KAON KCC-B3001HD PVR

Kõik mis puudutab satelliidivastuvõtuseadmeid
pinkpanther77
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 17:28, 13 Aug 2009
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas pinkpanther77 » 21:19, 19 Aug 2009

Natuke veel infot asjaosalistele ja huvilistele. Nagu siin foorumiski eespool juttu oli, kipuvad Kaoni boxid end ise välja lülitama. Mul oli täpselt sama jama ja Kaon tegi seda just siis, kui National Geographic HD kanali valisin. Tüüpiliselt oli siis ees kiri "Juurdepääs puudub" või tehti kohe väljalülitus või kombineeritult.

Võtsin aparaadi ja vahetasin Starmanis teise vastu. Sama jama.

Miski ei muutunud ka S/W vahetusega.

Lõpuks hakkasin mõtlema, et ehk on point selles, et antennist ei saada HD jaoks piisavalt vajalikus mahus/vajaliku kiirusega infot. Panin vahele +15dB antennivõimu ja mhmm... enam ei lülitatagi boxi välja!

Endiselt on muidugi lahtine, kuidas saada vindi pealt asju kätte ilma boxi lahti kruvimata (üle USB näiteks). Seni on minu katsed olnud edutud... :(

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas kreisi » 21:37, 19 Aug 2009

pinkpanther77 kirjutas:Natuke veel infot asjaosalistele ja huvilistele. Nagu siin foorumiski eespool juttu oli, kipuvad Kaoni boxid end ise välja lülitama. Mul oli täpselt sama jama ja Kaon tegi seda just siis, kui National Geographic HD kanali valisin. Tüüpiliselt oli siis ees kiri "Juurdepääs puudub" või tehti kohe väljalülitus või kombineeritult.

Võtsin aparaadi ja vahetasin Starmanis teise vastu. Sama jama.

Miski ei muutunud ka S/W vahetusega.

Lõpuks hakkasin mõtlema, et ehk on point selles, et antennist ei saada HD jaoks piisavalt vajalikus mahus/vajaliku kiirusega infot. Panin vahele +15dB antennivõimu ja mhmm... enam ei lülitatagi boxi välja!

Endiselt on muidugi lahtine, kuidas saada vindi pealt asju kätte ilma boxi lahti kruvimata (üle USB näiteks). Seni on minu katsed olnud edutud... :(

Minul ta HD kanalitega käitub normaalselt, restartis kunagi aegajalt SD kanalitega aga praegu seda ei tee. mis pinda käib on kanalite uuendamine sisselülitamisel kui ka mitte töötava kanali valimisel nt testid või ka lihtsalt kanalitel surfates.
ERR

zorgovich
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 20:59, 30 Mär 2009
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas zorgovich » 00:28, 22 Aug 2009

Mul on kõige suurem mure salvestamisega - pidevalt on nii, et reserveerin EPG's saateid või filme salvestama, aga kui hiljem tahaks neid salvestisi vaada siis heal juhul on seal mõni üksik salvestatud ja halvemal pole ühtegi.

Starmani väitel pidi 11.03.00.03 vägev olema, kuid ühtegi viga pole seal minu meelest parandatud. Ainult mõtetu kell tuli juurde standby olekus.
Viimati muutis zorgovich, 00:46, 22 Aug 2009, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas kreisi » 00:36, 22 Aug 2009

hmm, aga paned sa ikka õigesti valitud saated salvestama? valid epg-st vastava saate ja kinnitad selle rec nupuga?
ERR

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


zorgovich
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 20:59, 30 Mär 2009
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas zorgovich » 00:48, 22 Aug 2009

kreisi kirjutas:hmm, aga paned sa ikka õigesti valitud saated salvestama? valid epg-st vastava saate ja kinnitad selle rec nupuga?

Reservation listis on nad kõik näidatud

Kasutaja avatar
raix
Edasijõudnu
Postitusi: 42
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas raix » 14:25, 24 Aug 2009

pinkpanther77 kirjutas:Natuke veel infot asjaosalistele ja huvilistele. Nagu siin foorumiski eespool juttu oli, kipuvad Kaoni boxid end ise välja lülitama. Mul oli täpselt sama jama ja Kaon tegi seda just siis, kui National Geographic HD kanali valisin. Tüüpiliselt oli siis ees kiri "Juurdepääs puudub" või tehti kohe väljalülitus või kombineeritult.

Võtsin aparaadi ja vahetasin Starmanis teise vastu. Sama jama.

Miski ei muutunud ka S/W vahetusega.

Lõpuks hakkasin mõtlema, et ehk on point selles, et antennist ei saada HD jaoks piisavalt vajalikus mahus/vajaliku kiirusega infot. Panin vahele +15dB antennivõimu ja mhmm... enam ei lülitatagi boxi välja!

Endiselt on muidugi lahtine, kuidas saada vindi pealt asju kätte ilma boxi lahti kruvimata (üle USB näiteks). Seni on minu katsed olnud edutud... :(

Tuttav teema :lol:
Mul vahetati ka seoses nende väljalülitamistega box välja aga üldiselt midagi ei muutunud. Viimasel ajal on siiski väljalülitumisi harvemaks jäänud. Paistab olevat FW viga, .01 versiooniga tegi seda ikka pidevalt. Mul on peal vist .05 versioon, kuigi Starmani töötaja saatis mulle hiljem ka .03 versiooni, et see pidavat kõige stabiilsem olema. Ma ei hakanud välja vahetama, jätsin .05 peale. National Geographic HD kanalil on praegu heli ja pilt sünkroonist väljas.

Kasutaja avatar
raix
Edasijõudnu
Postitusi: 42
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas raix » 12:46, 22 Sept 2009

Mingeid uudiseid pole sel teemal?

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas kreisi » 13:21, 22 Sept 2009

raix kirjutas:Mingeid uudiseid pole sel teemal?

huvitab ka sama asi, kas on uuemat softi versiooni saadaval ja kas on boxi töös muutusi?
ERR

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas kreisi » 22:28, 04 Nov 2009

mis on praegu kaoni viimane versiooni uuendus?
ERR

Kasutaja avatar
mongel
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 02:00, 25 Nov 2007
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas mongel » 19:05, 12 Nov 2009

No nii. Olin varem proovinud kuni versioonini 06, kuid erilisi edasiminekuid ei täheldanud. Pikemalt oli kasutusel versioon 02.

Täna pakkus aparaat aga uut püsivara. Laadisin alla ja versiooniks 11.03.00.08.
Kuna failide mahamängimine (pildid, mp3) pole mulle vajalik ei oska neid asju kommenteerida.
Aga pisiasjad, mida olen tähele pannud:
[*]Lindistuste nimekirja vaatamisel on kõvaketta näit liikunud nüüd tabeli alumisele ribale. (Enne alla vasakul nurgas).
[*]Lindistuste nimekirjas on võimalik valida mitu faili korraga ja neid siis kustutada/teisaldada jne.
[*]Tundub, et ka lindistatud saate subtiitrid on ajaliselt korras. Väike nihe siiski tundus olevat.
[*]Lisaks on vist natuke eestikeelset tõlget nokitsetud.

Dalton
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 16:39, 21 Mär 2009
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas Dalton » 21:30, 13 Nov 2009

mongel kirjutas:No nii. Olin varem proovinud kuni versioonini 06, kuid erilisi edasiminekuid ei täheldanud. Pikemalt oli kasutusel versioon 02.

Täna pakkus aparaat aga uut püsivara. Laadisin alla ja versiooniks 11.03.00.08.
Kuna failide mahamängimine (pildid, mp3) pole mulle vajalik ei oska neid asju kommenteerida.


Mul oli enne 03 versioon ...

lisaks nendele tähelepanekutele mis sa tegid...
1. jpg piltide vaatamine on tehtud mugavamaks
2. seadme väljalülitamisel jääb kell displeile näha

aga faile ei õnnestu ikka kopeerida :(

Dalton
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 16:39, 21 Mär 2009
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas Dalton » 21:34, 13 Nov 2009

Kuna faile boksist kätte ei saa siis tekkis mõte - kas sinna saaks suurema ketta sokutada näiteks 1,5 TB Oskab keegi nõu anda :?: Keegi oli siin ju asja lahti kangutanud...

Sest mõned tunnid Hd kvaliteedis linditust ja tühja ruumi on päris vähe järgi :(

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas kreisi » 00:31, 14 Nov 2009

ei jõudnud ise ära oodata softi millega saaks failid kätte, müüsin boxi maha:)
aga jah faile sai kätte istutades ketta arvutisse ja video kasutast failid ära kopeerida.
millegi pärast kõiki videofaile (trp) kätte ei andnud kuid pvr ja nav failid mis samas kaustas videoga neid lubas kopida.
enam sellist boxi küll ei osta:)
ERR

Dalton
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 16:39, 21 Mär 2009
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas Dalton » 13:37, 14 Nov 2009

kreisi kirjutas:ei jõudnud ise ära oodata softi millega saaks failid kätte, müüsin boxi maha:)
aga jah faile sai kätte istutades ketta arvutisse ja video kasutast failid ära kopeerida.
millegi pärast kõiki videofaile (trp) kätte ei andnud kuid pvr ja nav failid mis samas kaustas videoga neid lubas kopida.
enam sellist boxi küll ei osta:)


Mis ketas seal sees oli?
tavaline SATA?

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: KAON KCC-B3001HD PVR

PostitusPostitas kreisi » 13:39, 14 Nov 2009

sata jah, 250 Giga, failisüsteem ext2
ERR

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist