Starman ja Elisa tutvustasid uuendatud teleteenust

Siia võid lisada netist leitud uudise
Bushido
Digivanake
Postitusi: 1040
Liitunud: 13:23, 11 Mai 2009
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 2 korda

Starman ja Elisa tutvustasid uuendatud teleteenust

PostitusPostitas Bushido » 17:58, 29 Aug 2017

Elisa ja Starmani juhatuse liige Andrus Hiiepuu: ,,Nii rahvusvahelisel tasandil kui ka Starmani klientide seas läbi viidud uuringud näitavad, et kuigi saadete ja filmide vaatamise ning äppide kasutamise võimalused nutitelevisioonis aina laienevad, on klientidel meelepärast sisu üles leida üha keerulisem. Nutitelevisioon on väga rohkete võimalustega, kuid see omakorda on tekitanud olukorra, kus soovitud sisu leidmine on muutunud kliendile kohati vägagi väljakutseliseks. Nii valdabki klienti telekava sirvides sageli tunne, et midagi head ei olegi parasjagu justkui vaadata või saab ta hoopis nädal aega hiljem teada, et mõnelt telekanalilt tuli film, mida ta soovis juba ammu vaadata. Nende murekohtadega on kliendid meie poole pidevalt pöördunud. Pole ka ime, et on üha raskem leida meelepäraseid saateid, sest Starmani ja Elisa teleteenus pakub võimalust vaadata korraga rohkem kui 30 000 saadet ja filmi. Nendele murekohtadele annavad kinnitust ka rahvusvahelisel tasandil läbi viidud uuringud, mis näitab, et 65% televaatajatest on pidevalt või mõnikord frustreerunud, sest ei leia sobilikku sisu ja 44% vaatajatest ootab, et TV pakkuja soovitaks talle sobilikku sisu. Koguni 58% TV vaatajatest aga soovib, et sisu oleks ette kategoriseeritud."
Starmani teenuste ja – toodete juht Silver Soomre: ,,Kui seni pakkus Starman traditsioonilist TV, järelvaatamise ja salvestamise teenust, siis nüüd oleme astunud suure sammu edasi. Tänaseni pidid kliendid meelepärase saate või filmi leidmiseks liikuma telekavas, nüüd aga on kõik see tehtud oluliselt lihtsamaks ja viidud vaid mõne nupuvajutuse kaugusele. Kõik, mis telekast tuleb, on leitav temaatiliste maailmade alt – Filmimaailm, Spordimaailm, Lastemaailm, Täiskasvanute maailm. Lisaks on võimalus otsida pooleli jäänud saadet või filmi kataloogist - Viimati vaadatud. Alles jääb ka kõik senine hea – otsida järelvaadatavat sisu telekavast või läbi otsingu, saateid salvestada ning rentide filme videolaenutusest."
Sisu esiletõstmiseks uuendati starboxide nutitelevisiooni tarkvaraliidest, mis toob esile just filmid, lastesaated, spordi ja täiskasvanute meelelahutuse. Näiteks filmikategooria alla on toodud viimase seitsme päeva vältel starmani televõrgus näidatud filmid, mida on võimalik järelvaadata. Lisatud on ka soovituste ja klientide seas populaarsete filmide kategooria. Spordi all näidatakse käimasolevaid ja juba toimunud ülekandeid, mida saab samuti järelvaadata. Lastemaailm sisaldab endas kogu lastele mõeldud sisu – multikaid, lastefilme ja telelavastusi. Lisaks leiab maailmast ka kõik lastekanalid. Kõik on tehtud lihtsaks, et ka kõige väiksemad peaks saama hakkama ise omale meelepäraste saadete leidmisega. Laste- ja täiskasvanutepaketid on mõlemad tasulised ja viimane on turvaliselt luku taga. Uue võimalusena näeb ühest kohast kõiki vaadatud saateid ja vajadusel saab otse-eetritelepilti pausile panna, et ei jääks saade vaatamata. Lisatud on ka rakenduste lahter, kust võib vaadata delfi.ee sisu. Uuendus tuleb kõigile starboxi klientidele tasuta. Täna saavad uuenduse kõige uuema starboxi omanikud ja alates 31. augustist vanemad starboxid. Filmimaailmas on lisaks olemas soovitused, Ajamasina klientidele viimase 7 päeva filmide järelevaatamise võimalus ja enim vaadatud filmide edetabel. Spordimaailm teeb spordihuvilisele oma lemmik spordialade ülekannete vaatamise lihtsaks ja kiiresti kättesaadavaks. Maailma on koondatud nimekiri kõikide hetkel eetris olevate spordiülekannete nimekirjast ja ühe nupuvajutusega vaatamise võimalus. Lisaks on võimalik soovi korral vaadata hiljuti eetris olnud spordiülekandeid ajas järele ning omal kohal on ka spordiuudiste ülevaade. Täiskasvanute maailma põnevamad filmid ja kanalid on turvaliselt luku taga, kuid soovi korral saab selle kas või teleriekraanilt endale tellida.
http://tehnika.postimees.ee/4226343/sta ... eleteenust
http://reporter.postimees.ee/4226073/re ... -vahendama
http://starman.ee/uudised/tehnilised-te ... eleteenuse
https://geenius.ee/uudis/starmani-uuend ... analitest/
7042405t1h3fd2.png
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha
Viimati muutis Bushido, 20:14, 29 Aug 2017, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 690
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 34 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Starman ja Elisa tutvustasid uuendatud teleteenust

PostitusPostitas arkoko » 18:13, 29 Aug 2017

Noh, ja mis siis?
Ajalehti oskab vast igaüks lugeda ...
{Slackware-14.2}{ E7400 @ 2.80GHz, GeForce GT 520}{TBS6902 Dual DVB-S2 PCIe}{TT-Budget C-1501}{Triax 1,1m}{SuperJack DG-120 85°E-30°W}{VDR-2.2.x}{Pana Plasma}


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline