Võhik küsib - Viasat Plus HD Digibox seadistamine

Kasutaja avatar
haljazme
Entusiast
Postitusi: 166
Liitunud: 17:16, 10 Apr 2010
Asukoht: Aakre - Valgamaa
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Võhik küsib - Viasat Plus HD Digibox seadistamine

PostitusPostitas haljazme » 09:48, 12 Juun 2010

elit kirjutas:
haljazme kirjutas:
(va mingid aastatagused pildihakkimised, mis olid vist levira süü või miskit sellist)


Anna andeks, aga ei näe seost/põhjust, mille alusel saaks Levirat süüdistada.


Nu ma tegelt ei süüdistanud levirat, aga probleem oli vist nende ülekandeliinis. Loomulikult oli
see viasati mure, sest pappi maksime ju neile.
DM7000s & DM500s @ 5E

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Võhik küsib - Viasat Plus HD Digibox seadistamine

PostitusPostitas elit » 10:30, 12 Juun 2010

Tigekala räägib õiget juttu.

Olen ka mitmel korral juhtinud tähelepanu lepingute vormistamise tähtsusele.
Mõnda olulist selle kohta:
- mitte keegi ei saa sundida lepingut allakirjutama, kui lepingu sisu pole vastuvõetav
- lepingu osapooled on võrdsed
- pole vaja kiirustada lepingu allkirjastamisega
- leping tuleb rahulikult läbi lugeda ja lepingus kirjutatu lahtimõtestada - mida kirjapandu võib kaasa tuua olukordades, kus midagi muutub või läheb mittevastuvõetavaks
- on õigus pakkuda lepingusse muudatusi ja täiendusi
- erilist tähelepanu tuleb pöörata lepingu lõppemisele ja ennetähtaegsele lõpetamisele, sest nende kohta võivad olla väga karmid ja salakavalad tingimused koos sanktsioonidega.

Kuna ise Viasati teenuseid ei kasuta, siis näide teisest valdkonnast.
Olmeprügi veoteenuse lepingu sõlmimisel teised piirkonna omaküttega eramute omanikud vuhtisid lepinguid allkirjastada nii nagu vedaja pakkus. Mina leidsin, et minule see leping nii ei sobi ja viisin sisse muudatuse, et suvekuudel (kui kütmist ei ole, pole ka tuhka) on mul õigus kahepäevase etteteatamisega muuta prügikogumisvahendi mahtu (800 liitrise konteineri asemel kasutada kuni 100 liitrist prügikotti). Vedaja oli sõnagi lausumatta nõus.
Mina maksan suvekuudel 5 korda vähem kui kütteperioodil. Teiste eramute omanikud maksavad aga kogu aja "täisrauaga".

Kasutaja avatar
MaxML
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 03:00, 20 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Võhik küsib - Viasat Plus HD Digibox seadistamine

PostitusPostitas MaxML » 18:28, 12 Juun 2010

Läbi rääkida ja oma tingimusi esitada saab ikka normaalsete ettevõtetega.
Jutt mingists "suhtkoht normaalse hinna väljaräkimisest" on ikka totaalne bullshit- iga lepingu lõppemiset omav klient saab selle kui ainult küsib, kes ei küsi see muidugi peab maksma rohkem.
Paljud ehk ei peagi küsima- Viasat räägib selle sulle ise välja- kirjuta ainult lepingule alla...

Tingimusi esitasin minagi- soovisin et hind mida Viasat välja pakkus e. 170.- kehtiks kuni lepingu lõpuni- paraku sellist lubadust isegi ei antud- garanteerimisest rääkimata.
Seega jäigi leping allkirjatamata- eks saab ka teisiti...

Kasutaja avatar
haljazme
Entusiast
Postitusi: 166
Liitunud: 17:16, 10 Apr 2010
Asukoht: Aakre - Valgamaa
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Võhik küsib - Viasat Plus HD Digibox seadistamine

PostitusPostitas haljazme » 19:09, 12 Juun 2010

Ja sellepärast, et viasat ei garanteerinud sulle, et hind ei muutu, on viasat saatanast (järeldan seda su eelnevatest avaldustest) ?
Minu soodus hind on muidugi ka X lepinguga, mida enamus inimesi ei saa, aga see selleks.

Panen nüüd ette teha kuhugi kleepekas teema, kuhu paneme objektiivselt kirja kõik viasati plussid ja miinused ja seda teemat oleks siis edaspidi hea linkida iga teise teema alla, kus
muidu viasati kirumiseks läheks või on vaja algajaid hoiatada (hoiab ruumi kokku). Ja selles lepiks ka foorumi rahvaga kokku, et nutuklubi tehkem kuskil mujal.
DM7000s & DM500s @ 5E

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


hendrik32
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 10:52, 05 Nov 2008
    unknown unknown

Re: Võhik küsib - Viasat Plus HD Digibox seadistamine

PostitusPostitas hendrik32 » 18:55, 23 Juul 2010

Endal siis ka vaja abi selle boksi seadistamisel.
On olemas 3 LNB'ga pann ja selle vahel jaotur, jaoturis on 4 otsa, 3 on peade jaoks ja 1 tuleb tuunerisse, sealt tuleb alla 1 kaabel, uuel boksil aga vaja kaht, et kas saab ka 1 kaabliga võib peab kogu kupatuse uuesti lahti võtma ja kokku tagasi panema?
Seda ka, et sain ühe pea kaasa, millel 4 auku aga mingit jaoturit ei saanud.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Võhik küsib - Viasat Plus HD Digibox seadistamine

PostitusPostitas valgekotkas » 19:06, 23 Juul 2010

hendrik32 kirjutas:Endal siis ka vaja abi selle boksi seadistamisel.
On olemas 3 LNB'ga pann ja selle vahel jaotur, sealt tuleb alla 1 kaabel, uuel boksil aga vaja kaht, et kas saab ka 1 kaabliga võib peab kogu kupatuse uuesti lahti võtma ja kokku tagasi panema?
Seda ka, et sain ühe pea kaasa, millel 4 auku aga mingit jaoturit ei saanud.

esiteks: sitavata Hõhh-Dõhh tuuner tahab, et vähemalt 2 kaablit ühest ex siriusele (4,8e) vahtivast peast (sinna siis vaja see kaasa saadud nelja väljundiga pea panna) oleksid boxiga ühendatud (üks kaabel per sisemine tuuner, viimaseid on seal kaks), alles siis võtab sind jutule ...
teiseks: olemasolev süsteem Sul seda ei võimalda - vähemalt mina ei tea diseqc-i mis suudaks juhtida quad pead kahe kaabliga :roll: aga targemad täpsustavad ... üldiselt mulle tundub, et lihtsam on ... krt ma ei teagi esimese hooga milline lahendus on lihtsam :P
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

hendrik32
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 10:52, 05 Nov 2008
    unknown unknown

Re: Võhik küsib - Viasat Plus HD Digibox seadistamine

PostitusPostitas hendrik32 » 19:10, 23 Juul 2010

valgekotkas kirjutas:
hendrik32 kirjutas:Endal siis ka vaja abi selle boksi seadistamisel.
On olemas 3 LNB'ga pann ja selle vahel jaotur, sealt tuleb alla 1 kaabel, uuel boksil aga vaja kaht, et kas saab ka 1 kaabliga võib peab kogu kupatuse uuesti lahti võtma ja kokku tagasi panema?
Seda ka, et sain ühe pea kaasa, millel 4 auku aga mingit jaoturit ei saanud.

esiteks: sitavata Hõhh-Dõhh tuuner tahab, et vähemalt 2 kaablit ühest ex siriusele (4,8e) vahtivast peast (sinna siis vaja see kaasa saadud nelja väljundiga pea panna) oleksid boxiga ühendatud (üks kaabel per sisemine tuuner, viimaseid on seal kaks), alles siis võtab sind jutule ...
teiseks: olemasolev süsteem Sul seda ei võimalda - vähemalt mina ei tea diseqc-i mis suudaks juhtida quad pead kahe kaabliga :roll: aga targemad täpsustavad ... üldiselt mulle tundub, et lihtsam on ... krt ma ei teagi esimese hooga milline lahendus on lihtsam :P

Ehk siis niikuinii pean ma katusele ronima ning kõik eelnevad pead maha võtma ja selle uue panema koos uue jaoturiga?

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Võhik küsib - Viasat Plus HD Digibox seadistamine

PostitusPostitas valgekotkas » 19:17, 23 Juul 2010

hendrik32 kirjutas:Ehk siis niikuinii pean ma katusele ronima ning kõik eelnevad pead maha võtma ja selle uue panema koos uue jaoturiga?
sa pead vahetama 4,8e pea selle uue vastu ja sealt kaks kaablit alla vedama ilma jagurita - muidu see box tööle ei hakka ja ei saa salvestada ning vaadata samaaegselt erinevaid muxe ... kuidas teised pead külge pookida jään esialgu vastuse võlgu :roll:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

hendrik32
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 10:52, 05 Nov 2008
    unknown unknown

Re: Võhik küsib - Viasat Plus HD Digibox seadistamine

PostitusPostitas hendrik32 » 19:20, 23 Juul 2010

valgekotkas kirjutas:
hendrik32 kirjutas:Ehk siis niikuinii pean ma katusele ronima ning kõik eelnevad pead maha võtma ja selle uue panema koos uue jaoturiga?
sa pead vahetama 4,8e pea selle uue vastu ja sealt kaks kaablit alla vedama ilma jagurita - muidu see box tööle ei hakka ja ei saa salvestada ning vaadata samaaegselt erinevaid muxe ... kuidas teised pead külge pookida jään esialgu vastuse võlgu :roll:

Ok, tänud ikkagist!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist