühekihilisi, tulemus sama. Õnneks on mul omal LG pleier ja probleemi pole.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas valgekotkas » 23:16, 27 Dets 2010

dreamants kirjutas:Mängija mudeli number on 35. Blueray filmi ajasin Verbatimi kahekihilisele + toorikule, muud mul pole. HD koduvideodega olen proovinud mõlemaid ühekihilisi, tulemus sama. Õnneks on mul omal LG pleier ja probleemi pole.
http://en.wikipedia.org/wiki/AVCHD ... seal on paar vihjet sinu probleemile - peatükk 5 aga läbi lugeda tasub kõik ...
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas dreamants » 11:15, 28 Dets 2010

valgekotkas kirjutas:
dreamants kirjutas:Mängija mudeli number on 35. Blueray filmi ajasin Verbatimi kahekihilisele + toorikule, muud mul pole. HD koduvideodega olen proovinud mõlemaid ühekihilisi, tulemus sama. Õnneks on mul omal LG pleier ja probleemi pole.
http://en.wikipedia.org/wiki/AVCHD ... seal on paar vihjet sinu probleemile - peatükk 5 aga läbi lugeda tasub kõik ...

Tänan vastamast. Loen millalgi läbi. Ise otsisin kunagi videohelp.com'i kaudu lahendust. Kusagil selle foorumis soovitati ennem AVCHD failide plaadile kirjutamist kasutada sellist programmijuppi nagu AVCHD-Patcher. Positiivset tulemust see mulle ei andnud ja kuna see Panasonicu BR mängija pole enda oma, olen seni loobunud edasisest otsimisest.
Igatahes tänud. Kui aga keegi veel on asjaga tegelenud ja midagi enamat oskab soovitada, oleksin huvitatud.

Elbrus
Edasijõudnu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:22, 07 Mär 2009
    unknown unknown

Re: DVD versus Blu-ray mängija ...

PostitusPostitas Elbrus » 07:56, 29 Dets 2010

valgekotkas kirjutas:kui tahad päriselt ka midagi head siis kannatab paar kuud ...
http://www.oppodigital.com/blu-ray-bdp-95/
aga odav see lõbu ei ole :wink:


Kui neid OPPO mängijad võrrelda Denoni mudelitega, mida soovitate?
Eraldi CD mängijat pole, lisaks on kodukino ressiiver...
Siin ennist kirjutati, et salvestav BR mängija on juba surnud, miks?
Ja kuidas siis saaks/oleks kõige mõtekam saateid omale salvestada?
Üks oluline komponent on ka see, et pildi ja videofaile näitamine telerist oleks kasutajasõbralik, kas peaks lisaks võtma meediamängija...?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist